Кабелі та конектори для сонячних електростанцій

При будівництві сонячних електростанцій під час монтажу обладнання дуже важливо використовувати якісні електротехнічні матеріали, такі як з’єднувальні кабелі, конектори та розгалужувачі. У разі зовнішнього прокладання кабельно-провідникова продукція піддається впливу екстремальних температур, вологи і прямих сонячних променів. При використанні комплектуючих, які не відповідають всім технічним вимогам, неякісний електричний контакт може привести до виходу з ладу сонячної електростанції в цілому.

Наша компанія комплектує свої об’єкти продукцією, що виготовлена за самими передовими технологіями і відповідає останнім вимогам якості, що підтверджується відповідними сертифікатами. Кабель для сонячних електростанцій не підтримує самозаймання, а тому не може виступати пожежонебезпечним фактором. Це обумовлено не тільки ізоляцією, що має стійкість до займання, а й відсутністю чутливості до короткого замикання. Термін експлуатації, незалежно від умов всередині будівлі або на вулиці, досягає 25 років.

Пропонуючи нашим замовникам найпередовіші і сучасні технології в області сонячної енергетики, наша компанія презентує ретельно відібраний асортимент кабелів та інших комплектуючих, які необхідні для будівництва сонячних електростанцій і забезпечують їх високу продуктивність і надійність.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.