Представник Авенстон очолив Інвестиційний комітет АСЕУ

Раді повідомити, що голова наглядової ради групи компаній «Авенстон» та член правління Асоціації сонячної енергетики України Дмитро Лукомський очолив Інвестиційний комітет АСЕУ. 

Даний комітет є постійно діючим консультаційно-дорадчим органом, що об’єднує інвесторів, девелоперів, підприємців та експертів в галузі сонячної енергетики. Мета комітету –  стати практичним інструментом підтримки українського бізнесу при реалізації інвестиційних проєктів, безпосередньо пов’язаних з галуззю сонячної енергетики. 

Сонячна енергетика в Україні, беззаперечно, має великі перспективи, незалежні від державного регулювання та пов’язані з загальносвітовими тенденціями. Це робить галузь потенційно привабливою для інвестицій, поступово відкриваючи український ринок для інвесторів з усього світу. І головна задача Інвестиційного комітету Асоціації сонячної енергетики полягатиме саме в тому, щоб максимально сприяти подальшому розвитку галузі, обєднуючи девелоперів, власників активів та інвесторів як з України, так і з інших країн. 

Напрямки діяльності інвестиційного комітету охоплюють всі види сонячних електростанцій, сонячні енергокооперативи, інвестиційні програми по дооснащенню вже існуючих обєктів зеленої енергетики додатковими системами (energy storage, прогнозування, тощо), а також інвестиційні проекти щодо будівництва або модернізації виробничих потужностей, продукція яких застосовується в галузі сонячної енергетики. 

Інжиніринг в сонячній енергетиці і не тільки

Вашій увазі пропонується інтерв'ю з Сергієм Друзенко, керівником компанії "Авенстон Інжиніринг". Дане підприємство реалізує проекти в сфері сонячної енергетики, а також займається впровадженням сучасних MEP-систем.
Дізнатися більше

Шляхи вдосконалення методів виробництва водню

Вчені NREL проаналізували нову STCH технологію розщеплення води, яка може бути потенційно більш енергоефективною, ніж виробництво водню за допомогою широко використовуваного методу електролізу.
Дізнатися більше

Мала сонячна енергетика – фактори зростання

Глобальному впровадженню відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) неабияк сприяє розвиток PV-генерації всіх рівнів потужності
Дізнатися більше

Онлайн-зустріч експертів галузі сонячної енергетики

24 квітня відбувся захопливий вебінар «Вплив викликів сьогодення на ринки сонячної енергетики України та Європи», організований АСЕУ за підтримки SolarPower Europe. Онлайн-зустріч пройшла у форматі виступів експертів галузі з подальшим живим обговоренням актуальних питань.
Дізнатися більше