Шукаємо партнерів в сфері сонячної енергетики

Запрошуємо до партнерства професійних інсталяторів сонячних електростанцій (дахові та наземні сонячні електростанції малої і середньої потужності). Ми шукаємо генеральних підрядників та інсталяторів для розміщення наших внутрішніх замовлень і для спільної роботи по зовнішнім замовленням. Якщо вам цікава довгострокова співпраця з AVENSTON GROUP, будь-ласка, заповніть дану анкету. В результаті ви отримаєте наш зворотній зв’язок щодо можливих шляхів співробітництва.

Авенстон – це українська група компаній, які спеціалізуються на консалтингу, інвестуванні та впровадженні технологій ВДЕ. Ключові сфери діяльності: сонячна енергетика, вітрова енергетика, біоенергетика, гідроенергетика, геотермальна енергетика.

Агрівольтаїка – синергія Землі і Сонця

З розвитком PV-технологій, агрівольтаїка стає мейнстрімом і відкриває нові, небачені раніше перспективи розвитку товарного с/г виробництва з одночасним вирішенням проблем енергозабезпечення цих процесів. І не тільки їх.
Дізнатися більше

Пасивні будинки та їх принципи проєктування

Пасивні будинки відрізняються дуже низькою втратою енергії (тепла), завдяки використанню пасивних методів енергозбереження (ізоляційні матеріали, інженерні та архітектурні рішення). Фахівці нашої компанії підготували цікавий і доступний матеріал про базові принципи енергозберігаючого будинку.
Дізнатися більше

Нетрадиційні ВДЕ: реальність чи фантастика?

Сьогодні спостерігається загальна світова тенденція до екологічної обізнаності, і відновлювані джерела енергії знаходяться під пильною увагою. Компанія АВЕНСТОН представляє огляд нетрадиційних ВДЕ: грозова енергетика, кріоенергетика, гравітаційна енергетика та технології концентрації сонячного світла.
Дізнатися більше

Яка площа потрібна для сонячної електростанції?

Одним з питань, яке може виникнути при плануванні майбутньої сонячної електростанції, є необхідна площа для розміщення панелей.
Дізнатися більше