Слава Україні! Героям Слава!

Так сталося, що нашу мирну, добру і вільну Україну, яка ніколи нікому не погрожувала та ні на кого ніколи не нападала, було підступно атаковано в спину ворогом, який прикрився абсолютно безглуздими мотивами. Повірити в те, що сталось, було дуже важко і болісно. Але зараз – це наша реальність. В Україні має місце справжнє протистояння добра, демократичних цінностей та свободи з темним злом, яке своїми метастазами може заразити весь світ, якщо не буде швидко і безжально зупинене. Українцям випала доля бути на передовій цієї боротьби і боронити не тільки свою рідну землю, але й захищати весь цивілізований світ, показуючи приклад нескоренності, незламанності та сили духу. Воля до свободи в українців така велика, що її не змогли адекватно оцінити ні наші друзі, ні наші вороги. Для перших – це виявилось приємною несподіванкою, а для других – причиною їх власної неминучої катастрофи. 

Збройні Сили України захищають нашу мирну країну і ефективно знищують ворога, який підло вдерся до України. Їм допомагає все населення, яке швидко згуртувалося проти зовнішньої загрози. Кожна родина, кожен громадянин сьогодні прикладає максимальних зусилль для того, щоб наша перемога настала якомога швидше. Ми кожного дня бачимо новини про військові злочини нападників проти нашої країни і мирного населення. Але наш дух і воля до перемоги тільки міцнішають. Укранці зберегають спокій та розсудливість і все сильніше бʼють ворога по всім напрямкам. Війна іде не тільки в полях. Війна іде в інформаційному просторі і в економічній сфері. Ми скрізь маємо стратегічну перевагу. Ворог обовʼязково буде зламаний. Україна переможе. Ми відновимо все, що було зруйновано, і побудуємо багато нових прекрасних будинків, мостів, доріг, електростанцій, заводів, складів. Україна розквітне і стане ще кращою. Все буде добре. Слава Україні! Героям Слава!

Калькулятори генерації сонячної електростанції

У даній статті ми розглянемо необхідність і доцільність використання такого популярного інструменту як "Калькулятор сонячних електростанцій" або "Калькулятор сонячних батарей"
Дізнатися більше

Плавучі сонячні електростанції

Сонячна енергетика - один з сегментів світової енергетики, що розвиваються найбільш стрімко. При цьому розробники і конструктори постійно шукають підходи, які дозволять підвищити генерацію при зниженні операційних витрат.
Дізнатися більше

Дмитро Лукомський про основні тенденції в галузі

Ми продовжуємо публікацію експертних коментарів Генерального директора АВЕНСТОН Дмитра Лукомського, наданих блогу Energy Club. Цього разу Дмитро Васильович продовжує аналізувати визначальні чинники розвитку сонячної енергетики України та розповідає про основні тенденції в галузі.
Дізнатися більше

Розгорнуте інтерв’ю Energy Club з CEO компанії

В інтерв’ю клубу енергетики Energy Club генеральний директор компанії "Авенстон" Дмитро Лукомський розповів про побудову успішної компанії, взаємодію гравців ринку з державою, а також дав коментар щодо нового закону України про впровадження аукціонів.
Дізнатися більше