Розпродаж сонячних інверторів Goodwe

 

Наша група компаній є імпортером обладнання для сонячних електростанцій, в тому числі – сонячних інверторів від відомих світових виробників. Наразі ми проводимо розпродаж мережевих інверторів Goodwe в діапазоні потужностей від 5 до 60 кВт. Пропонуємо вигідні умови та привабливі ціни на обладнання для сонячних електростанцій. Кількість акційного обладнання обмежена. Сонячні on-grid інвертори Goodwe можуть бути використані у складі домашніх та комерційних сонячних електростанцій для забезпечення ефективного перетворення постійного струму від сонячних батарей в змінний струм, який більш придатний для подальшого використання споживачами.

Інвертори Goodwe базуються на сучасних розробках та технологіях і дозволяють забезпечити підвищену генерацію електроенергії. Компанія-виробник має широку лінійку мережевих та гібридних інверторів для сонячних PV електростанцій, та впевнено входить в десятку найкращих світових виробників сонячних інверторів. Продукція компанії використовується в дахових та комерційних фотоелектричних системах в десятках країн світу. Високоефективні та недорогі інвертори Goodwe дозволяють їх легке та зручне встановлення, надають можливість простої експлуатації та сервісного обслуговування.

По всім питанням придбання обладнання Goodwe за акційними цінами, буль-ласка, звертайтесь у відділ продажів компанії Авенстон. Під замовлення можливі поставки інверторів цього та інших брендів. Наш відділ логістики та постачання має багаторічний практичний досвід у постачанні обладнання та матеріалів для сонячної енергетики. Ми працюємо без участі довгих ланцюжків посередників, встановивши в більшості випадків прямі договірні відносини з безпосередніми виробниками обладнання або їх місцевими представництвами.

Двосторонні сонячні модулі

Двосторонні сонячні модулі мають багато переваг перед традиційними сонячними панелями. Енергія може генеруватися за допомогою обох поверхонь двостороннього модуля, збільшуючи загальне вироблення енергії.
Дізнатися більше

Підтримка стартапів

У нас є можливості залучати інвестиції в цікаві та перспективні стартапи. В рамках нашої ініціативи Avenston Innovation Center ми готові запропонувати всебічну підтримку (інтелектуальну, наукову, технологічну та технічну, фінансову, маркетингову)
Дізнатися більше

Сонячне прогнозування в Україні

Погодні системи значно впливають на доступність сонячної радіації. Це означає, що змінюється вихідна потужність сонячної електростанції та кількість виробленої електроенергії протягом дня. Оскільки Україна постачає все більше електрики від сонця у свою національну мережу, все важливішими стають сонячні прогнози.
Дізнатися більше

Можливості для інвестування в Україну

Україна робить важливі кроки для збільшення використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива як частину своєї більш широкої стратегії зменшення залежності від традиційних видів палива.
Дізнатися більше