Промислові будівлі та споруди

Група компаній Авенстон займається будівництвом промислових будівель і споруд, включаючи монтаж споруд для цілей сільського господарства (елеватори, ангари, навіси), логістики (склади), промисловості (виробничі цехи), торгівлі, виставкової індустрії, автосалонів, СТО, АЗС та багатьох інших. Ми застосовуємо технології швидкомонтованих будівель, швидко і якісно виконуючи влаштування фундаментів, монтаж металоконструкцій, сендвіч-панелей, влаштування інженерних систем і комунікацій.

Наш успішний досвід реалізації складних інвестиційних проектів дозволяє нам успішно управляти будівництвом промислових об’єктів, а також забезпечувати монтаж всіх необхідних інженерних мереж. Виступаючи в якості генерального підрядника ми займалися геодезичної розміткою будівельних майданчиків, виконували земляні та бетонні роботи, збирали складні металоконструкції, встановлювали модульні і швидкозбірні будівлі. Накопичений досвід управління будівельними проектами дозволяє нам ретельно планувати і ефективно реалізовувати зведення промислових об’єктів.

Більше 10 років роботи на ринку України дозволили нам встановити міцні дружні зв’язки з підрядними організаціями. Це дозволяє закривати повний спектр послуг, необхідних для реалізації вашого проекту. Впровадження проектів від групи компаній Авенстон – це проєктування та інжиніринг, будівництво та постачання, виконання функцій служби замовника та генеральний підряд. Комплексний підхід, контроль якості та тісна співпраця з замовником є ​​запорукою успішного результату нашої роботи.