монтаж систем видеонаблюдения

Відеоспостереження

Відеоспостереження – це одна з найбільш затребуваних складових комплексних охоронних систем. З її допомогою ви завжди будете мати можливість проконтролювати, що відбувається у вас в офісі, в цеху, на складі, в будинку або на будь-якому іншому об’єкті.

Ефективність роботи систем відеоспостереження залежить не тільки від якості і функціональності обладнання, але і правильного його встановлення та налагодження. Монтаж відеоспостереження в Києві, Київській області та по всій території України – одна з послуг Авенстон. Ми допоможемо вам розрахувати систему відеоспостереження, підібрати оптимальне обладнання, встановити його та налаштувати.

Встановлення систем відеоспостереження починається після складання технічного завдання, узгодження документації із замовником і (при необхідності) зі спеціальними службами нагляду. Після цього наші фахівці виконують монтаж камер спостереження, відеореєстраторів і прокладають кабелі або створюють бездротові підключення. Наступними важливими кроками є підключення обладнання до мережі електроживлення і налаштування програмного забезпечення. В кінці роботи ми проводимо тестування змонтованої системи відеоспостереження з моделюванням подій, виконуємо коригування і здаємо об’єкт замовнику.

Фахівці нашої компанії – це професіонали екстра-класу в сфері систем відеоспостереження. Вони прекрасно орієнтуються у всіх особливостях і характеристиках обладнання, що застосовується. Залежно від поставленого завдання ми підберемо кількість необхідних камер і їх тип з урахуванням температурних режимів експлуатації та перекриття “мертвих” зон, оберемо найбільш оптимальний вид обладнання і змонтуємо систему в стислі терміни. Крім того, ми готові запропонувати додаткові спеціальні системи і рішення, які суттєво підвищують надійність і захист об’єкта, що охороняється.

Після завершення монтажу системи відеоспостереження, до кожного об’єкту прикріплюється фахівець, який відповідає за гарантійне обслуговування і супровід замовника. Вся інформація по об’єкту зберігається у нас в базі, тому в разі появи різного роду проблем з обладнанням, контролем або настройками ми докладемо максимальних зусиль, щоб усунути їх в найкоротші терміни.

Серед реалізованих нами проектів – системи відеоспостереження та охорони периметра промислових сонячних електростанцій, внутрішнє і зовнішнє відеоспостереження офісних і логістичних центрів, а також відеоспостереження в приватних будинках. Ми працюємо з об’єктами будь-якої складності і вирішуємо будь-які поставлені завдання. Якщо вас цікавлять наші послуги з монтажу систем відеоспостереження, зателефонуйте за вказаними на сайті контактам. Наші менеджери проконсультують вас, зорієнтують щодо вартості та термінів виконання робіт, а також узгодять з вами подальші дії.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас

 

     

    Чекаємо на зворотний зв’язок! Наші контакти: +380 (66) 508-07-64, commerce@avenston.com.