Відновлюємо сонячні електростанції

Компанія «Авенстон Інжиніринг» в даний час займається відновленням промислових та приватних сонячних електростанцій, які були пошкоджені внаслідок війни з росією. Наразі нашими фахівцями вже було відремонтовано кілька об’єктів сонячної енергетики в Київській області. 

Співробітники «Авенстон Інжиніринг» відновлюють працездатність енергетичної інфраструктури для будь-яких типів сонячних електростанцій, включно з приватними СЕС та комерційними системами енергопостачання. «Авенстон Інжиніринг» працює також і на відновлення традиційних систем енергопостачання, що постраждали під час бойових дій. 

Ми проводимо діагностику, складаємо дефектні акти, виконуємо ремонтні та відновлювальні роботи. Повертаємо до робочого стану будь-які сонячні електростанції і беремося за найскладніші випадки. Все буде Україна!

Україна – привабливий ринок для інвестицій

Інвестиції є основним локомотивом розвитку економіки. Найважливіший фактор, що впливає на їх збільшення, - формування в країні оптимального клімату для інвесторів.
Дізнатися більше

Імплементація ВДЕ: автономні та мережеві рішення

За останнє десятиріччя розвиток відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) відбувався темпами, що випереджували будь-які інші джерела енергії. Насьогодні ВДЕ досягли певного рівня зрілості та більшої фінансової привабливості, аніж традиційні технології.
Дізнатися більше

Аграрноенергетичний бізнес – локомотив економіки України

За оцінками фахівців АВЕНСТОН, розвиток технологій агрівольтаїки є високоефективним напрямком оптимізації роботи енергосистеми нашої країни в умовах зростання частки змінної генерації за допомогою ВДЕ. Тому компанія прийняла рішення про стратегічний рух в напрямку проєктів що об'єднують передові технології.
Дізнатися більше

Методи визначення запиленості сонячних батарей

Сонячні батареї, особливо, що розміщені на нерухомих конструкціях, практично не вимагають складного технічного обслуговування. Однак, генерація електроенергії може значно знижуватися через забруднення поверхні сонячних панелей. Вивченню даного питання і буде присвячена ця стаття.
Дізнатися більше