Сонячні інвертори SMA (НІмеччина)

Мережеві інвертори SMA для дахових СЕС

На початку весни багато підприємств та організацій приймають рішення про встановлення власних сонячних електростанцій, які можуть бути побудовані та запущені в експлуатацію протягом наступних 2-3 місяців. Реалізація фотоелектричного проєкту весною дозволяє максимально ефективно скористатись літнім періодом високої сонячної активності і щонайшвидше почати окуповувати зроблені навесні капітальні інвестиції. Наша група компаній сприяє широкому впровадженюю технологій сонячної енергетики та проводить черговий весняний розродаж мережевих інверторів SMA потужністю до 60 кВт включно. Протягом місяця ми пропонуємо своїм клієнтам та партнерам  вигідні умови та максимально привабливі ціни на інверторне обладнання для сонячних електростанцій.

Авенстон багато років підтримує давню і успішну співпрацю з компанією SMA Solar Technology. Ми використовуємо інвертори від цього виробника у своїх проєктах починаючи з 2012 року та є офіційним торговим партнером SMA в Україні. Даний виробник впевнено посідає топові позицій в рейтингах кращих світових виробників сонячних інверторів. Продукція SMA має попит на всіх континентах і дуже добре зарекомендувала себе в сотнях проєктів на території України. В останні роки значно підвищився рівень технічної та сервісної підтримки, що ще більше сприєтиме подальшій популярності бренду в Україні.

Щодо поточних умов придбання обладнання SMA звертайтесь у відділ продажів компанії Авенстон. Ми маємо в наявності обладнання від різних виробників, а також возимо сонячні інвертори під замовлення. Працюємо без участі довгих ланцюжків посередників, встановивши прямі договірні відносини з безпосередніми виробниками фотоелектричного обладнання або їх місцевими представництвами. Надаємо повну гарантійну та сервісну підтримку.

sma avenston

Прогноз обсягів генерації сонячними електростанціями

Прогноз обсягів генерації електроенергії сонячними станціями - це в першу чергу прогнозування кількості сонячної радіації, яку отримають сонячні панелі. У статті розглядаються кілька методів прогнозування генерації електрики сонячними електростанціями.
Дізнатися більше

Розвиток галузі відновлюваної енергетики

У статті Дмитро Лукомський зазначив прогнозування щодо щорічних глобальних інвестицій в енергетику у 2021 році, які повинні зрости до 1,9 трлн. доларів США і перевершити загальний обсяг щорічних інвестицій до докризового рівня.
Дізнатися більше

Геотермальна енергія – крок у майбутнє

Геотермальна енергія стала новою надією на уповільнення кліматичних змін якихось 10 років тому. Який саме потенціал геотермальної енергії на нашій планеті? Давайте розбиратися поетапно.
Дізнатися більше

1 МВт – за змінним струмом чи постійним? Роз’яснення НКРЕКП

Компанія АВЕНСТОН отримала лист-роз’яснення від НКРЕКП важливого для інвесторів питання щодо механізму обрахунку встановленої потужності для об’єктів, що виробляють електричну енергію з енергії сонця та належать юридичним особам.
Дізнатися більше