Нова СЕС потужністю 1,3 МВт у Кропивницькій області

Командою групи компаній АВЕНСТОН та РЕНТЕХНО було виконано проєкт наземної сонячної електростанції «Іванівка» у Кропивницькій області. Ми виступили генеральним підрядником проєкту, що включало розробку проєктної документації, постачання обладнання та комплектуючих, а також будівельні та пусконалагоджувальні роботи.

Проєкт станції передбачав використання полікристалічних сонячних модулів потужністю 250 Вт кожен, 40 лінійних трифазних інверторів з системою моніторингу роботи сонячної електростанції та 3 трансформаторні підстанції 0,4/10 кВт. Сумарна пікова потужність сонячних модулів досягла 1 331 кВт. Завдяки застосуванню спеціального ліцензійного програмного забезпечення та ретельної оптимізації всіх складових при проєктуванні об’єкта, ми збільшили річний рівень вироблення електроенергії.

солнечная электростанция

На даний час усе необхідне технологічне обладнання СЕС вже встановлено. Далі, в жовтні 2012 року, ми плануємо завершити пусконалагоджувальні роботи та під’єднати об’єкт до мережі 10 кВ. Крім того, до кінця 2012 року планується завершити проходження усіх формальних процедур для отримання «зеленого» тарифу.

***

Наша діяльність на ринку сонячної енергетики України почалася ще у 2007 році під брендом SolarUA. Компанія виробляла фотоелектричні компоненти для проєктів України та США. З 2010 року наша команда виконувала генеральні підряди з проєктування та будівництва СЕС, для чого була заснована РЕНТЕХНО. У 2011 році був прийнятий закон про «зелений» тариф що стало причиною зосередження компанії на виконанні проєктів промислових електростанцій. Йдучи назустріч потребам наших клієнтів, ми почали постачати обладнання для сонячних електростанцій, для чого було створено нову енергокомпанію РЕНТЕХНО ПРАЙМ. У 2018 році в Україні спостерігався стрибок в розвитку сонячної енергетики, нові виклики ринку взяла на себе компанія АВЕНСТОН, яка продовжила активну роботу по реалізації проєктів СЕС.

Сонячні панелі за технологією гетеропереходів (HJT)

Технологія гетеропереходів (HJT) є давно відомим методом виробництва сонячних панелей, який активно набрав обертів за останнє десятиліття. Наразі ця технологія є одним з найкращих варіантів для сонячної промисловості для підвищення ефективності та потужності до найвищого рівня.
Дізнатися більше

Сонячні електростанції можливо будувати в будь-яких областях України

Дмитро Лукомський розповів, чому бізнес зацікавився сонячною енергетикою тільки зараз і що потрібно знати інвесторові, намірився вкладати свої кровні в «сонячні» проекти.
Дізнатися більше

Власне споживання сонячної електроенергії

Зниження вартості сонячних панелей зумовило зростання попиту на сонячні електростанції для власних потреб. Підприємства збільшують рентабельність продукції шляхом встановлення сонячних електростанцій для генерації енергії та живлення нею виробничого обладнання, освітлювальних приладів та інш.
Дізнатися більше

Варіанти виконання BIPV систем

Зростає кількість власників будинків, які зацікавлені в переході відновлювані джерела енергії. Використання BIPV сонячних систем для заміни традиційних будівельних матеріалів надає нові можливості для поєднання ВДЕ та архітектурних рішень.
Дізнатися більше