Будівництво та монтаж сонячних електростанцій

Співробітники нашої компанії мають досвід роботи у сфері відновлюваних джерел енергії та регулярно вдосконалюють свої навички та практичний досвід – вже більше десятка добре функціонуючих проектів. Отже, якщо ви зацікавлені в наданні послуг з будівництва об’єктів ВДЕ – ласкаво просимо зв’язатися з нашою компанією. У нас є всі необхідні ліцензії на виконання проектно-конструкторських робіт, як генеральний підрядник включно. Наші послуги EPC та EPCM включають повний цикл робіт (включаючи інжиніринг, надання необхідного обладнання та матеріалів та повний цикл будівельних робіт) підрядником для реалізації проекту. Проте є випадки, коли клієнт сам наполягає на виконанні певної частини роботи, пов’язаної з реалізацією проекту: наприклад, розробка проекту або постачання обладнання. У цьому випадку Авенстон готовий виконувати окремі послуги.

Наша професійна команда з досвідом впровадження складних промислових проектів, підтримана командою висококваліфікованих інженерів з великим досвідом роботи в енергетичній електроніці, мережевих та комунікаційних системах, керуванні промислових підприємств. У нашій роботі ми широко використовуємо методи та інструменти управління проектами. Компанія створена та офіс проекту успішно працює , виступаючи в ролі єдиного підрозділу управління проектом, який здатний організувати розробку стандартизованих проектів, аналіз та моніторинг їх впровадження, навчання методів управління проектами та багато інших.

Сьогодні компанія Авенстон представляє собою потужне об’єднання дослідницько-конструкторського кластеру, який спирається на безліч власних розробок та ноу-хау, а також інноваційні виробничі потужності, що мають величезний досвід у будівництві та монтажу. Це дозволяє нам успішно реалізовувати багато проектів загальною потужністю понад 100 МВт. Ми накопичили величезний досвід у будівництві різних енергетичних об’єктів:

  • Потужні (5+ МВт) промислові сонячні електростанції.
  • Наземні сонячні електростанції середнього розміру (1-5 МВт).
  • Дахові сонячні електростанції, включаючи BIPV.
  • Промислові та домашні системи ESS.

Наземні сонячні електростанції

Компанія надає послуги генерального підряду по будівництву наземних сонячних електростанцій. Ми проектуємо, поставляємо обладнання, виконуємо будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, обслуговування та сервіс.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядников в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних рішень, що інтегруються в будівлі та споруди (BIPV системи).
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше

Загальнобудівельні та електромонтажні роботи в сонячній енергетиці

Послуги групи компаній Авенстон по монтажу сонячних електростанцій включають в себе як комплексне ведення проекту, так і окремі будівельно-монтажні роботи: встановлення всіх типів фундаментів для монтажу опорних металоконструкцій (забивні палі, бетоновані палі, геошурупи, гравітаційні блоки і т.д) або трекерів , прокладання кабельних мереж в траншеях і кабельних лотках, монтаж силового і захисного електрообладнання, введення в експлуатацію. Крім цього ми виконуємо пусконалагоджувальні роботи на сонячних електростанціях, проводимо наладку систем релейного управління і захисту, установку систем моніторингу, сенсорів і датчиків, а також багато іншого.

У штаті нашої компанії працюють кращі фахівці з сонячної енергетики з багаторічним практичним досвідом в цій сфері. Наші співробітники постійно вдосконалюють рівень своєї кваліфікації. Серед реалізованих нами проектів – велика кількість комерційних сонячних електростанцій, змонтованих і побудованих нашою командою в різні роки і в різних регіонах України. Тому, якщо Вас цікавить послуги з будівництва вашої сонячної електростанції, то ми запрошуємо звернутися в компанію Авенстон.

Реалізуючи проекти будівництва СЕС, ми самостійно виробляємо монтажні і будівельні роботи для дахових і наземних сонячних електростанцій. У нашій компанії накопичений великий практичний досвід монтажу сонячних панелей практично на всіх типах дахів і різних ґрунтах. Монтаж обладнання (сонячних модулів, інверторів, трансформаторних підстанцій тощо) повинен здійснюватися професіоналами, які накопичили великий практичний досвід і віддають звіт в тому, які технологічні прийоми потрібно застосовувати, а які – небажано. Сонячна електростанція, побудована разом з компанією Авенстон – важливий крок на шляху до забезпечення максимальної генерації електроенергії і надійної роботи вашого об’єкта протягом довгих років експлуатації.

Авторський нагляд при будівництві сонячних електростанцій

Як проектувальник об’єктів відновлюваної енергетики, компанія Авенстон надає послуги з авторського нагляду за будівництвом сонячних електростанцій. Наші фахівці при необхідності виконують максимально широкі функції контролю, домагаючись того, щоб ваша сонячна станція була побудована за найвищими стандартами якості і гарантовано досягала найвищого рівня надійності.