Сонячна електростанція  “Вишневе 500 кВт”

Наземна сонячна електростанція потужністю 500 кВт у м. Вишневе Київської області передбачена як для власного споживання електроенергії промислового підприємства, так і для продажу її за «зеленим» тарифом. Загальна площа фотоелектричної сонячної станціїскладає 9 830 кв.м. Розрахункова річна генерація сонячної електростанції становить 566,5 МВт*г.

Для даного проекту нашою групою компаній були виконані наступні роботи:

  • Виконаний аудит проекту з урахуванням можливості власного споживання електроенергії, а також її продажу в ОРЕ за «зеленим» тарифом;
  • Розроблено техніко-економічний розрахунок проекту будівництва сонячної електростанції;
  • Розроблено та обгрунтовано детальний бюджет проекту;
  • Розроблена фінансова модель СЕС з урахуванням різних варіантів залучення позикових коштів;
  • Отримано ТУ на підключення до мереж ПАТ «Київобленерго»;
  • Виконано предпроєктне моделювання вироблення електроенергії в програмному комлексі PVSYST.

Сонячні фотоелектричні електростанції – це одна з ключових компетенцій для компаній, що входять в групу Авенстон. Ми надаємо всі необхідні послуги для проєктів сонячної енергетики. У нашому портфоліо – велика кількість спроєктованих і побудованих промислових сонячних електростанцій, розміщених на дахах або на земельних ділянках.

 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Комерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше

Інженерні системи та мережі

Зовнішнє та внутрішнє електропостачання; освітлення і відеоспостереження; опалення, вентиляція і кондиціонування. Проектування, монтажні та пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності. Супровід проектів та впровадження рішень "під ключ".
Дізнатися більше

Системи резервного живлення та ДБЖ

Надаємо послуги з встановлення сучасних джерел безперервного та резервного живлення для комерційних підприємств. Проєктування, встановлення і сервіс ДБЖ малої та середньої потужності. Резервні системи електропостачання.
Дізнатися більше

Обладнання для сонячних електростанцій

Авенстон має багаторічний досвід у постачанні обладнання і матеріалів на будівельні майданчики проєктів ВДЕ. Вартість обладнання та вибір оптимального графіка доставки можуть бути ефективно оптимізовані фахівцями нашої компанії.
Дізнатися більше

Експлуатація і сервіс

Подовжуємо термін служби об'єктів ВДЕ, збільшуємо їхню прибутковість, оптимізуємо продуктивність та експлуатаційну доступність, знижуємо операційні витрати. Планове та позапланове технічне обслуговування, гарантія, сервіс.
Дізнатися більше