Комплексний аналіз інвестиційних проектів

Компанія Авенстон надає послуги по повній технічній, фінансовій та правовій експертизі і виконує комплексний аналіз інвестиційних проектів на всіх стадіях їх реалізації. Об’єднання професійної галузевої експертизи, а також багаторічного досвіду Авенстон в девелопменті, інжинірингу та управлінні активами дозволяє нам проводити глибокий аналіз інвестиційних проектів і надавати своїм клієнтам комплексні рекомендації щодо їх найбільш ефективного впровадження. Наші компетенції поширюються на наступні напрямки: сонячна енергетика, вітроенергетика, біоенергетика, гідроенергетика, геотермальна енергетика, агросектор, промисловість, комерційна нерухомість.

Ми з 2010 року займаємося питаннями управління інвестиційними проектами, а також беремо участь в залученні фінансування, пропонуючи глибоку галузеву експертизу і оптимальний баланс компетенцій, включаючи правові, технічні, фінансові та маркетингові знання та досвід. Серед наших партнерів і клієнтів – вітчизняні і зарубіжні інвестори, а також девелопери і власники проектів. Звернувшись в Авенстон, ви можете замовити необхідні послуги і отримати професійну підтримку за наступними напрямками:

  • Експертиза інвестиційного портфеля
  • Експертиза бізнес-планів, виконаних іншими організаціями
  • Експертиза фінансової моделі, виконаної іншими організаціями
  • Участь в захисті проекту
  • Юридичний Due Diligence
  • Технічний Due Diligence
 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Коммерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше