Проєктування інженерних мереж, об’єктів енергетики

Ми пропонуємо послуги з реалізації передпроєктних робіт, проєктування та оцінки документації для різних об’єктів та інженерних систем. Ми маємо великий практичний досвід у конструкторській документації для промислових підприємств різних типів і потужностей, а також електричних мереж та силових підстанцій напругою до 35 кВ. Ми надаємо послуги з проведення попередніх інженерних обстежень, виконуємо спрощені попередні техніко-економічні розрахунки або розробляємо більш складне техніко-економічне обґрунтування, готуємо попередні та детальні проєкти, а також розробляємо спеціалізовані проєктні рішення. Наші проєктні послуги серед іншого включають:

  • Проєктно-вишукувальні роботи;
  • Ескізний проєкт (попередній проєкт);
  • Проєктна документація;
  • Робоча документація;
  • Кошторисна документація;
  • Авторський нагляд.

Проєктування систем опалення, вентиляції та кондиціонування

Фахівці компанії Авенстон мають необхідну кваліфікацію і досвід, які дозволяють нам проектувати кліматичні системи на рівні найсучасніших стандартів і вимог у цій сфері. Ми забезпечуємо максимальну ефективність запропонованих технічних рішень.
Дізнатися більше

Проєктування систем електропостачання

Компанія Авенстон надає послуги з проєктування систем електропостачання об'єктів різного типу. Від якості проєктування залежить надійність електромережі, безперебійність роботи електроустаткування і відсутність надпланових втрат енергоресурсів.
Дізнатися більше

Проєктування сонячних електростанцій

Авенстон проектує об’єкти будівництва сонячних фотогальванічних електростанцій будь-якої складності.
Дізнатися більше

Аутсорсинг в інжинірингу

Наша компанія є провайдером аутсорсіногових послуг з проєктування сонячних електростанцій і має практичний досвід на українському і міжнародному ринках з великим портфелем проєктів різного рівня складності.
Дізнатися більше