Інноватори енергоефективності України

Компанія Авенстон попала до переліку інноваторів енергоефективності України на порталі Дія.Бізнес. Каталог було створено у межах акселераційної програми для компаній «Інноватори енергоефективності України» з метою закласти міцну основу для сталого енергетичного майбутнього України та створити мережу інноваційних гравців ринку. Наразі до програми долучилося понад 50 компаній із 15 регіонів країни. Серед них — інноваційні підприємства та організації, які працюють в енергетичному секторі України.

Каталог реалізовано ГО Impact Force, Офісом з розвитку підприємництва та експорту й національним проєктом Дія.Бізнес у межах акселераційної програми акселераційної програми «Інноватори енергоефективності України». Мета програми — допомогти підприємцям заявити про себе, знайти партнерів, інвесторів, замовників та нових клієнтів.

ТОВ «Авенстон» — українська компанія, яка спеціалізується на комерційних та промислових сонячних електростанціях, фотоелектричних системах для підприємств і організацій та впровадженні інших супутніх рішень у сфері чистих технологій. Підприємство пропонує повний комплекс послуг по будівництву проєктів відновлюваних джерел енергії (консалтинг, інжиніринг, генпідряд) та їх подальшому сервісному обслуговуванню. Діяльність компанії охоплює всі типи об’єктів сонячної енергетики (наземні, дахові сонячні електростанції, системи BIPV). Група компаній виконує модернізацію діючих сонячних електростанцій, проєктує та встановлює системи накопичення енергії (СНЕ, battery energy storages), системи прогнозування генерації тощо. Основне завдання — забезпечувати партнерам максимальну додану вартість, ефективно застосовуючи раніше накопичений практичний досвід та знання.

Повний список учасників доступний за посиланням.

Зміни у світовій енергетиці неминучі

Дані про розвиток світової енергетики включно з відновлюваними джерелами енергії (ВДЕ), отримані в середині 2018 року, свідчать, що досягнуто важливої віхи – встановлена генеруюча потужність енергії із сонця і вітру перевищує один терават.
Дізнатися більше

Перспективи сонячного ринку на 2021-2025 роки

Ринок сонячної енергії досяг нового річного рекорду зростання у 18%: протягом 2020 році у всьому світі було встановлено 138 ГВт сонячних електростанцій, а сонячна індустрія впоралася з нищівною глобальною пандемією COVID-19.
Дізнатися більше

«Мала енерготранзиція»

Експертна думка наразі єдина – нас очікує глобальна електрифікація від переходу на ВДЕ та пов’язані з нею перетворення інфраструктури у всіх сферах. Найпотужнішим драйвером цих процесів стане подальший розвиток сонячної електрогенерації. Які явні та приховані фактори спонукатимуть до таких змін?
Дізнатися більше

Енергетична транзиція: Нові виклики для операторів мереж

Досягнутий рівень розвитку технологій видобутку енергії з відновлюваних джерел (ВДЕ) та наявний ступінь їх проникнення на ринок завдяки зниженню собівартості ВДЕ-генерації вже зараз суттєво впливає на енергетичну інфраструктуру.
Дізнатися більше