Інвестиції в PV проекти

Вже кілька місяців Авенстон працює технічним радником фінансової групи, яка планує інвестувати в сонячні фотоелектричні станції у Східній Європі. Зараз ми активно шукаємо проекти в Румунії, Болгарії, Угорщині, Хорватії чи Македонії. Очікувана загальна потужність майбутнього портфеля проектів становить 50-100 МВт. Наш партнер зацікавлений у співпраці на всіх етапах після девелопменту і до введення сонячних електростанцій в експлуатацію. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо у вас є інформація про PV проекти для продажу або будь-які інші пропозиції щодо співпраці.

Девелопмент сонячних електростанцій

Сім вражаючих будівель з BIPV системами

Майбутнє - за сонячними BIPV системами! Ми пропонуємо вам переконатись у цьому на прикладах найдивовижніших сонячних будівель Європи.
Дізнатися більше

Енергопрогноз до середини століття

Як відбуватиметься глобальна енерготранзиція? Які етапи попереду? Які висновки мають зробити інвестори, націлені на середньо- та довгострокову перспективу?
Дізнатися більше

Шляхи вдосконалення методів виробництва водню

Вчені NREL проаналізували нову STCH технологію розщеплення води, яка може бути потенційно більш енергоефективною, ніж виробництво водню за допомогою широко використовуваного методу електролізу.
Дізнатися більше

Власне споживання сонячної електроенергії

Зниження вартості сонячних панелей зумовило зростання попиту на сонячні електростанції для власних потреб. Підприємства збільшують рентабельність продукції шляхом встановлення сонячних електростанцій для генерації енергії та живлення нею виробничого обладнання, освітлювальних приладів та інш.
Дізнатися більше