Слава Україні! Героям Слава!

Так сталося, що нашу мирну, добру і вільну Україну, яка ніколи нікому не погрожувала та ні на кого ніколи не нападала, було підступно атаковано в спину ворогом, який прикрився абсолютно безглуздими мотивами. Повірити в те, що сталось, було дуже важко і болісно. Але зараз – це наша реальність. В Україні має місце справжнє протистояння добра, демократичних цінностей та свободи з темним злом, яке своїми метастазами може заразити весь світ, якщо не буде швидко і безжально зупинене. Українцям випала доля бути на передовій цієї боротьби і боронити не тільки свою рідну землю, але й захищати весь цивілізований світ, показуючи приклад нескоренності, незламанності та сили духу. Воля до свободи в українців така велика, що її не змогли адекватно оцінити ні наші друзі, ні наші вороги. Для перших – це виявилось приємною несподіванкою, а для других – причиною їх власної неминучої катастрофи. 

Збройні Сили України захищають нашу мирну країну і ефективно знищують ворога, який підло вдерся до України. Їм допомагає все населення, яке швидко згуртувалося проти зовнішньої загрози. Кожна родина, кожен громадянин сьогодні прикладає максимальних зусилль для того, щоб наша перемога настала якомога швидше. Ми кожного дня бачимо новини про військові злочини нападників проти нашої країни і мирного населення. Але наш дух і воля до перемоги тільки міцнішають. Укранці зберегають спокій та розсудливість і все сильніше бʼють ворога по всім напрямкам. Війна іде не тільки в полях. Війна іде в інформаційному просторі і в економічній сфері. Ми скрізь маємо стратегічну перевагу. Ворог обовʼязково буде зламаний. Україна переможе. Ми відновимо все, що було зруйновано, і побудуємо багато нових прекрасних будинків, мостів, доріг, електростанцій, заводів, складів. Україна розквітне і стане ще кращою. Все буде добре. Слава Україні! Героям Слава!

Фотовольтаїка. Перспективи і можливості в Україні

Про проблеми становлення галузі сонячної енергетики - в інтерв'ю з Дмитром Лукомським, кандидатом технічних наук, експертом по сонячній енергетиці.
Дізнатися більше

BIPV системи: особливості розвитку і застосування

BIPV - інтегровані рішення на межі архітектури та сонячної енергетики. Цей напрямок сьогодні є одним з найбільш перспективних і має великий потенціал для впровадження в Україні. Особливо актуальними технології BIPV є для нового будівництва як в комерційному, так і в приватному секторі.
Дізнатися більше

Східно-європейська «Країна сонця, що сходить»

Україна є країною з пострадянського простіру та Східної Європи, яка дуже динамічно розвивається з точки зору використання відновлюваних джерел енергії.
Дізнатися більше

Еволюція і зростання в умовах військової агресії

Інтервʼю з паном Дмитром Лукомським, співзасновником та головою наглядової ради групи компаній Авенстон, для онлайн-видання tubetorial.com
Дізнатися більше