Карантин. Життя “на віддаленні”

карантин

Представники ЗМІ часто ставлять питання про те, як вплинув карантин на роботу компанії та що ми робимо в цій ситуації. Тому постараємося коротко викласти основні моменти.

Компанія АВЕНСТОН розуміє, наскільки вирішальними сьогодні є дисципліна та правильне дотримання всіх рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та постанов Міністерства охорони здоров’я України. Тому керівництво компанії реалізувало всі необхідні карантинні заходи, щоб захистити своїх співробітників та їх сім’ї.

Весь персонал компанії знаходиться вдома та переведений на дистанційний режим зі збереженням умов оплати. Всі пройшли інструктаж та виконують рекомендації щодо запобігання захворюванню. Швидкість та інтенсивність виконаної роботи залишаються стабільними, оскільки ми зуміли передбачити та заздалегідь розв’язати можливі проблеми з комунікаціями команди, логістикою та закупівлею необхідного обладнання. До введення заборони на пересування встигли здати всі пусконалагоджувальні роботи. Як і раніше, готуємо комерційні пропозиції, техніко-економічні розрахунки, працюємо над новими технічними інженерними рішеннями, активно ведемо переговори із замовниками. Робота кипить та не зупиняється. В умовах економії часу на пересування у «дорозі», приділяємо достатньо багато часу стратегічному плануванню, зосереджуючись на довгострокових цілях.

Хоча ситуація непроста, і обмеження відчуваються з багатьох сторін, все ж подає надію обстава в Китаї, де виробництва відновлюють роботу та потроху починають відвантажувати товари.

«Крім пандемії коронавірусу, сьогодні світ перебуває ще й у стані економічної кризи. Але компанія не планує скорочувати штат, а навпаки, шукаємо та запрошуємо професіоналів до нас в команду. Ми будемо продовжувати інвестування та розвиток всіх розпочатих проєктів. У АВЕНСТОН є глибоке розуміння ринку, його можливостей та ризиків. Для всіх зараз вкрай важливо зберігати тверезий погляд на всі події та спокійно слідувати до поставлених цілей. До успіху нашу компанію ведуть чітка стратегія та впевненість у наших цінностях»Дмитро Лукомський, СЕО АВЕНСТОН.

Яка площа потрібна для сонячної електростанції?

Одним з питань, яке може виникнути при плануванні майбутньої сонячної електростанції, є необхідна площа для розміщення панелей.
Дізнатися більше

Що таке сонячні електростанції BIPV?

BIPV (абревіатура від англійського Building-integrated photovoltaics) – це сонячні електростанції (СЕС), які інтегровані в будівлі (споруди), виконуючи при цьому крім свого безпосереднього призначення – генерації електроенергії
Дізнатися більше

Контроль потужності для промислових сонячних електростанцій

Контроль реактивної потужності можна вважати однією з найменш досліджених проблем в фотоелектричній промисловості, він може дати ключ до значного збільшення прибутку власників промислових сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Сонячні електростанції можливо будувати в будь-яких областях України

Дмитро Лукомський розповів, чому бізнес зацікавився сонячною енергетикою тільки зараз і що потрібно знати інвесторові, намірився вкладати свої кровні в «сонячні» проекти.
Дізнатися більше