Сонячні інвертори SMA (НІмеччина)

Мережеві інвертори SMA для дахових СЕС

На початку весни багато підприємств та організацій приймають рішення про встановлення власних сонячних електростанцій, які можуть бути побудовані та запущені в експлуатацію протягом наступних 2-3 місяців. Реалізація фотоелектричного проєкту весною дозволяє максимально ефективно скористатись літнім періодом високої сонячної активності і щонайшвидше почати окуповувати зроблені навесні капітальні інвестиції. Наша група компаній сприяє широкому впровадженюю технологій сонячної енергетики та проводить черговий весняний розродаж мережевих інверторів SMA потужністю до 60 кВт включно. Протягом місяця ми пропонуємо своїм клієнтам та партнерам  вигідні умови та максимально привабливі ціни на інверторне обладнання для сонячних електростанцій.

Авенстон багато років підтримує давню і успішну співпрацю з компанією SMA Solar Technology. Ми використовуємо інвертори від цього виробника у своїх проєктах починаючи з 2012 року та є офіційним торговим партнером SMA в Україні. Даний виробник впевнено посідає топові позицій в рейтингах кращих світових виробників сонячних інверторів. Продукція SMA має попит на всіх континентах і дуже добре зарекомендувала себе в сотнях проєктів на території України. В останні роки значно підвищився рівень технічної та сервісної підтримки, що ще більше сприєтиме подальшій популярності бренду в Україні.

Щодо поточних умов придбання обладнання SMA звертайтесь у відділ продажів компанії Авенстон. Ми маємо в наявності обладнання від різних виробників, а також возимо сонячні інвертори під замовлення. Працюємо без участі довгих ланцюжків посередників, встановивши прямі договірні відносини з безпосередніми виробниками фотоелектричного обладнання або їх місцевими представництвами. Надаємо повну гарантійну та сервісну підтримку.

sma avenston

Варіанти виконання BIPV систем

Зростає кількість власників будинків, які зацікавлені в переході відновлювані джерела енергії. Використання BIPV сонячних систем для заміни традиційних будівельних матеріалів надає нові можливості для поєднання ВДЕ та архітектурних рішень.
Дізнатися більше

Основи технології виробництва кремнієвих сонячних фотоперетворювачів

Фотоелектричні перетворювачі або сонячні елементи (solar cells) – це напівпровідникові вироби, які перетворюють сонячне випромінення в електричний струм.
Дізнатися більше

Відновлювані джерела енергії – енергетична незалежність для України

Енергетична безпека та незалежність перейшли на порядок денний в Україні з часів, коли Росія розпочала війну на Донбасі чотири роки тому. До 2014 року Україна покладалася на Росію як постачальника газу.
Дізнатися більше

Системи накопичення енергії

Ефективне використання світових енергетичних ресурсів залежить не тільки від способів їх використання, а й від методів зберігання виробленої енергії.
Дізнатися більше