Інноваційні технології у новій СЕС «Sunflower-90»

РЕНТЕХНО виконала інноваційний проєкт з будівництва наземної сонячної електростанції (СЕС) «Sunflower-90», розрахований на генерування електроенергії для власних потреб фермерського господарства. Об’єкт розміщений у Кропивницький області та має потужність 90 кВт.

Дана СЕС не схожа ні на одну з раніше побудованих в Україні. Нашими фахівцями були використані прогресивні технології:

  • Унікальна система управління режимами роботи СЕС
  • Двовісна динамічна система «стеження за сонцем»

Динамічна система складається з динамічних трекерів, на кожному з яких змонтовані сонячні панелі сумарною потужністю 5 кВт. Управління станцією відбувається дистанційно через Інтернет за допомогою власної системи моніторингу СЕС.

солнечная электростанция на трекерах

Наша група компаній виступила генеральним підрядником з будівництва даної сонячної електростанції. Професіонали компанії виконали проєктування СЕС, закупівлю та постачання на будівельний майданчик повного комплекту обладнання та матеріалів, а також будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Крім того, ми провели навчання персоналу, який в подальшому буде підтримувати робочий стан СЕС.

***

Історія групи компаній АВЕНСТОН та РЕНТЕХНО починається з 2007 року. Тоді наша команда вела діяльність під брендом SolarUA та виконувала інвестиційні проєкти з виробництва фотоелектричних компонентів для України та США. З 2010 року під брендом РЕНТЕХНО ми розпочали реалізацію генеральних підрядів з проєктування та будівництва СЕС. У 2011 році в Україні був прийнятий закон про «зелений» тариф, тому наша ГК сфокусувала свою діяльність на виконанні проєктів промислових СЕС. Так виникла потреба в організації системного постачання обладнання для фотоелектричних об’єктів, чим стала займатися нова компанія РЕНТЕХНО ПРАЙМ. Оскільки у 2018 році в Україні спостерігався стрибок популярності та розвитку сонячної енергетики, було створено АВЕНСТОН – нову компанію, що змогла прийняти всі виклики, об’єднати досвідчених спеціалістів у єдину професійну команду та продовжити активну роботу на ринку сонячної енергетики.

Зелений тариф в Україні

"Зелений тариф" був офіційно введений в Україні в 2009 році. Основним зобов'язанням держави було викупити всю кількість електроенергії, виробленої з використанням відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).
Дізнатися більше

Аграрноенергетичний бізнес – локомотив економіки України

За оцінками фахівців АВЕНСТОН, розвиток технологій агрівольтаїки є високоефективним напрямком оптимізації роботи енергосистеми нашої країни в умовах зростання частки змінної генерації за допомогою ВДЕ. Тому компанія прийняла рішення про стратегічний рух в напрямку проєктів що об'єднують передові технології.
Дізнатися більше

До питання розвитку альтернативних джерел енергії

У сьогоднішніх реаліях зростаючих глобальних енергетичних проблем все більш актуальними стають питання переходу до альтернативних джерел енергозабезпечення.
Дізнатися більше

Ринок сонячної енергетики в Україні у 2010 році

Український ринок: аналіз поточної ситуації та можливостей побудови ефективного бізнесу від експертів сонячної енергетики
Дізнатися більше