Шукаємо партнерів в сфері сонячної енергетики

Запрошуємо до партнерства професійних інсталяторів сонячних електростанцій (дахові та наземні сонячні електростанції малої і середньої потужності). Ми шукаємо генеральних підрядників та інсталяторів для розміщення наших внутрішніх замовлень і для спільної роботи по зовнішнім замовленням. Якщо вам цікава довгострокова співпраця з AVENSTON GROUP, будь-ласка, заповніть дану анкету. В результаті ви отримаєте наш зворотній зв’язок щодо можливих шляхів співробітництва.

Авенстон – це українська група компаній, які спеціалізуються на консалтингу, інвестуванні та впровадженні технологій ВДЕ. Ключові сфери діяльності: сонячна енергетика, вітрова енергетика, біоенергетика, гідроенергетика, геотермальна енергетика.

Мала сонячна енергетика – фактори зростання

Глобальному впровадженню відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) неабияк сприяє розвиток PV-генерації всіх рівнів потужності
Дізнатися більше

Ринок сонячної енергетики в Україні

Український ринок: аналіз поточної ситуації та можливостей побудови ефективного бізнесу від експертів сонячної енергетики
Дізнатися більше

Коли необхідне сервісне обслуговування СЕС?

Якісний сервіс по експлуатації та обслуговуванню (O&M) — один з головних способів забезпечення максимально високоефективної роботи сонячної електростанції. Компанія АВЕНСТОН підготувала огляд типових причин несправностей та їх впливу на продуктивність сонячної електростанції.
Дізнатися більше

Інтерв’ю з генеральним директором Авенстон

Сьогодні ми розмовляємо з пані Вікторією Петрович, керівником та генеральним директором ТОВ «Авенстон». Поговоримо про її плани і бачення майбутньої діяльності компанії.
Дізнатися більше