Супровід інвестицій та управління інвестиційними проєктами

Avenston Capital орієнтована на інвестиціях, залученні фінансування та комплексному управлінні інвестиційними проєктами по впровадженню сучасних енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії. Для потенційних інвесторів ми пропонуємо широкі можливості щодо вигідного вкладення фінансів, а саме: пошук та підбір проєктів для інвестування, аналіз інвестиційної привабливості проєктів у відповідності з очікуваннями інвестора, розрахунок оптимальної бізнес-моделі інвестування в обрані проєкти, забезпечення зменшення фінансових ризиків для інвестора.

Діяльність компанії охоплює всі етапи життєвого циклу проєктів в сферах енергетики, промисловості і комерційної нерухомості. Ми допомагаємо своїм партнерам і клієнтам більш ефективно заробляти на «чистій» енергетиці – з меншим рівнем ризику та більшою прибутковістю інвестицій. Наші фахівці мають багаторічний практичний досвід в девелопменті, інжинірингу та проєктному менеджменті енергетичних і промислових інвестпроєктів. Протягом багатьох років Авенстон керує інвестиціями в проєкти такого типу і супроводжує їх на всьому життєвому циклі впровадження та експлуатації. У нашому портфелі – велика кількість реалізованих проєктів (в тому числі – сонячні електростанції різних типів і розмірів), в яких ми брали участь на різних етапах їх життєвого циклу.

Інвестиційний консалтинг

Ми шукаємо найкращі інвестиційні можливості для наших партнерів, одночасно відкриваючи український ринок для світових гравців та забезпечуючи достатню надійність, ефективність та безпеку.
Дізнатися більше

Спільні інвестиції та партнерство

Авенстон спеціалізується на інвестиціях у проєкти в сфері чистих технологій, ВДЕ, виробництва екологічно чистих продуктів, тощо. Наш пріоритет - пошук і реалізація проєктів на партнерських умовах.
Дізнатися більше

Впровадження проєктів

Компанія Авенстон орієнтована на управлінні проєктами та впровадженні проєктів ВДЕ. Наша компанія має великий практичний досвід в девелопменті, проєктуванні та будівництві електростанцій різного типу в галузі відновлюваних джерел енергії.
Дізнатися більше

Управління активами та об'єктами

Ми пропонуємо операційне управління активами - електростанції на відновлюваних джерелах енергії, промислові підприємства, комерційна нерухомість, сільськогосподарські підприємства та інші.
Дізнатися більше

Чому Авенстон?

  • Експертність. Проектні команди компанії спеціалізовані по галузях і мають глибокі секторальні досвід і знання, що дозволяє нам працювати над проектами швидше і якісніше.
  • Гнучкість. Постійно розвиваючись, ми залишаємося відкриті новим технологіям, новим завданням і новим зовнішнім умовам. І готові до швидкої зміни курсу в разі потреби.
  • Безперервний розвиток. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб постійно оптимізувати нашу діяльність. Ринок і світ постійно змінюються – і ми змінюємося разом з ним.
  • Результативність. Ми знаємо, що звертаючись до нас наші партнери очікують чудовий результат. Орієнтуючись на довгострокову співпрацю, ми фокусуємося на досягненні цілей.
  • Репутація. Ретельний відбір проектів, партнерів і максимально чітке виконання узгоджених планів дозволяє нам розвивати бізнес і залучати нових клієнтів.
  • Незалежність. Наша незалежність у виборі партнерів гарантує, що ви отримаєте послуги найвищої якості.