Сонячні інвертори SMA (НІмеччина)

Мережеві інвертори SMA для дахових СЕС

На початку весни багато підприємств та організацій приймають рішення про встановлення власних сонячних електростанцій, які можуть бути побудовані та запущені в експлуатацію протягом наступних 2-3 місяців. Реалізація фотоелектричного проєкту весною дозволяє максимально ефективно скористатись літнім періодом високої сонячної активності і щонайшвидше почати окуповувати зроблені навесні капітальні інвестиції. Наша група компаній сприяє широкому впровадженюю технологій сонячної енергетики та проводить черговий весняний розродаж мережевих інверторів SMA потужністю до 60 кВт включно. Протягом місяця ми пропонуємо своїм клієнтам та партнерам  вигідні умови та максимально привабливі ціни на інверторне обладнання для сонячних електростанцій.

Авенстон багато років підтримує давню і успішну співпрацю з компанією SMA Solar Technology. Ми використовуємо інвертори від цього виробника у своїх проєктах починаючи з 2012 року та є офіційним торговим партнером SMA в Україні. Даний виробник впевнено посідає топові позицій в рейтингах кращих світових виробників сонячних інверторів. Продукція SMA має попит на всіх континентах і дуже добре зарекомендувала себе в сотнях проєктів на території України. В останні роки значно підвищився рівень технічної та сервісної підтримки, що ще більше сприєтиме подальшій популярності бренду в Україні.

Щодо поточних умов придбання обладнання SMA звертайтесь у відділ продажів компанії Авенстон. Ми маємо в наявності обладнання від різних виробників, а також возимо сонячні інвертори під замовлення. Працюємо без участі довгих ланцюжків посередників, встановивши прямі договірні відносини з безпосередніми виробниками фотоелектричного обладнання або їх місцевими представництвами. Надаємо повну гарантійну та сервісну підтримку.

sma avenston

Сонячні панелі за технологією гетеропереходів (HJT)

Технологія гетеропереходів (HJT) є давно відомим методом виробництва сонячних панелей, який активно набрав обертів за останнє десятиліття. Наразі ця технологія є одним з найкращих варіантів для сонячної промисловості для підвищення ефективності та потужності до найвищого рівня.
Дізнатися більше

Сонячна енергія у хлібопекарському виробництві

Короткий огляд сучасного досвіду і найкращих практик застосування технологій сонячної енергетики у хлібопекарському виробництві в контексті загальної енергоефективності хлібопекарської галузі.
Дізнатися більше

Коли необхідне сервісне обслуговування СЕС?

Якісний сервіс по експлуатації та обслуговуванню (O&M) — один з головних способів забезпечення максимально високоефективної роботи сонячної електростанції. Компанія АВЕНСТОН підготувала огляд типових причин несправностей та їх впливу на продуктивність сонячної електростанції.
Дізнатися більше

Корозія рамок сонячних модулів

В статті розглянуто вплив гальванічної корозії на опорні конструкції і рамки сонячних модулів та визначено методи, які дозволяють мінімізувати це негативне явище.
Дізнатися більше