проектирование систем электроснабжения

Електропостачання

До складу систем електропостачання зазвичай входять електричні станції, які генерують електрику, електричні мережі та підстанції, функція яких полягає в передачі, перетворенні та розподілі електроенергії, а також обладнання, яке споживає електрику. Системи електропостачання розрізняються залежно від своїх завдань, потужності і величини споживання електроенергії. Вони можуть бути промисловими, сільськогосподарськими, побутовими та комунальними.

Електричні системи двадцять першого століття розвиваються однаково швидко з іншими компонентами будівлі. Хоча основною метою є забезпечення безпечної та оптимальної роботи системи, зростаюча вишуканість та складність будівель стають все більш залежними від енергосвідомих електричних систем контролю навколишнього середовища.

Проєктування систем електропостачання

Компанія Авенстон надає послуги з проєктування систем електропостачання об’єктів різного типу. Технічний проект необхідно розробити і узгодити до початку монтажу систем електропостачання. Від правильності проєктування залежить надійність електромережі, безперебійність роботи електроустаткування і відсутність надпланових втрат енергоресурсів. Помилки при проєктуванні можуть призвести не тільки до неправильної роботи всієї системи або окремого устаткування, але і виникнення короткого замикання і пожежі.

Включаючи всі аспекти планування та проектування, наші інженери-електрики вміють забезпечувати електричну систему, що підвищує продуктивність та надійність.

  • Системи освітлення та управління
  • Системи розподілу електроенергії низької та середньої напруги
  • Системи блискавкозахисту
  • Аварійні енергосистеми
  • Системи пожежної сигналізації
  • Системи заземлення та управління

У Авенстон ви можете замовити розробку проєкту електропостачання будь-якої складності. Наші фахівці ретельно вивчать ваш об’єкт, проведуть розрахунки, складуть схему інженерних систем і підберуть відповідне обладнання.

Електромонтажні роботи

Авенстон виконує електромонтажні роботи будь-якої складності, використовуючи найсучасніші технології. Наш електротехнічний підрозділ виконує роботу ефективно, своєчасно, у відповідності до вимог проекту, нормативних документів, а також вимог замовника. Авенстон гарантує якість виконаних робіт будь-якої складності, використовуючи обладнання та аксесуари провідних світових та вітчизняних виробників.

Електромонтажні роботи полягають в збірці, установці і прокладання електрообладнання, систем або окремих елементів. Виконання електромонтажних робіт нашими фахівцями проводиться вже багато років на незмінно високому рівні.

Промисловий монтаж електрообладнання полягає в монтажі кабельних конструкцій, розподільних щитів, вибухонебезпечного електроустаткування, установку освітлювальних і силових мереж, світильників, роздільників РЛНД. Заключним етапом є проведення пуско-налагоджувальних робіт електроенергетичного обладнання та введення його в експлуатацію.

Монтаж електричних мереж включає в себе установку силових розподільних мереж, мереж освітлення, освітлювального устаткування, складання і налагодження електрощитів, всіх видів щитового обладнання (РУ, ВРУ, ГРЩ), монтаж і заземлення контуру, монтаж кабелів повітряної лінії електропередач при будівництві ЛЕП, пуско налагоджувальні роботи і здачу об’єкта в експлуатацію.

Один з найбільш важливих і відповідальних етапів монтажу зовнішніх інженерних мереж – це заходи по їх установці, тестування та введення в експлуатацію. Від якості проведення даних робіт залежить термін експлуатації інженерних систем. Переважно монтаж зовнішніх мереж являє собою комплекс земляних робіт по влаштуванню траншей для кабелів і трубопроводів під землею. Дані заходи необхідно погоджувати з муніципальними службами, тому вимоги до монтажу визначаються ще на етапі проектування мереж. Вартість робіт розраховується після узгодження проектних рішень при складанні кошторису.

Процес прокладки внутрішніх інженерних мереж також визначається на стадії розробки проектної документації конкретного об’єкта і підлягає узгодженню. Укладання електричних мереж найкраще здійснювати на стадії будівництва об’єкта, після того як буде зведена покрівля та стіни. Більш детально про особливості монтажу електричних мереж ви можете дізнатися, звернувшись до фахівців нашої компанії.

Наша компанія, виконує електромонтажні роботи з 2018 року. За цей час нами була сформована злагоджена і професійна команда фахівців, які швидко та якісно виконують свою роботу, слідуючи приписами нормативної документації та Правил улаштування електроустановок (ПУЕ) в Україні. Всі співробітники нашої компанії мають дипломи про середню або вищу електротехнічному освіту і діючу групу допуску з електробезпеки.

У штаті нашої компанії працюють кращі фахівці з електроенергетики з багаторічним практичним досвідом в цій сфері. Наші співробітники постійно вдосконалюють рівень своєї кваліфікації. Серед реалізованих нами проектів – велика кількість об’єктів, змонтованих і побудованих нашою командою в різні роки і в різних регіонах України. Тому, якщо Вас цікавить послуги з виконання електромонтажних робіт, запрошуємо звернутися в компанію Авенстон.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

 

     

    Чекаємо на зворотний зв’язок! Наші контакти: +380 (66) 508-07-64, commerce@avenston.com.