Пошук та девелопмент інвестиційних проєктів

Одним з ключових напрямків нашої діяльності є пошук і реалізація інвестиційних проєктів у сфері енергетики, відновлюваної енергетики та виробничому секторі – силове обладнання, фотовольтаїка, відновлювальні джерела енергії. Авенстон допомагає шукати ВДЕ активи та проєкти в Україні відповідно до індивідуальних вимог інвесторів. Ми працюємо в обох напрямках, як активний пошук проєктів, так і надання потенційним інвесторам доступу до нашої власної бази даних проєктів. Наша компанія допоможе вам придбати активи в Україні, захищаючи ваші інтереси на кожному етапі угоди з найкращими для вас умовами. Ми можемо не просто підібрати проєкт сонячної станції для ваших потреб, але також можемо забезпечити його професійну оцінку як у технічному, так і в фінансовому відношенні. Наші основні переваги:

 • Багаторічний практичний досвід реалізації проєктів ВДЕ в Україні.
 • Власна база даних з актуальною інформацією про наявні інвестиційні проєкти українських підприємців.
 • Власна система попередньої оцінки та експертизи проєктів.
 • Досконале знання галузі та широка мережа контактів, які дозволять вам ефективно знаходити потенційні інвестиційні об’єкти відповідно до критеріїв інвесторів.
 • Партнерство з ключовими розробниками та місцевими підрядними компаніями.

Наша компанія з 2010 року займається питаннями управління інвестиційними проектами, а також бере участь у залученні фінансування, пропонуючи глибоку галузеву експертизу і оптимальний баланс компетенцій, включаючи правові, технічні, фінансові та маркетингові знання та досвід. В першу чергу ми працюємо з проектами, які реалізуються на території України. Серед наших партнерів і клієнтів – вітчизняні і зарубіжні інвестори, а також девелопери і власники проектів. Звернувшись в Авенстон, ви можете замовити необхідні послуги і отримати професійну підтримку за наступними напрямками:

 • Консультація та підбір потенційного проекту (девелопера)
 • Експертиза інвестиційного портфеля
 • Супровід переговорного процесу (медіація)
 • Юридичний аудит Due Diligence
 • Девелопмент земельних ділянок (узгодження виділення земельних ділянок під будівництво, зміна цільового призначення, оформлення прав на земельні ділянки)
 • Представлення інтересів інвестора в усіх державних, адміністративних, податкових органах та організаціях
 • Формування портфеля інвестицій
 • Управління портфелем інвестицій

Девелопмент проєктів

Наша компанія проводить девелопмент власних проєктів. Наша задача полягає в виконанні необхідних дій та отриманні всіх потрібних документів, які дозволяють розпочати будівництво, а саме – відведення земельної ділянки, отримання містобудівних умов та обмежень, отримання технічних умов щодо підключення об’єкту до мереж, розробка проєктної документації та отримання дозволу на початок будівництва. Наша мета полягає не тільки в девелопменті, а також і в подальшому будівництві таких проєктів як самостійно, так і разом з партнерами.

Авенстон пропонує потенційними інвесторам залучатися до наших проєктів будь-яких стадіях девелопменту та реалізовувати їх з нами. Ми готові фінансувати проекти разом з партнерами, гарантуючи тим самим нашу максимальну залученість та досягнення найкращого результату з мінімальним ризиком. Ми відкриті до будь-яких форм партнерства, направлених на досягнення взаємовигідних результатів.