Інвестиції в PV проекти

Вже кілька місяців Авенстон працює технічним радником фінансової групи, яка планує інвестувати в сонячні фотоелектричні станції у Східній Європі. Зараз ми активно шукаємо проекти в Румунії, Болгарії, Угорщині, Хорватії чи Македонії. Очікувана загальна потужність майбутнього портфеля проектів становить 50-100 МВт. Наш партнер зацікавлений у співпраці на всіх етапах після девелопменту і до введення сонячних електростанцій в експлуатацію. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо у вас є інформація про PV проекти для продажу або будь-які інші пропозиції щодо співпраці.

Девелопмент сонячних електростанцій

Наш проєкт СЕС «Іванівка» у підручнику з фізики

Побудована у 2013 році сонячна електростанція «Іванівка» потрапила у підручник з фізики для 8 класів! Це сучасний проєкт, виконаний компанією нашої групи, який втілює в собі передові технології та найкращі тенденції в сонячній енергетиці!
Дізнатися більше

Фактори привабливості української сонячної енергетики для іноземних і вітчизняних інвесторів

Україна - одна з небагатьох країн в Європі, в якій діє відносно високий зелений тариф, за яким держава викуповує всю електроенергію, вироблену на сонячних електростанціях.
Дізнатися більше

Прогнозування генерації від змінної відновлюваної енергії (variable renewable energy)

Прогнозування стає вирішальним інструментом для економічно ефективної інтеграції ресурсів змінної відновлюваної енергії (variable renewable energy, VRE), таких як вітер і сонячна енергія, в локальні, регіональні і національні енергосистеми.
Дізнатися більше

Еволюція і зростання в умовах військової агресії

Інтервʼю з паном Дмитром Лукомським, співзасновником та головою наглядової ради групи компаній Авенстон, для онлайн-видання tubetorial.com
Дізнатися більше