Представник Авенстон очолив Інвестиційний комітет АСЕУ

Раді повідомити, що голова наглядової ради групи компаній «Авенстон» та член правління Асоціації сонячної енергетики України Дмитро Лукомський очолив Інвестиційний комітет АСЕУ. 

Даний комітет є постійно діючим консультаційно-дорадчим органом, що об’єднує інвесторів, девелоперів, підприємців та експертів в галузі сонячної енергетики. Мета комітету –  стати практичним інструментом підтримки українського бізнесу при реалізації інвестиційних проєктів, безпосередньо пов’язаних з галуззю сонячної енергетики. 

Сонячна енергетика в Україні, беззаперечно, має великі перспективи, незалежні від державного регулювання та пов’язані з загальносвітовими тенденціями. Це робить галузь потенційно привабливою для інвестицій, поступово відкриваючи український ринок для інвесторів з усього світу. І головна задача Інвестиційного комітету Асоціації сонячної енергетики полягатиме саме в тому, щоб максимально сприяти подальшому розвитку галузі, обєднуючи девелоперів, власників активів та інвесторів як з України, так і з інших країн. 

Напрямки діяльності інвестиційного комітету охоплюють всі види сонячних електростанцій, сонячні енергокооперативи, інвестиційні програми по дооснащенню вже існуючих обєктів зеленої енергетики додатковими системами (energy storage, прогнозування, тощо), а також інвестиційні проекти щодо будівництва або модернізації виробничих потужностей, продукція яких застосовується в галузі сонячної енергетики. 

Сім вражаючих будівель з BIPV системами в Європі

Майбутнє - за сонячними BIPV системами! Ми пропонуємо вам переконатись у цьому на прикладах найдивовижніших сонячних будівель Європи.
Дізнатися більше

Поза мережею – off-grid PV-системи та досяжність до енергії

Вражаюче зростання PV-енергетики серед всіх типів відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), що продемонстровано за останні роки, довело спроможність сонячних станцій впливати на світову модель енергетики та зайняти провідну роль у глобальній енергетичній транзиції.
Дізнатися більше

Зниження «зеленого» тарифу лякає інвесторів

Пропозиція Міністерства енергетики та вугільної промисловості знизити тариф для сонячних електростанцій до рівня тарифу на електроенергію, яка виробляється за допомогою вітру, не є економічно обґрунтованою.
Дізнатися більше

Сонячні електростанції можливо будувати в будь-яких областях України

Дмитро Лукомський розповів, чому бізнес зацікавився сонячною енергетикою тільки зараз і що потрібно знати інвесторові, намірився вкладати свої кровні в «сонячні» проекти.
Дізнатися більше