Відновлюємо сонячні електростанції

Компанія «Авенстон Інжиніринг» в даний час займається відновленням промислових та приватних сонячних електростанцій, які були пошкоджені внаслідок війни з росією. Наразі нашими фахівцями вже було відремонтовано кілька об’єктів сонячної енергетики в Київській області. 

Співробітники «Авенстон Інжиніринг» відновлюють працездатність енергетичної інфраструктури для будь-яких типів сонячних електростанцій, включно з приватними СЕС та комерційними системами енергопостачання. «Авенстон Інжиніринг» працює також і на відновлення традиційних систем енергопостачання, що постраждали під час бойових дій. 

Ми проводимо діагностику, складаємо дефектні акти, виконуємо ремонтні та відновлювальні роботи. Повертаємо до робочого стану будь-які сонячні електростанції і беремося за найскладніші випадки. Все буде Україна!

«Мала енерготранзиція»

Експертна думка наразі єдина – нас очікує глобальна електрифікація від переходу на ВДЕ та пов’язані з нею перетворення інфраструктури у всіх сферах. Найпотужнішим драйвером цих процесів стане подальший розвиток сонячної електрогенерації. Які явні та приховані фактори спонукатимуть до таких змін?
Дізнатися більше

1 МВт – за змінним струмом чи постійним? Роз’яснення НКРЕКП

Компанія АВЕНСТОН отримала лист-роз’яснення від НКРЕКП важливого для інвесторів питання щодо механізму обрахунку встановленої потужності для об’єктів, що виробляють електричну енергію з енергії сонця та належать юридичним особам.
Дізнатися більше

Поза мережею. Сучасні off-grid PV системи

Вражаюче зростання PV-енергетики серед всіх типів відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), що продемонстровано за останні роки, довело спроможність сонячних станцій впливати на світову модель енергетики та зайняти провідну роль у глобальній енергетичній транзиції.
Дізнатися більше

Калькулятори генерації сонячної електростанції

У даній статті ми розглянемо необхідність і доцільність використання такого популярного інструменту як "Калькулятор сонячних електростанцій" або "Калькулятор сонячних батарей"
Дізнатися більше