Пошук та девелопмент інвестиційних проєктів

Одним з ключових напрямків нашої діяльності є пошук і реалізація інвестиційних проєктів у сфері енергетики, відновлюваної енергетики та виробничому секторі – силове обладнання, фотовольтаїка, відновлювальні джерела енергії. Авенстон допомагає шукати ВДЕ активи та проєкти в Україні відповідно до індивідуальних вимог інвесторів. Ми працюємо в обох напрямках, як активний пошук проєктів, так і надання потенційним інвесторам доступу до нашої власної бази даних проєктів. Наша компанія допоможе вам придбати активи в Україні, захищаючи ваші інтереси на кожному етапі угоди з найкращими для вас умовами. Ми можемо не просто підібрати проєкт сонячної станції для ваших потреб, але також можемо забезпечити його професійну оцінку як у технічному, так і в фінансовому відношенні. Наші основні переваги:

 • Багаторічний практичний досвід реалізації проєктів ВДЕ в Україні.
 • Власна база даних з актуальною інформацією про наявні інвестиційні проєкти українських підприємців.
 • Власна система попередньої оцінки та експертизи проєктів.
 • Досконале знання галузі та широка мережа контактів, які дозволять вам ефективно знаходити потенційні інвестиційні об’єкти відповідно до критеріїв інвесторів.
 • Партнерство з ключовими розробниками та місцевими підрядними компаніями.

Наша компанія з 2010 року займається питаннями управління інвестиційними проектами, а також бере участь у залученні фінансування, пропонуючи глибоку галузеву експертизу і оптимальний баланс компетенцій, включаючи правові, технічні, фінансові та маркетингові знання та досвід. В першу чергу ми працюємо з проектами, які реалізуються на території України. Серед наших партнерів і клієнтів – вітчизняні і зарубіжні інвестори, а також девелопери і власники проектів. Звернувшись в Авенстон, ви можете замовити необхідні послуги і отримати професійну підтримку за наступними напрямками:

 • Консультація та підбір потенційного проекту (девелопера)
 • Експертиза інвестиційного портфеля
 • Супровід переговорного процесу (медіація)
 • Юридичний аудит Due Diligence
 • Девелопмент земельних ділянок (узгодження виділення земельних ділянок під будівництво, зміна цільового призначення, оформлення прав на земельні ділянки)
 • Представлення інтересів інвестора в усіх державних, адміністративних, податкових органах та організаціях
 • Формування портфеля інвестицій
 • Управління портфелем інвестицій

Девелопмент проєктів

Наша компанія проводить девелопмент власних проєктів. Наша задача полягає в виконанні необхідних дій та отриманні всіх потрібних документів, які дозволяють розпочати будівництво, а саме – відведення земельної ділянки, отримання містобудівних умов та обмежень, отримання технічних умов щодо підключення об’єкту до мереж, розробка проєктної документації та отримання дозволу на початок будівництва. Наша мета полягає не тільки в девелопменті, а також і в подальшому будівництві таких проєктів як самостійно, так і разом з партнерами.

Авенстон пропонує потенційними інвесторам залучатися до наших проєктів будь-яких стадіях девелопменту та реалізовувати їх з нами. Ми готові фінансувати проекти разом з партнерами, гарантуючи тим самим нашу максимальну залученість та досягнення найкращого результату з мінімальним ризиком. Ми відкриті до будь-яких форм партнерства, направлених на досягнення взаємовигідних результатів.

 

Ключові напрямки діяльності Авенстон

Промислові сонячні електростанції

Будуємо мережеві промислові сонячні електростанції для роботи по "зеленому" тарифу або продажу електроенергії через систему аукціонів. Наземні сонячні електростанції "під ключ" - проект, генпідряд, підключення до мереж.
Дізнатися більше

Коммерційні сонячні електростанції

З 2010 року виконуємо повний комплекс робіт по розробці проєктів, будівництву та сервісному обслуговуванню сонячних фотоелектричних електростанцій всіх типів. Величезний практичний досвід будівництва сонячних електростанцій для бізнесу.
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Ми пропонуємо всі необхідні послуги та інноваційні рішення для впровадження плавучих сонячних електростанцій (FPV) в Європі та на Близькому Сході. Технічні консультації, проектування та послуги EPC під ключ.
Дізнатися більше

Системи накопичення електроенергії

Повний спектр послуг по впровадженню технологій зберігання енергії (BESS) для сонячних електростанцій та інших об'єктів ВДЕ, промисловості і комерційного сектора. Девелопмент, проєктування, будівництво та введення в експлуатацію.
Дізнатися більше