Супровід інвестицій та управління інвестиційними проєктами

Avenston Capital орієнтована на інвестиціях, залученні фінансування та комплексному управлінні інвестиційними проєктами по впровадженню сучасних енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії. Для потенційних інвесторів ми пропонуємо широкі можливості щодо вигідного вкладення фінансів, а саме: пошук та підбір проєктів для інвестування, аналіз інвестиційної привабливості проєктів у відповідності з очікуваннями інвестора, розрахунок оптимальної бізнес-моделі інвестування в обрані проєкти, забезпечення зменшення фінансових ризиків для інвестора.

Діяльність компанії охоплює всі етапи життєвого циклу проєктів в сферах енергетики, промисловості і комерційної нерухомості. Ми допомагаємо своїм партнерам і клієнтам більш ефективно заробляти на «чистій» енергетиці – з меншим рівнем ризику та більшою прибутковістю інвестицій. Наші фахівці мають багаторічний практичний досвід в девелопменті, інжинірингу та проєктному менеджменті енергетичних і промислових інвестпроєктів. Протягом багатьох років Авенстон керує інвестиціями в проєкти такого типу і супроводжує їх на всьому життєвому циклі впровадження та експлуатації. У нашому портфелі – велика кількість реалізованих проєктів (в тому числі – сонячні електростанції різних типів і розмірів), в яких ми брали участь на різних етапах їх життєвого циклу.

Інвестиційний консалтинг

Ми шукаємо найкращі інвестиційні можливості для наших партнерів, одночасно відкриваючи український ринок для світових гравців та забезпечуючи достатню надійність, ефективність та безпеку.
Дізнатися більше

Спільні інвестиції та партнерство

Авенстон спеціалізується на інвестиціях у проєкти в сфері чистих технологій, ВДЕ, виробництва екологічно чистих продуктів, тощо. Наш пріоритет - пошук і реалізація проєктів на партнерських умовах.
Дізнатися більше

Впровадження проєктів

Компанія Авенстон орієнтована на управлінні проєктами та впровадженні проєктів ВДЕ. Наша компанія має великий практичний досвід в девелопменті, проєктуванні та будівництві електростанцій різного типу в галузі відновлюваних джерел енергії.
Дізнатися більше

Управління активами та об'єктами

Ми пропонуємо операційне управління активами - електростанції на відновлюваних джерелах енергії, промислові підприємства, комерційна нерухомість, сільськогосподарські підприємства та інші.
Дізнатися більше

Чому Авенстон?

  • Експертність. Проектні команди компанії спеціалізовані по галузях і мають глибокі секторальні досвід і знання, що дозволяє нам працювати над проектами швидше і якісніше.
  • Гнучкість. Постійно розвиваючись, ми залишаємося відкриті новим технологіям, новим завданням і новим зовнішнім умовам. І готові до швидкої зміни курсу в разі потреби.
  • Безперервний розвиток. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб постійно оптимізувати нашу діяльність. Ринок і світ постійно змінюються – і ми змінюємося разом з ним.
  • Результативність. Ми знаємо, що звертаючись до нас наші партнери очікують чудовий результат. Орієнтуючись на довгострокову співпрацю, ми фокусуємося на досягненні цілей.
  • Репутація. Ретельний відбір проектів, партнерів і максимально чітке виконання узгоджених планів дозволяє нам розвивати бізнес і залучати нових клієнтів.
  • Незалежність. Наша незалежність у виборі партнерів гарантує, що ви отримаєте послуги найвищої якості.

 

Системна інтеграція в “зеленій” енергетиці

Авенстон з 2010 року спеціалізується на впровадженні проєктів сонячної енергетики та активно працює з деякими іншими технологіями відновлюваної енергетики. В нашому портфоліо – десятки проектів, що були реалізовані нашою командою в якості девелопера, проектувальника, генерального підрядника або інвестора. Більше інформації про інженерні рішення від Авенстон ви зможете побачити за посиланням.

Ми проєктуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції, що розміщуються на дахах та наземних конструкціях. Наші послуги охоплюють всі етапи життєвого циклу інвестиційних проектів у сонячній енергетиці – від девелопменту до введення в експлуатацію фотоелектричних систем будь-якого типу та потужності. Сонячні електростанції від Авенстон – це висока якість і адекватна вартість реалізованих інженерних рішень, а також надійне сервісне обслуговування для забезпечення високої продуктивності протягом всього тривалого терміну експлуатації наших PV систем.

 

Сонячні електростанції для бізнесу

Наземні сонячні електростанції

Компанія надає послуги генерального підряду по будівництву наземних сонячних електростанцій. Ми проектуємо, поставляємо обладнання, виконуємо будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, обслуговування та сервіс.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції

Проектуємо і будуємо дахові сонячні електростанції. Десятирічний досвід надання послуг генерального підряду в проєктах будівництва сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Системи BIPV та фасадні сонячні електростанції

Наша компанія є генеральним підрядников в проєктах будівництва фасадних сонячних електростанцій та фотоелектричних рішень, що інтегруються в будівлі та споруди (BIPV системи).
Дізнатися більше

Сонячні навіси, зарядні станції та автопаркінги

Одним з популярних застосувань сонячних батарей є навіси для автомобільних парковок. Все частіше такі сонячні навіси об'єднуються із зарядними станціями для електромобілів, що дозволяє істотно розширити функціональність парковок.
Дізнатися більше
Будівництво та монтаж сонячних електростанцій