Пусконалагоджувальні роботи і проектні випробування обладнання класу 35 кВ

Протягом січня та лютого 2021 року фахівці компаній Авенстон та Авенстон Інжиніринг організували виконання робіт з проведення пусконалагоджувальних робіт і приймально-здавальних випробувань для високовольтного обладнання по класу напруги 35 кВ. До переліку випробуваного і перевіреного обладнання увійшли як комплектні трансформаторні підстанції 35/0,4 кВ закритого типу (8 шт), так і трансформаторні підстанції 35/0,4 кВ відкритого типу (4 шт.), а також – розподільні пристрої 35 кВ (26 високовольтних комірок). У переліку виконаних робіт – електровимірювальні роботи, високовольтні випробування, регулювання приводів роз’єднувачів 35 кВ і деякі інші.

В ході даної роботи були проведені наступні вимірювання: вимірювання коефіцієнта трансформації трансформаторів, вимір коефіцієнтів абсорбції обмоток трансформаторів, вимір перехідних опорів, вимірювання опорів ізоляції, вимірювання опору постійному струму обмоток, вимірювання струму холостого ходу трансформаторів, перевірка працездатності блоків і схем, перевірка спрацювання релейного захисту, перевірка вакуумних вимикачів. Також виконувалися необхідні регулювання, фазування, знімалися вольт-амперні характеристики і проводилося конфігурація мікропроцесорного реле РЗА.

При проведенні високовольтних випробувань за допомогою підвищеної напруги були перевірені обмотки силових трансформаторів, трансформаторів струму, трансформаторів напруги, обмежувачів перенапруги прохідних ізоляторів, збірних шин і інших елементів обладнання. Всі лабораторні вимірювання та випробування оформлені у вигляді протоколів.

Авенстон з 2010 року надає повний спектр послуг з проектування, будівництва, пусконалагоджувальних робіт та сервісного обслуговування всіх типів сонячних електростанцій. Ми маємо великий практичний досвід з супроводу будівництва як дахових, так і наземних сонячних електростанцій. Також наші фахівці регулярно проводять планові та позапланові технічні аудити для комерційних сонячних електростанцій.

ВДЕ та ринок електроенергетики – напередодні 2020 року

Ринок електроенергетики України перебуває в стані важливих змін, що передують глибинним трансформаціям у застосуванні «зеленого» тарифу для галузі ВДЕ в 2020 році. В якому стані наразі перебуває сектор ВДЕ України? Що сприяє та що заважає розвитку цієї галузі енергетики? Чи вповні Україна готова до енергетичної транзиції та декарбонізації енергетики?
Дізнатися більше

Чи можливий повний перехід України на ВДЕ?

Триває жвава глобальна дискусія про збереження балансу між викопним паливом і ядерною енергією, з одного боку, і відновлюваними джерелами, такими як гідроенергія, сонячна енергія, енергія вітру, геотермальна енергія й енергія біомаси, з іншого.
Дізнатися більше

Що очікує сонячну енергетику у 2019 році?

За даними аналізу попередніх звітів за результатами 2018 року сонячна енергетика найкращим чином проявила себе серед усіх різновидів ВДЕ, заклавши потенціал розвитку і на поточний рік.
Дізнатися більше

1 МВт – за змінним струмом чи постійним? Роз’яснення НКРЕКП

Компанія АВЕНСТОН отримала лист-роз’яснення від НКРЕКП важливого для інвесторів питання щодо механізму обрахунку встановленої потужності для об’єктів, що виробляють електричну енергію з енергії сонця та належать юридичним особам.
Дізнатися більше