Запуск в експлуатацію промислової СЕС

У жовтні 2021 року спеціалістами компанії Авенстон Інжиніринг були виконані комплексні роботи по запуску в експлуатацію чергової 6 МВт наземної сонячної електростанції. Даний об’єкт призначений для виробництва електроенергії з подальшим її продажем в мережу за «зеленим» тарифом. Сонячна електростанція працює на базі сонячних інверторів Huawei і підключена до підстанції за допомогою кабельної лінії 35 кВ. 

Нашою командою були здійснені всі технічні та організаційні процедури, необхідні для випробування силового устаткування перед його включенням, проведені всі комунікації з представниками енергопередавальної організації та виконано включення СЕС. Крім стандартних процедур по запуску, були проведені деякі додаткові роботи як повне тепловізійне обстеження роботи сонячних батарей, електричних силових щитів, сонячних інверторів і обладнання трансформаторних підстанцій. В даний час сонячна електростанція успішно генерує електроенергію і знаходиться під цілодобовим наглядом інженерів служби експлуатації та сервісного обслуговування Авенстон.

Рішення будь-яких питань, пов’язаних із запуском в роботу проблемних активів сонячної енергетики, є однією з компетенцій фахівців групи компаній Авенстон. Ми пишаємося тим, що всі побудовані нами сонячні електростанції було запущено в роботу, а отриманий досвід та знання і досі затребувані замовниками. Авенстон – один з лідерів галузі сонячної енергетики України. Нами спроектовані і побудовані десятки промислових сонячних електростанцій всіх типів і різної потужності. Накопичений досвід дозволяє нам ефективно впроваджувати технології сонячної енергетики, забезпечуючи високу якість і надійність розроблених нами рішень.

 

Корисні статті:

Електробум. Сонячні заправки та «зелений» бізнес

Зменшення вартості EV-батарей та ESS призведе до зниження ціни електрокарів, а наявність мережі зарядних станцій з ESS та PV-модулями допоможе розв’язати проблему небалансів генерації на всіх рівнях та «озеленити» використання електромобілів.
Дізнатися більше

Геотермальні електростанції: переваги та недоліки

Деякі дослідники вважають, що геотермальна енергія зрештою буде складати близько 1/6 від світового енергопостачання, інші ж, навпаки, дають їй мінімальний шанс на подальше існування... Чи інвестувати в будівництво геотермальної електростанції – вибір за вами.
Дізнатися більше

Домашні сонячні електростанції в 2021 році

Згідно даних Державного агентства з енергоефективності України в минулому довоєнному році близько пятнадцяти тисяч родин встановили в себе домашні сонячні електростанції. Такі показники майже вдвічі перевищили результати 2020 року. 
Дізнатися більше

Ефективність сонячних модулів у 2022 році

Чому ефективність сонячних батарей важлива? В статті розглядаються основні параметри, що впливають на ефективність сучасних сонячних панелей від провідних виробників, які використовують новітні технології фотоелектричних елементів.
Дізнатися більше