Планування та інвестиційне моделювання

Компанія Авенстон пропонує послугу по бізнес-плануванню та інвестиційному моделюванню проектів з використанням ВДЕ в Україні. Результатом нашої роботи є розроблений під потреби інвестора індивідуальний бізнес-план проекту та фінансове моделювання майбутніх грошових потоків інвестиційного проекту згідно вихідних даних. Якісна інвестиційна модель значно збільшує привабливість проекту та є складовою процесу прийняття рішення про надання кредитних ресурсів.

Наша команда менеджерів та дослідників має глибоке розуміння місцевого ринку та законодавства, специфіки галузевих, макроекономічних тенденцій тощо. Завдяки своїй професійній команді ми також забезпечуємо безцінну здатність подолати розрив між місцевим ринком та добре розвиненими ринками за кордоном; ми допоможемо вам зрозуміти місцеву картину і як вона вписується в більш широку глобальну структуру.

Ми періодично проводимо власні дослідження в різних секторах галузі відновлюваної енергетики. Наші дослідження є аналітичними, глибокими та дієвими. Аналітики компанії Авенстон мають більш, ніж десятилітній досвід, що охоплює український ринок чистої енергетики, і добре володіють технологіями, структурою ринку, чинниками зростання, профілювання ризиків та багато іншого. Наша компанія пропонує різні послуги з оцінки та дослідження ринкового середовища: конкурентний аналіз; бізнес-планування; стратегічний консалтинг; експертиза технологій та обладнання; техніко-економічне обґрунтування та технічна експертиза для будь-яких інвестиційних проектів у галузі сонячної енергетики.

Авенстон пропонує комплекс послуг в області фінансово-інвестиційного аналізу і бізнес-планування:

  • Бізнес-планування: складання і розробка бізнес-плану, техніко-економічного обґрунтування (ТЕО), фінансове моделювання і складання фінансових моделей.
  • Інвестиційний аналіз і експертиза інвестиційних проєктів (оцінка рентабельності інвестицій, аналіз інвестиційної привабливості активів і галузей, економічне прогнозування і визначення можливостей виходу з бізнесу).
  • Аналіз ринку (характеристика ринку, структура галузі, ціна і ціноутворення на ринку, стратегія просування, SWOT-аналіз, PEST-аналіз, консолідація ринку та ін.).
  • Оцінка вартості бізнесу, комерційної нерухомості, нематеріальних активів.
  • Розробка базової стратегії по залученню інвестицій або інших форм фінансування проекту, виходячи з отриманих вихідних даних і обмежень.
  • Розробка і обґрунтування оптимальних схем фінансування інвестиційних проектів, спираючись на результати інвестиційного аналізу, фінансового моделювання та аналізу ринку.
  • Захист проекту перед співінвесторами, інвесторами і банками, включаючи підготовку необхідної документації, презентаційних матеріалів тощо