Спільні інвестиції та партнерство

Важливим драйвером діяльності групи компаній Авенстон є підвищенням рівня життя нашого суспільства шляхом використання широкого пулу сучасних технологій. Ми спеціалізуємся на інвестиціях та впровадженні проєктів, які застосовують відновлювальні джерела енергії, енергоефективні технології будівництва, спрямовані на виробництво екологічно чистих продуктів, моніторінгу здоров’я, тощо. В коло наших інтересів також входять високотехнологічні проекти в аграрній галузі, логістиці та сфері комерційної нерухомості. Ми постійно працюємо на підвищення ефективності наших проектів, ретельно розробляючи та впроваджуючи сучасні інженерні рішення.

Пріоритетним напрямком нашої інвестиційної діяльності є пошук та реалізація проєктів на партнерських умовах. Група Авенстон розглядає інвестиційні можливості і готова долучатись до проєктів у якості партнера, а також запрошує інвесторів приєднатись до наших проєктів. Ми розглядаємо інвестиції як у перспективні стартапи, так і в розширення існуючих бізнесів. Компанія вже виступила інвестором та партнером в кількох проектах, що пов’язані з використанням сонячної енергії та інших ВДЕ. Крім того ми активно інвестуємо і в суміжні напрямки.

Наша компанія професійно займається питаннями управління інвестиційними проектами, а також бере участь в інвестуванні та залученні фінансування. Ми пропонуємо своїм партнерам глибоку галузеву експертизу і оптимальний баланс компетенцій, включаючи правові, технічні, фінансові та маркетингові знання та досвід. В першу чергу ми працюємо з проектами, які реалізуються на території України. Серед наших партнерів і клієнтів – вітчизняні і зарубіжні інвестори, а також девелопери і власники проектів. Працюючи з Авенстон, ви отримаєте професійну підтримку з ключових напрямків, в тому числі:

  • Консультація та підбір потенційного проекту (девелопера) для співінвестування
  • Техніко-економічний Due Diligence
  • Юридичний Due Diligence і комплексний юридичний супровід проекту
  • Формування портфеля інвестицій
  • Управління інвестиційним портфелем і впровадження проектів
  • Управління діючимі операційними активами
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.