монтаж систем освещения

Освітлення

Компанія Авенстон виконує весь спектр робіт з проєктування та монтажу систем внутрішнього і зовнішнього освітлення. На даний момент ми пропонуємо установку систем внутрішнього освітлення будівель і споруд, підсвічування фасадів будинків, проектування і монтаж систем зовнішнього та промислового освітлення будівельних майданчиків, промислових, торговельних і логістичних об’єктів. Компанія має в своєму штаті професійних електриків і монтажників з досвідом виконання подібних робіт.

Основні етапи монтажу систем освітлення можуть включати в себе такі види робіт:

  • Встановлення опор для зовнішнього освітлення
  • Прокладка кабелів і монтаж арматурних конструкцій
  • Монтаж наземних і підвісних елементів освітлення
  • Підключення до системи управління
  • Введення системи освітлення в експлуатацію
  • Монтаж внутрішнього освітлення

Процес монтажу систем освітлення зазвичай починається з підведення силових кабелів до опор (повітряним або підземним шляхом). Далі виконується монтаж системи управління освітленням, монтаж і підключення світильників і виконання робіт по заземленню. На наступному етапі, при необхідності, виконується риття траншей для укладання кабелю. Після чого прокладаються і підключаються електричні кабелі, а траншеї засипаються після виконання необхідних контролів і вимірювань. Освітлювальне обладнання вибирається виходячи із заданих параметрів потужності, зовнішнього дизайну, функціональним можливостям і критеріям автоматизації. Для монтажу зовнішніх освітлювальних систем використовуються захищені від вологи і механічних пошкоджень конструкції світильників. На етапі введення системи освітлення в експлуатацію виявляються і усуваються всі поломки і пошкодження, допущені при монтажі світлотехнічного обладнання.

Наші фахівці виконають монтаж всіх видів систем освітлення (робочого, чергового, охоронного, аварійного). Робоче освітлення є основним видом освітлення і його передбачають для всіх приміщень будівель. Також висвітлюють відкриті простори, призначені для виконання робіт, проходу людей і руху транспорту. Чергове освітлення використовують для освітлення приміщень в неробочий час (наприклад, для освітлення поста охорони і коридорів). Охоронне освітлення передбачають уздовж кордонів територій, що охороняються. Необхідний рівень освітленості визначається видом використовуваних технічних засобів охорони (відеокамер). Аварійне освітлення розділене на евакуаційне та резервне освітлення.

Співробітники Авенстон максимально швидко і якісно виконають всі необхідні роботи по створенню системи освітлення. Ми візьмемо на себе весь комплекс робіт «під ключ», починаючи з проєктування таких систем і закінчуючи їх введенням в експлуатацію з подальшим сервісним обслуговуванням.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

 

     

    Чекаємо на зворотний зв’язок! Наші контакти: +380 (66) 508-07-64, commerce@avenston.com.