Металоконструкції для промислових та комерційних сонячних електростанцій

Правильний підбір надійного та якісного обладнання є запорукою тривалої та безпроблемної роботи вашої сонячної електростанції на довгі роки. У нашій компанії ви можете отримати консультації та замовити необхідний тип опорних конструкцій для монтажу сонячних батарей при будівництві вашої сонячної електростанції. Компанія пропонує послуги з проєктування, постачання та монтажу металоконструкцій на ринках України, Європи та MENA. Авенстон – це висока якість продукції, відповідність локальним і міжнародним стандартам, місцевим кліматичним умовам, а також міжнародна гарантія.

Авенстон забезпечує комплексне постачання опорних металоконструкцій для сонячної енергетики, у тому числі:

 • Наземні системи кріплення сонячних модулів із фіксованим кутом нахилу.
 • Наземні системи кріплення сонячних модулів із змінним кутом.
 • Наземні системи кріплення для bifacial сонячних модулів.
 • Баластні системи кріплення сонячних модулів для плоских дахів.
 • Анкерна система кріплення сонячних модулів для плоских дахів.
 • Системи кріплення сонячних модулів для скатних дахів.
 • Системи кріплення сонячних батарей потреб підприємств сільського господарства (agrivoltaics).
 • Навіси для монтажу сонячних модулів (carports).

Наші послуги

Ми пропонуємо постачання опорних металоконструкцій для монтажу сонячних батарей при будівництві промислових та комерційних сонячних електростанцій. До переліку наших послуг входить:

 • Підбір технічного рішення щодо кріплення сонячних батарей на підставі ТЗ замовника.
 • Проєктування систем кріплення для сонячних електростанцій різних типів.
 • Виготовлення та постачання комплекту опорних металоконструкцій, включаючи пальові фундаменти та елементи кріплення.
 • Монтажні роботи – розмітка майданчика, влаштування фундаментів, збирання конструкцій, монтаж сонячних батарей.
 • Комплексний супровід будівництва сонячних електростанцій (проєктний менеджмент, авторський та технічний нагляд, служба контролю якості).
 • Сервісне обслуговування систем кріплення.
 • Технічна інспекція та аудит стану раніше змонтованих опорних конструкцій.

 

 

Наземні системи кріплення

Поставляємо типові та індивідуальні рішення для наземного варіанта встановлення сонячних модулів. Підбираємо та проєктуємо опорні металоконструкції з урахуванням результатів аналізу геологічних умов на будівельному майданчику, локальних вітрових та снігових навантажень. Розраховуємо та підбираємо варіанти фундаментів (забивні та гвинтові палі, стійки під бетонування, наземні бетонні блоки). Поставляємо статистичні системи кріплення, конструкція яких не дозволяє змінювати кут нахилу сонячних модулів, а також системи кріплення зі змінним кутом.

Для розрахунку комерційної пропозиції необхідні такі дані: тип, вага, розміри та товщина рами сонячних батарей, бажана орієнтація сонячних батарей у просторі (кут нахилу, висота над рівнем поверхні землі), генеральний план з розміщенням фотомодулів на території ділянки (кількість рядів), результати інженерно-геологічних та інженерно-геодезичних вишукувань. Під замовлення виготовляються конструкції під будь-який запит та побажання замовника з урахуванням кліматичних умов та особливостей ландшафту.

Системи кріплення для дахів

Пропонуємо різні варіанти конструкцій для кріплення сонячних батарей на пласкі та скатні покрівлі з різними типами покрівельних матеріалів. Працюємо з анкерними та баластними системами кріплень. В асортименті конструкцій є кріплення типу «схід-захід», які максимально ефективно використовують поверхню покрівлі та дозволяють досягати більш рівномірного профілю генерації електроенергії від сонячних батарей протягом світлового дня.

Сталеві елементи конструкцій виготовляються з високоміцних марок сталі з подальшим гарячим цинкуванням, завдяки чому досягається висока стійкість та надійність конструкції. Усі алюмінієві елементи системи виготовляються лише з висококласної сировини відповідно до європейських стандартів. Конструкції для сонячних електростанцій забезпечують швидке та зручне складання, а також мінімальні витрати на монтаж.

Металоконструкції для паркувальних та інших типів сонячних навісів

Для комерційних замовників ми пропонуємо постачання та встановлення систем кріплення сонячних батарей, виконаних у вигляді автомобільних навісів. Дані рішення є індивідуальними та розробляються під завдання конкретного об’єкта. Можливі різні варіанти виконання монтажних систем для паркування.

Пропонуємо системи встановлення сонячних батарей для потреб фермерських господарств, що дозволяють використовувати для виробництва електроенергії с/г ділянки під посівами.

Працюємо з великими та середніми b2b замовленнями не менше 300 кВт встановленої потужності сонячних батарей. Умови співпраці надаються на запит. Проєктування та виготовлення нестандартних систем кріплень з використанням різних матеріалів (оцинкований сталевий профіль, пофарбований метал, анодований алюміній тощо), включаючи навіси, що повністю непротікають.

Переваги металоконструкцій для сонячних електростанцій від Авенстон

Наша компанія має великий досвід практичного застосування металоконструкцій різного типу. У своїх проєктах ми використовували стаціонарні конструкції з алюмінію, оцинкованого сталевого профілю та холоднокатаного листа. У якості  фундаментів для проєктів Авенстон успішно застосовувалися забивні та гвинтові палі, наземні бетонні блоки та литі бетонні фундаменти, заглиблені в ґрунт. Також ми маємо досвід монтажу опорних металоконструкцій на різних дахах. Для кріплення ми застосовуємо алюмінієві, нержавіючі та оцинковані притискачі. Накопичені знання та кваліфікація дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам найбільш оптимальні рішення щодо металоконструкцій для встановлення сонячних фотомодулів.

Металоконструкції, які підберуть вам фахівці компанії Авенстон, підходять для монтажу комерційних і промислових сонячних електростанцій дахового і наземного розміщення. Перед затвердженням типу та матеріалу для конструкції, ми обов’язково враховуємо результати інженерних досліджень та виконуємо всі необхідні технічні розрахунки. Наші інженери глибоко опрацьовують вимоги технічного завдання від замовника та підбирають максимально оптимізовані рішення та вузли. Все це дозволяє клієнтам компанії отримувати найбільш привабливі умови за ціною, термінами постачання та монтажу.

 

Найбільш поширені способи розміщення сонячних батарей

Наземні сонячні електростанції для підприємств

Генеральний підряд з будівництва наземних сонячних електростанцій для підприємств. Повний спектр EPC послуг (PV, PV+BESS). Власне споживання або підключення до мереж з метою продажу електроенергії по ринковим або регульованим тарифам.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції для бізнесу

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій. Самоспоживання, Net billing, резервне живлення, smart grids.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядників в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних рішень, що інтегруються в будівлі та споруди (BIPV системи). Сонячні модулі для дахів та фасадів.
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше
Комерційні сонячні електростанції
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.