Фінансування проєктів відновлювальної енергетики

Компанія Авенстон сприяє розвитку галузі відновлювальної енергетики та надає всебічну підтримку на всіх етапах життєвого циклу проєкту. Однією з наших послуг є всебічна підтримка та налагоджування взаємовигідних відносин між девелоперами, потенційними інвесторами та іншими зацікавленими учасниками проєктів.

У співпраці з власниками проєктів наша компанія сприяє залученню до наявного проєкту необхідних фінансових ресурсів. Наші послуги включають в себе повну підтримку девелоперів, а саме – підготовку та опис інвестиційного задуму, розробку найбільш ефективних бізнес-моделей залучення інвестицій та оформлення бізнес-плану впровадження проєкту з наступним залученням в проєкт вітчизняних або зарубіжних інвесторів і повний супровід формальних аспектів угоди між замовником та інвесторами. Девелоперам та власникам проектів ми пропонуємо консультаційні послуги по приведенню повного комплекту документації до галузевих стандартів та вимог; допомогу щодо складання фінансових моделей; аналіз ризиків; всебічну підтримку по структуруванню угод та продажу проекту.

Спільні інвестиції та партнерство

Авенстон спеціалізується на інвестиціях у проєкти в сфері чистих технологій, ВДЕ, виробництва екологічно чистих продуктів, тощо. Наш пріоритет - пошук і реалізація проєктів на партнерських умовах.
Дізнатися більше

Портфельні інвестиції та залучення капіталу

Наша компанія займається управлінням невеликими портфельними інвестиціями в активи в сфері енергетики, нерухомості та аргопроізводства. Інвестиційна стратегія передбачає роботу з середніми рівнями ризику.
Дізнатися більше

Венчурні інвестиції та стартапи

Ми розглядаємо можливості для венчурних інвестицій. Нашими пріоритетними напрямами є проекти в галузі ВДЕ, енергозбереження, накопичення та зберігання електроенергії, інтелектуальні мережі та мікромережі.
Дізнатися більше

Позикове проєктне фінансування

Успішна реалізація проєктів, в тому числі пов'язаних з впровадженням ВДЕ і технологій енергоефективності, дуже часто вимагає залучення позикового фінансування або використання інших фінансових інструментів.
Дізнатися більше

Переваги роботи з Авенстон:

  • Глибока галузева експертиза – сонячна енергетика, вітрова енергетика, біоенергетика, гідроенергетика, геотермальна енергетика, агросектор, промисловість, комерційна нерухомість.
  • Власна інжинірингова команда з багаторічним досвідом реалізації будівельних та енергетичних проектів – проектування, будівництво, сервіс і експлуатація.
  • Практичний досвід юридичної підтримки та структурування інвестиційних угод, повний юридичний супровід стадій девелопменту, впровадження та операційної діяльності активів.
  • Великий досвід управління фінансами в ході реалізації великих інвестпроектів із залученням як вітчизняного, так і зарубіжного капіталу, а також позикового фінансування.
  • Участь у власних інвестиційних проектах, що дозволяє адекватно прогнозувати ризики і інші параметри проекту.

 

Фінансування проєктів сонячної енергетики. Сонячні електростанції в кредит та лізинг

Авенстон допомагає залучати фінансування для проєктів будівництва сонячних електростанцій. Ми ретельно аналізуєм деталі відповідного проєкту та підбираємо найбільш вигідні умови залучення коштів. Наші фахівці допоможуть отримати кредит на сонячну електростанцію, проаналізують доступні варіанти лізингу сонячних батарей, проведуть переговори з фінансовими установами щодо надання відстрочки платежу до отримання фінансування будівництва вашої сонячної електростанції.

Наша компанія є генеральним підрядником, а також приймає участь у девелопменті та співінвестує в проєкти сонячної енергетики. Нами вже були профінансовані декілька дахових та наземних сонячних електростанцій. Ми постійно розглядаємо нові інвестиційні можливості та відкриті для взаємовигідного співробітництва при будівництві сонячних електростанцій.

В данний час найбільш надійним та прогнозованим з точки зору ризиків є будівництво сонячної електростанції для власних потреб підприємств. Така інвестиція дозволить зменшити собівартість вашої продукції, отримати переваги при постачанні товару закордон та зменшити залежність вашого бізнесу від будь-яких коливань і нестабільностей енергетичного ринку. Авенстон проєктує, будує та виконує сервісне обслуговування для комерційних сонячних електростанцій. Ми допоможемо вибрати найбільш ефективний варіант фінансування для вашої сонячної електростанції.

 

Комерційні сонячні електростанції від Авенстон

Наземні сонячні електростанції для підприємств

Генеральний підряд з будівництва наземних сонячних електростанцій для підприємств. Повний спектр EPC послуг (PV, PV+BESS). Власне споживання або підключення до мереж з метою продажу електроенергії по ринковим або регульованим тарифам.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції для бізнесу

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій. Самоспоживання, Net billing, резервне живлення, smart grids.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядників в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних рішень, що інтегруються в будівлі та споруди (BIPV системи). Сонячні модулі для дахів та фасадів.
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше
Комерційні сонячні електростанції
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.