Системи кріплення сонячних модулів для електростанцій

У компанії Авенстон ви можете отримати вичерпні консультації та замовити всі види комплектуючих для сонячних електростанцій, включаючи такий важливий функціональний елемент як стаціонарні опорні металоконструкції. Правильний підбір обладнання для об’єктів сонячної фотоенергетики є запорукою тривалої та безпроблемної роботи вашої електростанції на довгі роки. Металоконструкції, які підберуть для вас фахівці компанії Авенстон, підходять як для резервних, так і для мережевих сонячних систем електропостачання дахового і наземного розміщення. Однак, варто зазначити, що Авенстон не є виробником металоконструкцій або їх окремих елементів і ми поставляємо цю продукцію виключно в ті проекти, де наша компанія виступає генеральним підрядником. Для інших проектів ми можемо надати професійну технічну та консультаційну допомогу, відібравши для вас конструкції, наприклад, під час розробки проектної документації на сонячну електростанцію.

Авенстон має величезний досвід використання опорних металоконструкцій різного типу. У своїх проектах ми використовували стаціонарні конструкції з алюмінію, гарячеоцинкованого сталевого профілю і холоднокатаного листа. Як фундаментів нами застосовувалися забивні і гвинтові палі, наземні бетонні блоки та литі заглиблені в землю бетонні фундаменти. Також у нас є великий досвід установки опорних металоконструкцій на дахах будь-яких типів. У якості притискних елементів ми використовували алюмінієві, нержавіючі та оцинковані вироби. Накопичений досвід дозволяє запропонувати нашим клієнтам найбільш оптимальне рішення по металоконструкціях з урахуванням багатьох факторів, таких як умови конкретної ділянки по геології або геодезії, вітрові та снігові навантаження, вимоги щодо терміну служби, ціна і зовнішній вигляд виробу.

Перед затвердженням типу і матеріалу для конструкції, ми обов’язково проводимо певні інженерні вишукування і виконуємо необхідні розрахунки. Наші конструктори підбирають максимально оптимізовані рішення і вузли, в тому числі перевіряють розрахунки, які надаються постачальниками металоконструкцій, профілів або притискних елементів. Нерідко ситуації, коли ми бракуємо деякі типи металоконструкцій через їх невідповідності технічному завданню. Але також дуже часто нам вдається зворотне – ми знаходимо технічні можливості для спрощення конструкції без втрати її якості і технічних властивостей, що дозволяє отримати більш привабливі умови по ціні або терміну монтажу.

 

Залишились питання?
Надішліть свій запит, і наші фахівці проконсультують Вас.