Розпродаж сонячних інверторів Goodwe

 

Наша група компаній є імпортером обладнання для сонячних електростанцій, в тому числі – сонячних інверторів від відомих світових виробників. Наразі ми проводимо розпродаж мережевих інверторів Goodwe в діапазоні потужностей від 5 до 60 кВт. Пропонуємо вигідні умови та привабливі ціни на обладнання для сонячних електростанцій. Кількість акційного обладнання обмежена. Сонячні on-grid інвертори Goodwe можуть бути використані у складі домашніх та комерційних сонячних електростанцій для забезпечення ефективного перетворення постійного струму від сонячних батарей в змінний струм, який більш придатний для подальшого використання споживачами.

Інвертори Goodwe базуються на сучасних розробках та технологіях і дозволяють забезпечити підвищену генерацію електроенергії. Компанія-виробник має широку лінійку мережевих та гібридних інверторів для сонячних PV електростанцій, та впевнено входить в десятку найкращих світових виробників сонячних інверторів. Продукція компанії використовується в дахових та комерційних фотоелектричних системах в десятках країн світу. Високоефективні та недорогі інвертори Goodwe дозволяють їх легке та зручне встановлення, надають можливість простої експлуатації та сервісного обслуговування.

По всім питанням придбання обладнання Goodwe за акційними цінами, буль-ласка, звертайтесь у відділ продажів компанії Авенстон. Під замовлення можливі поставки інверторів цього та інших брендів. Наш відділ логістики та постачання має багаторічний практичний досвід у постачанні обладнання та матеріалів для сонячної енергетики. Ми працюємо без участі довгих ланцюжків посередників, встановивши в більшості випадків прямі договірні відносини з безпосередніми виробниками обладнання або їх місцевими представництвами.

«Мала енерготранзиція»

Експертна думка наразі єдина – нас очікує глобальна електрифікація від переходу на ВДЕ та пов’язані з нею перетворення інфраструктури у всіх сферах. Найпотужнішим драйвером цих процесів стане подальший розвиток сонячної електрогенерації. Які явні та приховані фактори спонукатимуть до таких змін?
Дізнатися більше

Контроль потужності для промислових сонячних електростанцій

Контроль реактивної потужності можна вважати однією з найменш досліджених проблем в фотоелектричній промисловості, він може дати ключ до значного збільшення прибутку власників промислових сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Чи можливий повний перехід України на ВДЕ?

Триває жвава глобальна дискусія про збереження балансу між викопним паливом і ядерною енергією, з одного боку, і відновлюваними джерелами, такими як гідроенергія, сонячна енергія, енергія вітру, геотермальна енергія й енергія біомаси, з іншого.
Дізнатися більше

Ринок дахових сонячних інсталяцій

Галузь сонячної енергетики наразі активно розвивається в усьому світі. В Україні також прогнозується зростання попиту на дахові сонячні електростанції. Очикується післявоєнний бум "зеленої" генерації електроенергії для власного споживання.
Дізнатися більше