Відновлюємо сонячні електростанції

Компанія «Авенстон Інжиніринг» в даний час займається відновленням промислових та приватних сонячних електростанцій, які були пошкоджені внаслідок війни з росією. Наразі нашими фахівцями вже було відремонтовано кілька об’єктів сонячної енергетики в Київській області. 

Співробітники «Авенстон Інжиніринг» відновлюють працездатність енергетичної інфраструктури для будь-яких типів сонячних електростанцій, включно з приватними СЕС та комерційними системами енергопостачання. «Авенстон Інжиніринг» працює також і на відновлення традиційних систем енергопостачання, що постраждали під час бойових дій. 

Ми проводимо діагностику, складаємо дефектні акти, виконуємо ремонтні та відновлювальні роботи. Повертаємо до робочого стану будь-які сонячні електростанції і беремося за найскладніші випадки. Все буде Україна!

До питання розвитку альтернативних джерел енергії

У сьогоднішніх реаліях зростаючих глобальних енергетичних проблем все більш актуальними стають питання переходу до альтернативних джерел енергозабезпечення.
Дізнатися більше

Чи можливий повний перехід України на ВДЕ?

Триває жвава глобальна дискусія про збереження балансу між викопним паливом і ядерною енергією, з одного боку, і відновлюваними джерелами, такими як гідроенергія, сонячна енергія, енергія вітру, геотермальна енергія й енергія біомаси, з іншого.
Дізнатися більше

Електробум. Сонячні заправки та «зелений» бізнес

Зменшення вартості EV-батарей та ESS призведе до зниження ціни електрокарів, а наявність мережі зарядних станцій з ESS та PV-модулями допоможе розв’язати проблему небалансів генерації на всіх рівнях та «озеленити» використання електромобілів.
Дізнатися більше

Що таке PERC технологія сонячних елементів?

Сонячні фотоелектричні перетворювачі з пасивованим емітером і тильним контактом, відомі як сонячні елементи PERC (the Passivated Emitter and Rear Cell), сьогодні стають все більш поширеними компонентами для виготовлення сонячних панелей.
Дізнатися більше