Сонячні батареї (фотоелектричні модулі)

Сонячна енергетика – один з найбільш перспективних сегментів світової енергетики. Сонце – це відновлюваний, практично невичерпний ресурс, який дозволяє генерувати екологічно чисту електроенергію без найменшого збитку для навколишнього середовища. Сонячні батареї (фотоелектричні сонячні модулі і т.д.) є найважливішим елементом будь-якої сонячної електростанції (фотоелектричної установки). Вони виступають в якості джерела постійного (DC) електричного струму, який виробляється за рахунок прямого перетворення енергії сонячного випромінювання, що надходить на їх робочу поверхню, в електроенергію. Основні переваги використання сонячних батарей пов’язані з їх конструктивними особливостями: ці вироби відрізняються високою надійністю і терміном служби, стабільністю електричних параметрів, а відсутність в їх складі рухомих частин робить їх довговічними, мінімізуючи при цьому витрати на сервісне обслуговування.

У компанії Авенстон ви можете замовити і купити сонячні батареї будь-яких типів. Ми з 2010 року займаємося прямими поставками сонячних батарей від провідних виробників. Компанія співпрацює з ретельно відібраними заводами в Європі, Китаї та США, які постійно входять в рейтинг Tier-1. У нас можна купити сонячні батареї за найкращими цінами. Ми забезпечуємо високу ефективність вашої сонячної електростанції, даємо необхідні гарантії і пропонуємо кращу якість на ринку.

Авенстон є прямим постачальником таких брендів як Renesola, Hanwha Q-Cells, Trina Solar, JA Solar, Jinko Solar, Solitek, Onyx Solar і багатьох інших. Ми поставляємо сонячні батареї під конкретні проекти, а також намагаємося підтримувати наявність найпопулярніших позицій на власному складі продукції. Авенстон працює з кращими виробниками сонячних модулів і проводить власний вихідний контроль продукції перед її упаковкою та відправкою з заводу в Україні. Наші фахівці зібрали велику базу даних по реальній продуктивності різних моделей сонячних батарей, що дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам тільки найкращі та перевірені рішення.

Сонячні батареї – купити в Києві

Сонячні модулі – це найдорожчий компонент, який використовується для побудови фотоелектричних систем різного призначення. Вони збираються з окремих частин – сонячних фотоелементів, принцип роботи яких заснований на явищі внутрішнього фотоефекту в напівпровідниках. Фотоелектричний модуль – це енергогенеруючий пристрій, який являє собою конструктивно об’єднані і електрично з’єднані між собою фотоелектричні сонячні елементи (solar cells). Сонячна батарея може бути використана в складі фотоелектричних систем електроживлення (сонячних електростанцій) для генерації стабільної і дешевої електроенергії.

Авенстон пропонує сонячні батареї високої якості за найкращими цінами, забезпечуючи високу продуктивність сонячних електростанцій. Прямі поставки продукції від виробників, заводська гарантія, всі типи сонячних батарей. Підберемо найоптимальніше рішення під ваш проект. Укомплектуємо сонячну електростанцію всім необхідним обладнанням. Виконаємо будівельно-монтажні роботи і введемо СЕС в експлуатацію. Авенстон – сонячні електростанції “під ключ”.

Залишилися питання по призначенню наших послуг?
Залиште нам заявку. Наші фахівці проконсультують Вас