Сонячна електростанція для АЗС

Сонячні електростанції широко використовуються для електропостачання автозаправних станцій (АЗС) та інших об’єктів автомобільної інфраструктури. Сонячні батареї можуть встановлюватися як на дахах автозаправок, так і поряд з ними у вигляді сонячних навісів, у тому числі таких, що виконують функцію критих парковок або зарядних станцій для електромобілів.

Серед українських мереж автозаправок сонячні батареї активно використовують WOG, OKKO, KLO та інші оператори. Сонячні електростанції для АЗС вже дозволили цим компаніям суттєво знизити свої витрати на електроенергію та підвищити екологічність свого бізнесу.

Що робить заправні станції добрим кандидатом для впровадження сонячних фотоелектричних систем?

  • Енергетичні потреби заправних станцій давно зросли за рахунок бензину, повітряних насосів та газу. До більшості тепер прибудовано повноцінний міні-маркет із кількома холодильниками та кавоварками, не кажучи вже про додаткове освітлення. І ще дуже важливий момент, що ціни на електроенергію продовжують зростати. Сонячні рішення дозволяють станціям надійно знижувати витрати на електроенергію.
  • Автозаправні станції працюють цілодобово. Сонячні системи дають змогу компенсувати денні витрати на електроенергію.
  • На більшості АЗС є плоскі дахи. Сонячні батареї можуть бути встановлені в ідеальному південному напрямку.
  • Фотоелектрична енергія – це простий спосіб знизити витрати на електроенергію, без впливу на заробітки від основної діяльності АЗС, тому ваш бізнес на заправних станціях може зберегти та примножити грошові потоки від продажу палива та міні-маркетів.

АЗС можуть зменшити свої рахунки за електроенергію на 30%. Збільшення грошового потоку дозволяє реінвестувати гроші назад у бізнес або просто скоротити витрати та компенсувати викиди СО2. Заправні станції у віддалених районах також можуть отримувати зиск від сонячної енергії.

Послуги Авенстон

Наша компанія будує сонячні електростанції для АЗС. Ми проектуємо та будуємо сонячні електростанції для звичайних автозаправних комплексів та зарядних станцій для електромобілів, а також надаємо послуги з їхнього подальшого сервісного обслуговування. Сонячна електростанція для комерційних об’єктів від Авенстон – це надійна та вигідна інвестиція в сонячну енергетику.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.