Шукаємо ділянку під сонячну електростанцію

Компанія AVENSTON зацікавлена в придбанні земельної ділянки або кількох ділянок, відведених під будівництво наземних сонячних електростанцій. Ми готові розглянути та викупити RTB чи pre-RTB проєкти з плановою встановленою потужністю до 5 МВт на різних стадіях девелопменту. Перевага віддається проєктам з діючими Технічними умовами на приєднання до електричної мережі або проєктам з можливістю актуалізації ТУ.

Якщо ви пропонуєте земельну ділянку під будівництво наземної сонячної електростанції на продаж, будь ласка, звертайтесь до нас для обговорення деталей. Для більш предметної дискусії прохання направляти інформацію про параметри вашої ділянки (географічне положення, площа, поточна категорія і цільове призначення, відстань до точки підключення СЕС в мережу, тощо) на електронну пошту office@avenston.com.

До уваги потенційних постачальників обладнання і послуг. Якщо ваша компанія зацікавлена в наданні послуг проєктування або будівництва наземних сонячних електростанцій та проєктів типу PV + ESS, ми також відкриті для обговорення взаємовигідних форматів співпраці. Останні роки ми не виконуємо ці роботи самостійно, а співпрацюємо з спеціалізованими проєктними та монтажними компаніями, тому зацікавлені в розширенні кола своїх партнерів.

AVENSTON – українська група компаній, що спеціалізується на управлінні проєктами, девелпоменті, консалтингу та впровадженні технологій відновлюваної енергетики та енергоефективних інженерних рішень. Наразі ми зосереджені на власних інвестиційних проєктах у сферах сонячної енергетики, BESS та логістики. У портфелі компанії — десятки значущих проєктів, які були успішно реалізовані нашою командою.

Шукаємо ділянки під будівництво наземних сонячних електростанцій
Шукаємо ділянки під будівництво наземних сонячних електростанцій
 

Корисні статті:

Деякі особливості проектування BIPV-систем

Стаття присвячена особливостям використання BIPV-систем. Цього разу мова піде про особливості проектування BIPV-систем - як з архітектурної точки зору, так і з позиції розрахунку інтегрованої сонячної електростанції, а також про багатофункціональність BIPV-елементів.
Дізнатися більше

Світові інвестиції у відновлювані джерела енергії

Для скорочення викидів вуглецю й обмеження таким чином глобального потепління потрібно збільшення обсягу світових інвестицій у відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Скільки ж вкладається в цей сектор і як ці фінанси розподіляються у всьому світі? Які перспективи інвестування у ВДЕ в Україні?
Дізнатися більше

Хмарне майбутнє для PV-галузі України

Авторська колонка Дмитра Лукомського на платформі "Економічна правда" про "мінливу хмарність" української сонячної енергетики та нові горизонти розвитку галузі наступного року
Дізнатися більше

Чи можливий повний перехід України на ВДЕ?

Триває жвава глобальна дискусія про збереження балансу між викопним паливом і ядерною енергією, з одного боку, і відновлюваними джерелами, такими як гідроенергія, сонячна енергія, енергія вітру, геотермальна енергія й енергія біомаси, з іншого.
Дізнатися більше