Постачання обладнання для сонячних електростанцій

Якість закупівель та логістики є ключовими факторами успіху у виконанні проєктів із відновлюваних джерел енергії. Одне з пріоритетних завдань Авенстон – це надання максимально широкого переліку послуг з одних рук, що дозволяє нашим замовникам отримати найбільш ефективний сервіс. При цьому важливим етапом є вибір відповідного обладнання для найбільш ефективного досягнення мети конкретного проєкту. Наш відділ логістики та постачання має багаторічний досвід у плануванні та закупівлях, постачанні обладнання та матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ.

Сонячні батареї (фотоелектричні модулі)

Авенстон займається прямими поставками сонячних батарей від провідних виробників з усього світу. Ми більше 10 років працюємо з заводами Європи, Китаю та США, які входять до рейтингу Tier-1. В нас можливо купити сонячні батареї за найкращими цінами. Ефективність, гарантія та якість.
Дізнатися більше

Сонячні інвертори (on-grid, off-grid, hybrid)

Сонячні інвертори належать до найважливіших елементів будь-якої сонячної електростанції. Авенстон пропонує сонячні інвертори від провідних виробників. Сервіс та якість. На складі постійно наявний запас інверторів для оперативної заміни.
Дізнатися більше

Системи кріплення сонячних модулів

У компанії Авенстон ви можете отримати замовити всі види комплектуючих для сонячних електростанцій, включаючи такий важливий функціональний елемент, як опорні металоконструкції або системи кріплення сонячних батарей.
Дізнатися більше

Кабелі та конектори для сонячних електростанцій

У нас ви можете замовити будь-які види обладнання та комплектуючі для сонячних електростанцій, в тому числі — сонячний кабель та конектори для з’єднання сонячних модулів.
Дізнатися більше

Авенстон керує закупками та постачає все необхідне обладання на по-проєктній основі. Ми працюємо без участі довгих ланцюжків посередників, встановивши в більшості випадків прямі договірні відносини з безпосередніми виробниками обладнання. Фахівці нашої компанії виконують роботу з координації постачальників, вартості та вибору способів оплати доставки товару, узгодження з брокерськими та сертифікаційними органами, здійснюють вибір оптимального графіка доставки. Це дозволяє нам не тільки надавати привабливі умови по гарантії, але і забезпечувати конкурентні цінові пропозиції.

 

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.