ReneSola та Авенстон підписали партнерську угоду

ReneSola, один із найвідоміших світових виробників сонячних PV модулів, а також Авенстон, відомий гравець сонячної індустрії в Україні, підписали договір про довгострокове партнерство для України та інших сусідніх країн. Відповідно до Партнерства, Avenston продаватиме та постачатиме високоякісні та високоефективні сонячні фотомодулі ReneSola в регіоні, і обидві компанії також погодились вивчити інші можливості розвитку проекту в Україні.

ReneSola з моменту свого створення в 2005 році поставила більше 20 ГВт сумарної потужності сонячних фотоелетричних модулів по всьому світу і принесла користь великій кількості клієнтів, починаючи від маленьких дахових електростанцій в Австралії чи США до великих сонячних ферм в ЄС або Індії. З іншого боку, Avenston має коріння в українській сонячній промисловості з 2007 року і є однією з найвідоміших сонячних компаній в Україні. Авенстон є членом Асоціації сонячної енергії України і активно бере участь у просуванні чистої енергії в регіоні.

“За останні кілька років український сонячний ринок пережив вражаючий зріст. Незважаючи на тимчасові політичні перешкоди для інвестицій у масштабні SPV проекти, добре бачити ентузіазм щодо просування чистої енергії в країні. Ми раді співпрацювати з Avenston для просування наших високоякісних і високоефективних сонячних фотомодулів у регіоні. Наші модулі підвищеної потужності зменшать загальну вартість проекту та додадуть вартості українському ринку сонячної енергетики. Ми віримо, що разом з Avenston ми матимемо хорошу частку ринку в регіоні », – сказав пан Скай Ван, генеральний директор ReneSola Yixing Co. Ltd.

За словами Дмитра Лукомського, засновника та генерального директора Avenston, «2020 рік не є легким для сонячної промисловості в Україні. Ретроспективні зміни в законодавстві, зниження зелених тарифів, загальна затримка платежів виробникам зеленої енергії – в Україні спостерігається затяжна криза сонячної енергетики. Однак, як сказав Джон Ф. Кеннеді: “Китайською мовою слово” криза “складається з двох символів: один означає” небезпека “, а другий означає” шанс “.” Під час кризи сильні та досвідчені компанії мають усі можливості для великого прориву та нових досягнень. Це основні цілі нашої співпраці. Синергія спільних зусиль та подібних ділових цінностей, симбіоз досвіду, глибокі технічні знання, досвід та сила брендів ReneSola та Avenston, безумовно, приведуть до успішних та видатних результатів».

Про ReneSola:

Заснована в 2005 році, ReneSola є одним з відомих та піонерських виробників Solar PV модулів у всьому світі. ReneSola постачає більше 20 ГВт сонячних фотомодулів у всьому світі та працює на ряді великих міжнародних ринків. Компанія ReneSola працює за найвищою потужністю 3,65 ГВт на рік, підприємство базується в провінції Цзянсу. Наразі компанія будує ще одну фабрику потужністю 3 ГВт на рік, яка буде зосереджена на комерціалізації нових технологій сонячної енергетики.

Про Авенстон

AVENSTON – українська інженерна компанія західного типу, яка займається управлінням проектами та будівництвом промислових електростанцій під ключ. Компанія професійно працює на ринку «сонця» з 2007 року. Багаторічний унікальний досвід, використання провідних зарубіжних практик у впровадженні інноваційних технологій та сучасних інженерних рішеннь, а також зосередженість на EPC-послугах дозволяють нам пропонувати найбільш конкурентоспроможні та ефективні технічні рішення в межах бюджету кожного окремого проекту. В результаті це дозволяє оптимізувати витрати на реалізацію проекту та досягти найкращих результатів для Замовника. Послуги AVENSTON: проектування сонячних електростанцій будь-якої складності власною досвідченою командою інженерів; консультування щодо дозволів та тарифів; експлуатація та обслуговування сонячих електростанцій; електромонтажні роботи “під ключ” для інфраструктурних та промислових проектів.

Основи технології виробництва кремнієвих сонячних фотоперетворювачів

Фотоелектричні перетворювачі або сонячні елементи (solar cells) – це напівпровідникові вироби, які перетворюють сонячне випромінення в електричний струм.
Дізнатися більше

Корозія рамок сонячних модулів

В статті розглянуто вплив гальванічної корозії на опорні конструкції і рамки сонячних модулів та визначено методи, які дозволяють мінімізувати це негативне явище.
Дізнатися більше

На нас спочатку дивилися як на фантазерів

Сонячна енергетика в Україні знаходиться у стадії дуже активного зростання. Читайте интерв'ю з Дмитром Лукомським.
Дізнатися більше

Зміни у світовій енергетиці неминучі

Дані про розвиток світової енергетики включно з відновлюваними джерелами енергії (ВДЕ), отримані в середині 2018 року, свідчать, що досягнуто важливої віхи – встановлена генеруюча потужність енергії із сонця і вітру перевищує один терават.
Дізнатися більше