Шукаємо партнерів в сфері сонячної енергетики

Запрошуємо до партнерства професійних інсталяторів сонячних електростанцій (дахові та наземні сонячні електростанції малої і середньої потужності). Ми шукаємо генеральних підрядників та інсталяторів для розміщення наших внутрішніх замовлень і для спільної роботи по зовнішнім замовленням. Якщо вам цікава довгострокова співпраця з AVENSTON GROUP, будь-ласка, заповніть дану анкету. В результаті ви отримаєте наш зворотній зв’язок щодо можливих шляхів співробітництва.

Авенстон – це українська група компаній, які спеціалізуються на консалтингу, інвестуванні та впровадженні технологій ВДЕ. Ключові сфери діяльності: сонячна енергетика, вітрова енергетика, біоенергетика, гідроенергетика, геотермальна енергетика.

Системи акумулювання енергії: промислові та побутові

З моменту відкриття електрики люди шукали ефективні методи зберігання енергії для подальшого використання у разі потреби. Існує багато способів зберігання енергії, проте дуже важливо визначити, які технології найкраще підходять для задоволення поточних і майбутніх потреб.
Дізнатися більше

«Мала енерготранзиція»

Експертна думка наразі єдина – нас очікує глобальна електрифікація від переходу на ВДЕ та пов’язані з нею перетворення інфраструктури у всіх сферах. Найпотужнішим драйвером цих процесів стане подальший розвиток сонячної електрогенерації. Які явні та приховані фактори спонукатимуть до таких змін?
Дізнатися більше

Геотермальні електростанції: переваги та недоліки

Деякі дослідники вважають, що геотермальна енергія зрештою буде складати близько 1/6 від світового енергопостачання, інші ж, навпаки, дають їй мінімальний шанс на подальше існування... Чи інвестувати в будівництво геотермальної електростанції – вибір за вами.
Дізнатися більше

Біомаса

Для будівництва фінансово успішних об’єктів генерації енергії з біомаси необхідно мати глибоке розуміння характеристик різних типів біомаси, а також особливостей функціонування даного ринку.
Дізнатися більше