Венчурні інвестиції та стартапи

Компанія Авенстон надає всебічну підтримку (інтелектуальну, наукову, технологічну та технічну, фінансову, маркетингову) та розглядає можливості для інвестування в проекти ВДЕ та в проекти в суміжних галузях, включаючи сектор інформаційних технологій (ІТ), особливо якщо такі проекти пов’язані з “зеленою” енергетикою. Наразі нашими пріоритетними напрямами є проекти в галузі сонячної енергетики, а також рішення та технології BIPV. Крім того, ми розглядаємо можливість інвестицій в перспективні стартапи з інших напрямків, таких як енергозбереження, накопичення та зберігання електроенергії, інтелектуальні мережі та microgrids.

Авенстон володіє глибокою галузевої експертизою і оптимальним балансом компетенцій, включаючи правові, технічні, фінансові та маркетингові знання та досвід. Ми відбираємо проекти для власних інвестицій, а також допомагаємо залучати інвестиції від наших партнерів. Звернувшись в нашу компанію, ви можете отримати необхідні послуги і професійну підтримку за наступними напрямками:

  • Оцінка інвестиційної привабливості проекту.
  • Розробка стратегії по залученню інвестицій.
  • Консультація та підбір потенційного інвестора.
  • Створення інвестиційного меморандуму.
  • Супровід переговорного процесу (медіація).

Якщо ваш проект потребує додаткових інвестицій, будь ласка, звʼяжіться з нами. Після аналізу деталей вашого запиту ми надамо зворотний зв’язок з приводу можливості залучення інвестицій від групи Авенстон або наших партнерів, а також рекомендації з розвитку вашого проекту (на вимогу).

 

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.