Плавучі сонячні електростанції

Авенстон володіє необхідними технічними знаннями щодо технології плаваючих сонячних фотоелектричних (FPV) і активно співпрацює з провідними світовими постачальниками рішень для цього типу сонячних електростанцій. Популярність даної технології зростає з кожним роком, що призводить до все більшої кількості установок по всьому світу. Наша мета полягає в тому, щоб поєднати наш досвід та наявні сильні сторони в промисловій та комерційній сонячній енергетиці зі специфічними ноу-хау та послугами наших партнерів по напрямку FPV.

Розробка та конструювання плавучих фотоелектричних систем стикаються з різними проблемами через гідродинамічні навантаження на конструкцію, ризик корозії та додаткові компоненти, які необхідно спроектувати, встановити та обслуговувати, наприклад, поплавці, якоря та швартовні троси. Конструкція плавучих сонячних електростанцій не є стандартизованою і сильно залежить від розташування, розміру, типу водойми, типу структури та умов навколишнього середовища. Професійне проектування та впровадження з урахуванням особливостей конкретного проекту допоможуть знизити ризики для нових плавучих сонячних електростанцій.

 

Наші послуги для плавучих СЕС включають наступне:

 • Технічний консалтинг
 • Моделювання плавучих сонячних електростанцій
 • Техніко-економічні обґрунтування
 • Інженерне проектування
 • Тендерна підтримка
 • Закупівлі
 • Будівництво та введення в експлуатацію
 • Служба замовника та технічний нагляд
 • Послуги EPC або BoS
 • Технічні інспекції
 • Експлуатація та технічне обслуговування
 • Аналіз дефектів і відмов

Плавучі сонячні електростанції мають величезний потенціал для розвитку. Незважаючи на те, що доступна земля вже активно використовується для встановлення наземних сонячних електростанцій, водна поверхня все ще залишається в основному недоторканою. Поєднання комерційної діяльності в морях, озерах, водосховищах, гідродамбах і каналах з генерацією енергії з відновлюваних джерел робить бізнес-моделі для плавучих сонячних батарей надзвичайно привабливими.

Авенстон пропонує необхідні послуги та новітні інноваційні рішення для плавучих фотоелектричних проектів у Європі та країнах MENA. Наші системи FPV не представляють ризиків або небезпек для дикої природи та навколишнього середовища. Крім того, природний ефект охолодження, який забезпечується водою, дозволяє фотоелектричним панелям працювати ефективніше та виробляти більше енергії, ніж традиційні наземні системи.

 

Інші варіанти встановлення сонячних батарей

Наземні сонячні електростанції для підприємств

Генеральний підряд з будівництва наземних сонячних електростанцій для підприємств. Повний спектр EPC послуг (PV, PV+BESS). Власне споживання або підключення до мереж з метою продажу електроенергії по ринковим або регульованим тарифам.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції для бізнесу

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій. Самоспоживання, Net billing, резервне живлення, smart grids.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядників в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних рішень, що інтегруються в будівлі та споруди (BIPV системи). Сонячні модулі для дахів та фасадів.
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше
Комерційні сонячні електростанції

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше

Мережеві сонячні електростанції

Цей тип сонячних електростанцій використовується для роботи паралельно з електричною мережею для заощадження на комунальних рахунках. Надлишки сонячної електроенергії можуть за потреби передаватись у зовнішню мережу.
Дізнатися більше

Резервні сонячні електростанції

Використання резервних сонячних електростанцій в комплексі з системами накопичення і зберігання електроенергії дозволяє повністю уникнути перерв в подачі електроенергії.
Дізнатися більше

Автономні сонячні рішення та електростанції

Автономні сонячні електростанції використовуються там, де немає централізованих ліній електропередач (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно) або для електроживлення пересувних об’єктів.
Дізнатися більше
Типи сонячних електростанцій
 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.