Представник Авенстон очолив Інвестиційний комітет АСЕУ

Раді повідомити, що голова наглядової ради групи компаній «Авенстон» та член правління Асоціації сонячної енергетики України Дмитро Лукомський очолив Інвестиційний комітет АСЕУ. 

Даний комітет є постійно діючим консультаційно-дорадчим органом, що об’єднує інвесторів, девелоперів, підприємців та експертів в галузі сонячної енергетики. Мета комітету –  стати практичним інструментом підтримки українського бізнесу при реалізації інвестиційних проєктів, безпосередньо пов’язаних з галуззю сонячної енергетики. 

Сонячна енергетика в Україні, беззаперечно, має великі перспективи, незалежні від державного регулювання та пов’язані з загальносвітовими тенденціями. Це робить галузь потенційно привабливою для інвестицій, поступово відкриваючи український ринок для інвесторів з усього світу. І головна задача Інвестиційного комітету Асоціації сонячної енергетики полягатиме саме в тому, щоб максимально сприяти подальшому розвитку галузі, обєднуючи девелоперів, власників активів та інвесторів як з України, так і з інших країн. 

Напрямки діяльності інвестиційного комітету охоплюють всі типи сонячних електростанцій, сонячні енергокооперативи, інвестиційні програми по дооснащенню вже існуючих обєктів зеленої енергетики додатковими системами (energy storage, прогнозування, тощо), а також інвестиційні проекти щодо будівництва або модернізації виробничих потужностей, продукція яких застосовується в галузі сонячної енергетики. 

Біоенергія: минуле, сьогодення і майбутнє

Біоенергія відіграє важливу роль у багатьох сценаріях низьковуглецевого розвитку і може бути особливо корисна в секторі транспортних перевезень на великі відстані. Розширена роль біоенергії залишається предметом дискусій, а іноді й суперечок щодо стійкості виробництва і використання.
Дізнатися більше

Україна – привабливий ринок для інвестицій

Інвестиції є основним локомотивом розвитку економіки. Найважливіший фактор, що впливає на їх збільшення, - формування в країні оптимального клімату для інвесторів.
Дізнатися більше

Інвестиційна привабливість складської логістики в Україні

Складська логістика є перспективним напрямком вкладення грошових коштів. В Україні відчувається нестача якісних складських приміщень класу А і спеціалізованих хабів.
Дізнатися більше

Сонячні симулятори – нові можливості для PV-бізнесу

Розвиток сонячної енергетики, що останнім часом потужно стимульований падінням вартості PV-компонентів, стикається з новим викликом. Досить важко достеменно оцінити привабливість розташування бізнес-проекту з PV-енергетики та обрати перспективну бізнес-модель для нього.
Дізнатися більше