Позикове проєктне фінансування

Успішна реалізація проєктів, в тому числі пов’язаних з впровадженням ВДЕ і технологій енергоефективності, дуже часто вимагає залучення позикового фінансування або використання інших фінансових інструментів. Власні інвестиції і участь в проєктах в якості партнера, консалтингова підтримка по залученню інвестицій в проєкти наших клієнтів – це далеко не повний перелік діяльності нашої групи компаній. За багато років успішної роботи нам вдалося встановити партнерські відносини з багатьма банками і фінансовими організаціями, які готові фінансувати проєкти наших клієнтів, при виконанні певних умов і вимог.

Наша компанія бере участь у залученні фінансування, спираючись на глибоку галузеву експертизу і оптимальний баланс компетенцій, включаючи правові, технічні, фінансові та маркетингові знання та досвід. В першу чергу ми працюємо з проектами, які реалізуються на території України. Звернувшись в Авенстон, ви можете замовити необхідні послуги і отримати професійну підтримку за наступними напрямками:

  • Оцінка інвестиційної привабливості проекту
  • Розробка стратегії по залученню фінансування в проект
  • Розробка і обґрунтування оптимальних схем фінансування інвестиційних проектів
  • Підготовка необхідного пакету документів
  • Супровід переговорного процесу (медіація)

Умови проєктного фінансування є індивідуальними і обговорюються, виходячи з особливостей кожного інвестиційного проєкту. При необхідності, наші менеджери ретельно проаналізують ваш проєкт і допоможуть підібрати підходящу пропозицію по кредитуванню, лізингу або погодити відстрочення частини платежів до моменту введення об’єкта в експлуатацію. Якщо запропонована схема фінансування вам підходить, ми надамо всю необхідну підтримку на всіх наступних етапах. Фахівці Авенстон організують ваше безпосереднє спілкування з нашими фінансовими партнерами, виконають супровід усього процесу підготовки документів, необхідних для отримання кредиту, підписання лізингової угоди або інших видів фінансування проєкту. Після узгодження умов кредитування банком, можливий розгляд можливості для надання відстрочки платежу на суму банківського фінансування в разі, коли воно надається у вигляді рефінансування введеного в експлуатацію об’єкта.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.