Інвестиції в PV проекти

Вже кілька місяців Авенстон працює технічним радником фінансової групи, яка планує інвестувати в сонячні фотоелектричні станції у Східній Європі. Зараз ми активно шукаємо проекти в Румунії, Болгарії, Угорщині, Хорватії чи Македонії. Очікувана загальна потужність майбутнього портфеля проектів становить 50-100 МВт. Наш партнер зацікавлений у співпраці на всіх етапах після девелопменту і до введення сонячних електростанцій в експлуатацію. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо у вас є інформація про PV проекти для продажу або будь-які інші пропозиції щодо співпраці.

Девелопмент сонячних електростанцій

Інвестиції в сонячну енергетику

Сонячна енергетика - чергова забава для багатих країн і питання далекого майбутнього або ж реальна можливість, незважаючи на складні економічні та політичні умови сьогоднішньої України, заробляти гроші вже зараз?
Дізнатися більше

Чи можливий повний перехід України на ВДЕ?

Триває жвава глобальна дискусія про збереження балансу між викопним паливом і ядерною енергією, з одного боку, і відновлюваними джерелами, такими як гідроенергія, сонячна енергія, енергія вітру, геотермальна енергія й енергія біомаси, з іншого.
Дізнатися більше

Геотермальні електростанції: переваги та недоліки

Деякі дослідники вважають, що геотермальна енергія зрештою буде складати близько 1/6 від світового енергопостачання, інші ж, навпаки, дають їй мінімальний шанс на подальше існування... Чи інвестувати в будівництво геотермальної електростанції – вибір за вами.
Дізнатися більше

Прогнозування генерації від змінної відновлюваної енергії (variable renewable energy)

Прогнозування стає вирішальним інструментом для економічно ефективної інтеграції ресурсів змінної відновлюваної енергії (variable renewable energy, VRE), таких як вітер і сонячна енергія, в локальні, регіональні і національні енергосистеми.
Дізнатися більше