Моделювання сонячних електростанцій

Інженерні рішення, представлені нашою компанією, враховують індивідуальні особливості об’єкта, і часто є досить складними технічними системами. У тих випадках, коли вимоги замовника неможливо досягти за допомогою спільних рішень, ми можемо оцінити та спроектувати рішення, які можуть відповідати певним умовам технічних вимог. Ми можемо зробити повне технічне забезпечення, від попереднього проектування та техніко-економічного обґрунтування до розробки та вдосконалення проектної документації.

Оптимізація і консалтинг

Завдяки потужному поєднанню практичного досвіду інженерів Авенстон і програмного забезпечення для прогнозування генерації – PVsyst, наша команда може створювати і порівнювати різні конфігурації для систем з високою точністю і короткими тимчасовими рамками. Моделюючи різні фотоелектричні установки, ми часто беремо до уваги топографію, яка в подальшому використовується для прогнозування факторів, що обмежують ємність і генерацію.

Комплексний аналіз топографії також дозволяє проводити точну оптимізацію шляхом оцінки ланшафта місцевості. Використовуючи передові методи аналізу і виконуючи кілька ітерацій, ми можемо надати зворотний зв’язок і пропозиції про те, як скоротити операційні втрати, максимізувати вироблення енергії і збільшити прибуток. Ці послуги включають в себе:

  • Аналіз обладнання з використанням PVsyst
  • Порівняння технологій сонячних модулів
  • Оптимізація розміщення сонячної електростанції на генеральному плані об’єкту

Технічне моделювання та симулювання

Як правило, дизайн починається з технічного моделювання та моделювання майбутнього проекту в різних режимах. Особливістю відновлюваної енергетики є те, що при правильній технічній реалізації проекту, навіть за незначного збільшення питомої генерації багаторічної експлуатації, власник електростанції приносить дуже великий додатковий прибуток, що вимагає початкових етапів відносно невеликої додаткової вартості. Правильне моделювання враховуватиме окремі характеристики конкретного географічного розташування, а також вибір обладнання, який буде найбільш оптимальним. Наш конструкторський та інженерний відділ в найкоротший термін може організувати моделювання енергоблоків потрібної електростанції та надати рекомендації з розробки проектної документації.

Використовуючи наші глибокі знання як PVsyst, так і PVsol, ми можемо створювати симуляції будь-якої сонячної установки, розраховуючи розподіл енергії за рік з високою точністю. Доступні симуляції включають в себе:

  • Прогноз загального виробництва енергії [МВт·год/рік] для оцінки рентабельності
  • Обчислення даних про продуктивність (PR [%]), щоб визначити якість системи
  • Оцінка даних за питомою генерації енергії [кВт·год/кВт], щоб дізнатися сумарне виробництво енергії в фотосистемі
  • Створення тривимірних сцен затінення для забезпечення глибокого аналізу ефекту затінення

Візуалізація проекту

Одним з найбільш ефективних способів наблизити ваш сонячний проект до реалізації є використання візуалізованими креслень. Створення вашого сонячного проекту візуально привабливим і чітке уявлення про вплив, який він чинить на місцеве середовище, було дуже успішним фактором для отримання дозволів на планування для багатьох наших клієнтів. Будь то великомасштабний проект з мальовничою місцевістю або простий дизайн, ми можемо зробити його значно привабливішим за допомогою візуалізацій і анімації.

 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Коммерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше