Сонячна електростанція для елеватора та зерносховища

Сонячні електростанції знаходять своє застосування у різних галузях, у тому числі – у сільському господарстві. Сучасні сонячні батареї встановлюються на землі, дозволяючи поєднувати виробництво електричної енергії з вирощуванням рослин або випасуванням тварин на цій же ділянці, монтуються на теплицях, а також використовуються для покриття власного споживання електроенергії на таких об’єктах як склади, зерносховища, ангари та інші споруди у сільському господарстві.

Вартість енергії продовжує зростати рік у рік, а наземні та дахові сонячні електростанції є надійним джерелом дешевої та екологічно чистої електроенергії. Елеватори та зерносховища все частіше бачать цінність використання сонячної енергії для власного споживання та згладжування піків попиту. Окупність інвестицій вже досить приваблива, а термін служби становить понад 25 років (при щонайменше 85% гарантованого виробництва енергії порівняно з рівнем першого року).

Серед широкого переліку переваг сонячних електростанцій для аграрієв можна виділити таке:

  • Заміщення значної частини споживання електричної енергії за рахунок власної сонячної генерації;
  • Довгострокова фіксація собівартості згенерованої електроенергії нижче за ринкові ціни;
  • Підвищення своєї кокурентоспроможності на внутрішньому та зовнішніх ринках завдяки зменшенню витрат на електроенергію;
  • Висока надійність та прогнозованість роботи сонячної електростанції;
  • Можливість використання земель, непридатних для інших видів застосування.

Встановлення сонячних батарей для елеваторів та зерносховищ є окремим випадком застосування сонячних електростанцій для агропідприємств. Інвестиції в сонячну енергетику дозволяють підвищити надійність бізнесу за рахунок зниження собівартості продукції, зменшення витрат підприємства на електроенергію та підвищення його конкурентоспроможності. Інвестиції в сонячну електростанцію стабільно окупаються кілька разів за весь час роботи обладнання, що робить їх одним із найвигідніших довгострокових вкладень.

Одним із прикладів системного застосування технологій сонячної енергетики є фермерське господарство “Омельяненко” з Кіровоградської області, яке встановило кілька наземних мережевих сонячних електростанцій поблизу власних зерносховищ. Одна з таких сонячних електростанцій (наземна СЕС «Sunflower-90») була першим в Україні комерційним PV проектом з використанням рухомих поворотних конструкцій (сонячних трекерів), що призначені для відстеження положення сонця в режимі реального часу.

Послуги Авенстон з будівництва сонячних електростанцій для елеваторів та зерносховищ

Група компаній Авенстон як генеральний підрядник з 2010 року будує сонячні електростанції різних типів. Ми плануємо та супроводжуємо всі етапи встановлення фотоелектричних систем: передпроектні та проектні роботи, комплектація обладнання, будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, введення об’єкта в експлуатацію, а також подальші експлуатацію та сервісне обслуговування. Сонячні електростанції для елеваторів та зерносховищ – це інвестиція у стабільне електропостачання на кілька десятків років уперед. Авенстон – ваш надійний партнер у сфері сонячної енергетики для підприємств сільськогосподарської та логістичної галузі.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.