Сонячна електростанція для котеджного містечка

Сонячні електростанції активно застосовуються для організації енергозабезпечення як окремих будинків, так і цілих котеджних селищ. Окремі територіальні громади, села, дачні кооперативи, селища та котеджні містечка можуть скористатися всіма перевагами сучасних рішень сонячної енергетики. Для підвищення ефективності роботи всієї фотоелектричної системи є сенс встановлювати сонячні батареї не окремо для кожного будинку, а об’єднувати їх в єдину систему, яка зможе покривати потреби в електроенергії для великої кількості будівель, що розташовані неподалік один від одного.

Сонячні батареї можуть бути встановлені як на дахах кожного будинку, з’єднуючись у загальну систему, так і розміщуватись біля населеного пункту на окремій ділянці землі. І в тому, і в іншому випадку параметри сонячної електростанції підбираються виходячи із завдань з енергопостачання всіх споживачів, а ефективність роботи всього інженерного рішення суттєво зростає. Сонячні електростанції є надійним джерелом дешевої та екологічно чистої електроенергії для споживання з можливістю продажу надлишків у загальну мережу.

Використання сучасних технологій сонячної енергетики для спільного використання має багато переваги:

  • Можливість заміщення частини споживання електричної енергії за рахунок власної більш дешевої генерації;
  • Зменшення витрат на електроенергію з можливістю переходу до повної автономності при умові використання гибридних систем енергозабезпечення на базі ВДЕ, BESS, smart-grid, тощо.
  • Низький рівень поточних операційних витрат на експлуатацію фотоелектричного обладнання;
  • Відсутність шумів, вібрацій та викидів при роботі сонячної електростанції;
  • Висока надійність та прогнозованість роботи обладнання;
  • Високий рівень автоматизації роботи сонячної електростанції.

Наші послуги з будівництва сонячних електростанцій для котеджних містечок та селищ

Авенстон вже понад 10 років розробляє спеціалізовані фотоелектричні рішення і будує сонячні електростанції будь-яких типів. Ми плануємо та супроводжуємо всі етапи будівництва фотоелектричних систем: розробка проектної документації, постачання повного комплекту обладнання, будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, введення об’єкта в експлуатацію, а також подальші експлуатацію та сервісне обслуговування. Сонячні електростанції для котеджних містечок та селищ – це надійна інвестиція у стабільне та незалежне електропостачання всієї громади на кілька десятків років уперед. Авенстон – ваш професійний партнер у сфері сонячної енергетики.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.