Розпродаж сонячних інверторів Goodwe

 

Наша група компаній є імпортером обладнання для сонячних електростанцій, в тому числі – сонячних інверторів від відомих світових виробників. Наразі ми проводимо розпродаж мережевих інверторів Goodwe в діапазоні потужностей від 5 до 60 кВт. Пропонуємо вигідні умови та привабливі ціни на обладнання для сонячних електростанцій. Кількість акційного обладнання обмежена. Сонячні on-grid інвертори Goodwe можуть бути використані у складі домашніх та комерційних сонячних електростанцій для забезпечення ефективного перетворення постійного струму від сонячних батарей в змінний струм, який більш придатний для подальшого використання споживачами.

Інвертори Goodwe базуються на сучасних розробках та технологіях і дозволяють забезпечити підвищену генерацію електроенергії. Компанія-виробник має широку лінійку мережевих та гібридних інверторів для сонячних PV електростанцій, та впевнено входить в десятку найкращих світових виробників сонячних інверторів. Продукція компанії використовується в дахових та комерційних фотоелектричних системах в десятках країн світу. Високоефективні та недорогі інвертори Goodwe дозволяють їх легке та зручне встановлення, надають можливість простої експлуатації та сервісного обслуговування.

По всім питанням придбання обладнання Goodwe за акційними цінами, буль-ласка, звертайтесь у відділ продажів компанії Авенстон. Під замовлення можливі поставки інверторів цього та інших брендів. Наш відділ логістики та постачання має багаторічний практичний досвід у постачанні обладнання та матеріалів для сонячної енергетики. Ми працюємо без участі довгих ланцюжків посередників, встановивши в більшості випадків прямі договірні відносини з безпосередніми виробниками обладнання або їх місцевими представництвами.

Що очікує сонячну енергетику у 2019 році?

За даними аналізу попередніх звітів за результатами 2018 року сонячна енергетика найкращим чином проявила себе серед усіх різновидів ВДЕ, заклавши потенціал розвитку і на поточний рік.
Дізнатися більше

Варіанти виконання BIPV систем

Зростає кількість власників будинків, які зацікавлені в переході відновлювані джерела енергії. Використання BIPV сонячних систем для заміни традиційних будівельних матеріалів надає нові можливості для поєднання ВДЕ та архітектурних рішень.
Дізнатися більше

Імплементація ВДЕ: автономні та мережеві рішення

За останнє десятиріччя розвиток відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) відбувався темпами, що випереджували будь-які інші джерела енергії. Насьогодні ВДЕ досягли певного рівня зрілості та більшої фінансової привабливості, аніж традиційні технології.
Дізнатися більше

Сонячна електростанція 1 МВт під «зелений» тариф

Наземні мережеві сонячні електростанції під «зелений» тариф є актуальним та привабливим варіантом для непрофільних інвесторів, що зацікавлені в участі у проєктах в сфері ВДЕ в Україні.
Дізнатися більше