Постачання обладнання для сонячних електростанцій

Якість закупівель та логістики є ключовими факторами успіху у виконанні проєктів із відновлюваних джерел енергії. Одне з пріоритетних завдань Авенстон – це надання максимально широкого переліку послуг з одних рук, що дозволяє нашим замовникам отримати найбільш ефективний сервіс. При цьому важливим етапом є вибір відповідного обладнання для найбільш ефективного досягнення мети конкретного проєкту. Наш відділ логістики та постачання має багаторічний досвід у плануванні та закупівлях, постачанні обладнання та матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ.

Сонячні батареї (фотоелектричні модулі)

Авенстон займається прямими поставками сонячних батарей від провідних виробників з усього світу. Ми більше 10 років працюємо з заводами Європи, Китаю та США, які входять до рейтингу Tier-1. В нас можливо купити сонячні батареї за найкращими цінами. Ефективність, гарантія та якість.
Дізнатися більше

Сонячні інвертори (on-grid, off-grid, hybrid)

Сонячні інвертори належать до найважливіших елементів будь-якої сонячної електростанції. Авенстон пропонує сонячні інвертори від провідних виробників. Сервіс та якість. На складі постійно наявний запас інверторів для оперативної заміни.
Дізнатися більше

Системи кріплення сонячних модулів

У компанії Авенстон ви можете отримати замовити всі види комплектуючих для сонячних електростанцій, включаючи такий важливий функціональний елемент, як опорні металоконструкції або системи кріплення сонячних батарей.
Дізнатися більше

Кабелі та конектори для сонячних електростанцій

У нас ви можете замовити будь-які види обладнання та комплектуючі для сонячних електростанцій, в тому числі — сонячний кабель та конектори для з’єднання сонячних модулів.
Дізнатися більше

Авенстон керує закупками та постачає все необхідне обладання на по-проєктній основі. Ми працюємо без участі довгих ланцюжків посередників, встановивши в більшості випадків прямі договірні відносини з безпосередніми виробниками обладнання. Фахівці нашої компанії виконують роботу з координації постачальників, вартості та вибору способів оплати доставки товару, узгодження з брокерськими та сертифікаційними органами, здійснюють вибір оптимального графіка доставки. Це дозволяє нам не тільки надавати привабливі умови по гарантії, але і забезпечувати конкурентні цінові пропозиції.

 

Реалізовані проєкти в сонячній енергетиці

Дахова сонячна електростанція “Рівненська”

Сонячна електростанція побудована в Кіровоградській області на території фермерського господарства "Рівненське". Сонячні батареї загальною потужністю 160 кВт встановлено на даху господарчої будівлі.
Дізнатися більше

Дахова BIPV сонячна електростанція “Вільховець”

Дахова BIPV сонячна електростанція "Вільховець" побудована за участю компаній з нашої групи в Київській області. Потужність обʼєкту становить 132 кВт.
Дізнатися більше

Дахова сонячна електростанція “Відродження”

Сонячна електростанція (фотоелектрична станція) «Відродження» побудована в Полтавській області. Загальна потужність встановлених сонячних панелей (PV модулів) становить 121,9 кВт.
Дізнатися більше

Дахова сонячна електростанція “Трак-Солар”

Сонячна електростанція (фотоелектрична станція) «Трак-Солар» побудована в Кіровоградській області. Електростанція займає площу 1 800 кв.м., а загальна потужність встановлених сонячних панелей (PV модулів) становить 227 кВт.
Дізнатися більше
Наші проєкти

Наземні сонячні електростанції

Генеральний підряд з будівництва наземних сонячних електростанцій. Повний спектр EPC послуг. Підключення до мереж з метою продажу електроенергії за "зеленим" тарифом або по прямим договорам.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядников в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних рішень, що інтегруються в будівлі та споруди (BIPV системи).
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше
Комерційні сонячні електростанції
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.