монтаж систем отопления и вентиляции

Опалення, вентиляція та кондиціонування

Впровадження всіх інженерних систем обов’язково передбачає попередній підбір технічного рішення і подальше проектування. Системи опалення, вентиляції та кондиціонування не є винятком і вимагають від проектувальників високої кваліфікації. Від якості спроектованих систем залежить майбутнє енергоспоживання об’єкта. Саме тому, системам опалення, вентиляції та кондиціонування необхідний комплексний і грамотний підхід при підборі технічного рішення на кожному об’єкті.

Впровадження будь-яких інженерних систем починається з глибокого аналізу об’єкта. Це необхідно для того, щоб запропонувати і застосувати максимально якісні та збалансовані рішення. Правильно розраховані і змонтовані системи опалення, вентиляції та кондиціонування забезпечать комфортні умови перебування співробітників на робочих місцях, здоровий мікроклімат і високу продуктивність праці.

Наші інженери постійно шукають інноваційні рішення для забезпечення належного рівня екологічного контролю, одночасно оптимізуючи безпеку людини, мінімізуючи споживання енергії та забезпечуючи безпечне та контрольоване середовище. Нашими головними цілями щодо стійкості та довговічності будівельних систем є мінімізація споживання енергії, максимальна простота обслуговування та обслуговування та спрощення експлуатації.

 • Системи опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC)
 • Системи управління / вентиляції та кондиціонування приміщень
 • Установки центрального опалення та охолодження
 • Системи вентиляції лабораторій та чистих приміщень
 • Вентиляційні та технологічні витяжні системи
 • Системи рекуперації енергії
 • Системи зволоження процесу

Фахівці компанії Авенстон мають необхідну кваліфікацію і досвід, які дозволяють нам проектувати кліматичні системи на рівні найсучасніших стандартів і вимог у цій сфері. Ми забезпечуємо максимальну ефективність запропонованих технічних рішень.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

 

   

  Чекаємо на зворотний зв’язок! Наші контакти: +380 (66) 508-07-64, commerce@avenston.com.