Кабелі та конектори для сонячних електростанцій

При будівництві сонячних електростанцій під час монтажу обладнання дуже важливо використовувати якісні електротехнічні матеріали, такі як з’єднувальні кабелі, конектори та розгалужувачі. У разі зовнішнього прокладання кабельно-провідникова продукція піддається впливу екстремальних температур, вологи і прямих сонячних променів. При використанні комплектуючих, які не відповідають всім технічним вимогам, неякісний електричний контакт може привести до виходу з ладу сонячної електростанції в цілому.

Наша компанія комплектує свої об’єкти продукцією, що виготовлена за самими передовими технологіями і відповідає останнім вимогам якості, що підтверджується відповідними сертифікатами. Кабель для сонячних електростанцій не підтримує самозаймання, а тому не може виступати пожежонебезпечним фактором. Це обумовлено не тільки ізоляцією, що має стійкість до займання, а й відсутністю чутливості до короткого замикання. Термін експлуатації, незалежно від умов всередині будівлі або на вулиці, досягає 25 років.

Пропонуючи нашим замовникам найпередовіші і сучасні технології в області сонячної енергетики, наша компанія презентує ретельно відібраний асортимент кабелів та інших комплектуючих, які необхідні для будівництва сонячних електростанцій і забезпечують їх високу продуктивність і надійність.

Сонячні електростанції для бізнесу

Сонячна електростанція для харчової промисловості

Будуємо сонячні електростанції для підприємств харчової промисловості. Системи сонячної енергії від Авенстон можна встановлювати на дахах фабрик або адміністративних будівель для виробництва чистої та дешевої «сонячної» електроенергії.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для виробництв

Має місце активне впровадження технологій сонячної енергетики в різні сфери економіки. Підприємства з провідних галузей використовують сонячні електростанції для виробництва «зеленої» електроенергії для власного споживання або продажу.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для складу та логістичного центра

Ми проєктуємо і будуємо сучасні рішення сонячної енергетики для компаній, що працюють в сфері логістики та мають власні склади, логістичні центри або складські приміщення різного типу.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція для сільського господарства

Сонячні електростанції для агропідприємств проєктуються і будуються спеціальним чином, щоб використовувати орні землі одночасно для вирощування с/г продукції та генерації електроенергії.
Дізнатися більше
Приклади застосування сонячних електростанцій
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.