Інженерні системи та мережі

Авенстон здійснює весь спектр будівельних, монтажних та пусконалагоджувальних робіт для наступних інженерних систем: електропостачання, освітлення та відеоспостереження, опалення, вентиляція та кондиціонування. Наша компанія проводить електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності, використовуючи найсучасніші технології. Ми виконуємо роботу ефективно, своєчасно, у відповідності до вимог нормативних документів, а також вимог замовника. Авенстон гарантує якість виконаних робіт будь-якої складності, використовуючи обладнання та аксесуари провідних світових та вітчизняних виробників.

Електропостачання

Послуги із проєктування та монтажу систем внутрішнього і зовнішнього електропостачання для об'єктів різного типу. Забезпечуємо високу надійність електричних мереж і безперебійність роботи вашого електрообладнання.
Дізнатися більше

Освітлення

Ми пропонуємо установку систем внутрішнього освітлення будівель і споруд, підсвічування фасадів будинків, проектування і монтаж систем зовнішнього та промислового освітлення будівельних майданчиків, промислових, торговельних і логістичних об'єктів.
Дізнатися більше

Кабельні лінії середньої і високої напруги

Компанія Авенстон займається проектуванням і прокладкою кабельних систем, а також здійснює необхідні приймально-здавальні випробування.
Дізнатися більше

Трансформаторні підстанції

Ми надаємо послуги з проектування, будівництва та введення в експлуатацію трансформаторних підстанцій та розподільчих пристроїв по класу напруги 6, 10 і 35 кВ.
Дізнатися більше

Опалення, вентиляція та кондиціонування

Проектування і монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціонування на рівні найсучасніших стандартів і вимог у цій сфері. Забезпечуємо максимальну ефективність запропонованих технічних рішень.
Дізнатися більше

Відеоспостереження

Встановлення, монтаж, налагодження систем відеоспостереження. Ми допоможемо вам розрахувати систему відеоспостереження, підібрати оптимальне обладнання, встановити його та налаштувати.
Дізнатися більше

 

Аудит інженерних систем

Компанія Авенстон виконує оцінку стану існуючих інженерних систем об’єкта, з метою виявлення можливих дефектів, проблем і невідповідність. Аудит інженерних систем виконується для підготовки робіт по приведенню систем в стан, що відповідає вимогам нормативних документів, безпеки експлуатації, а також в разі необхідності розвитку або модернізації. Після проведення аудиту замовник отримує від експертів нашої компанії об’єктивну інформацію про стан систем об’єкта. Результатами проведення аудиту інженерних систем є наступні документи:

  • Звіт про поточний стан інженерної інфраструктури та ресурсі компонентів основного інженерного обладнання, виявлені проблеми та можливі ризики їх впливу на роботу об’єкта
  • Рекомендації щодо усунення виявлених проблем
  • Рекомендації по модернізації інженерних систем

Інжиніринг та проєктування

Авенстон пропонує послуги з реалізації передпроєктних робіт, проєктування та оцінки документації для різних об’єктів та інженерних систем. Компанія має великий практичний досвід у проєктуванні електричних мереж та силових підстанцій напругою до 35 кВ. Ми надаємо послуги з проведення попередніх інженерних обстежень, виконуємо  техніко-економічні розрахунки або розробляємо більш складні техніко-економічні обґрунтування, готуємо попередні та детальні проєкти, а також розробляємо спеціалізовані проєктні рішення. Наші проєктні послуги серед іншого включають:

  • Проєктно-вишукувальні роботи;
  • Ескізний проєкт (попередній проєкт);
  • Проєктна документація;
  • Робоча документація;
  • Кошторисна документація;
  • Авторський нагляд.

 

Монтажні роботи

Авенстон монтує зовнішні та внутрішні інженерні мережі для об’єктів промисловості, сільського господарства, комерційне нерухомості, торгівлі, логістики, сфери розваг і т.п. Наша модель проєктування і будівництва дозволяє нам забезпечувати як високу якість робіт, так і конкурентоспроможні ціни, і ми пишаємося тим, що встановили довгострокові відносини з нашими ключовими клієнтами. Ми робимо все: від проєктування і монтажу виробничого обладнання до систем електропостачання та розподілу; від модернізації інженерних систем будівель до виконання ремонтних і будівельних робіт.

Інженери-електрики, механіки, будівельники та інженери-конструктори є найбільш цінним ресурсом компанії. Завдяки досвіду та ентузіазму до творчого вирішення проблем ми впораємося з будь-якими завданнями. Кваліфіковані фахівці Авенстон виконали широкий спектр електричних проєктів. Наша команда побудувала виняткові відносини з постачальниками та іншими зацікавленими сторонами. Ми вміємо працювати ефективно і рентабельно для наших клієнтів.

Сонячні електростанції від Авенстон

Особливе місце в нашій діяльності є монтаж інженерних систем для об’єктів відновлюваної енергетики. Фахівці компанії Авенстон ретельно виконають будь-які будівельно-монтажні, електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи по вашому об’єкту на найвищому професійному рівні. Ми можемо організувати контроль і управління всім процесом будівництва сонячної електростанції будь-якого типу, пройти всі етапи документального оформлення будівництва та введення в експлуатацію. Всі роботи по монтажу і будівництву сонячних електростанцій виконуються чітко у відповідності до вимог існуючих правил і нормативів улаштування електроустановок, проєктної документації, а також відповідно до вимог та рекомендацій виробників обладнання, що використовується.

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше

Мережеві сонячні електростанції

Цей тип сонячних електростанцій використовується для роботи паралельно з електричною мережею для заощадження на комунальних рахунках. Надлишки сонячної електроенергії можуть за потреби передаватись у зовнішню мережу.
Дізнатися більше

Резервні сонячні електростанції

Використання резервних сонячних електростанцій в комплексі з системами накопичення і зберігання електроенергії дозволяє повністю уникнути перерв в подачі електроенергії.
Дізнатися більше

Автономні сонячні рішення та електростанції

Автономні сонячні електростанції використовуються там, де немає централізованих ліній електропередач (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно) або для електроживлення пересувних об’єктів.
Дізнатися більше
Типи сонячних електростанцій
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.