ReneSola та Авенстон уклали партнерську угоду

Міжнародна компанія ReneSola, один із топових світових виробників сонячних батарей, а також українська група компаній Авенстон, відомий генпідрядник в сфері сонячної індустрії, підписали угоду про довгострокове партнерство для України та кількох сусідніх країн. Відповідно до умов Партнерства, Авенстон продаватиме та постачатиме високоякісні та високоефективні сонячні фотомодулі (сонячні батареї) виробництва компанії ReneSola в регіоні. Крім того, обидві компанії планують вивчити інші можливості для подальшого розвитку проекту в Україні.

Компанія ReneSola з дня свого заснування в 2005 році виробила та продала більше 20 ГВт сонячних батарей, що принесло користь великій кількості задоволених клієнтів – від невеликих дахових електростанцій в Австралії чи США до потужних сонячних ферм в ЄС або Індії. З іншого боку, Авенстон має коріння в українській сонячній промисловості з 2007 року і є однією з найвідоміших місцевих сонячних компаній. Група Авенстон є членом Правління Асоціації сонячної енергії України і активно приймає участь у просуванні питання сонячної енергетики в регіоні.

“За попередні кілька років український ринок сонячної енергетики переживав стімкий зріст. Незважаючи на наявні політичні перешкоди для інвестицій у масштабні комерційні сонячні фотоелектричні проекти, ми бачимо великий ентузіазм щодо просування “зеленої” енергії в країні. Ми раді можливості співпрацювати з Авенстон для просування наших сонячних батарей у регіоні. Модулі ReneSola підвищеної потужності дозволяють зменшити загальну вартість сонячної електростанції та забезпечують додану вартість гравцям на українському ринку фотоелектрики. Ми віримо, що разом з Авенстон ReneSola матиме значну частку ринку в регіоні», – наголосив пан Скай Ван, генеральний директор компанії ReneSola Yixing Co. Ltd.

За словами пана Дмитра Лукомського, співзасновника групи компаній Авенстон, «2020 рік виявився важким для сонячної промисловості в Україні. Ретроспективні зміни в законодавстві, зниження “зелених” тарифів, катастрофічна затримка виплат виробникам зеленої електроенергії – в нашій країні наявна чергова криза сонячної енергетики. Однак, як казав Джон Ф. Кеннеді: “Китайською мовою слово “Криза” складається з двох частин: один з символів має значення “небезпека” але інший – “шанс”.” Навіть під час будь-якої економічної кризи сильні та досвідчені гравці ринку зазвичай мають необхідні можливості для розвитку і нових досягнень. Саме це є основною метою нашої співпраці з східним партнером. Синергія спільних зусиль та подібних ділових цінностей, симбіоз практичного галузевого досвіду, глибокі технічні і інженерні знання, досвід та сила брендів ReneSola та Авенстон, беззаперечно, сприятимуть успіху та видатним економічним результатам».

сотрудничество avenston и renesola

Про ReneSola:

Заснована в 2005 році, ReneSola є одним з відомих та піонерських виробників сонячних батарей у всьому світі. ReneSola постачає більше 20 ГВт сонячних фотомодулів у всьому світі та працює на ряді великих міжнародних ринків. Компанія ReneSola працює за найвищою потужністю 3,65 ГВт на рік, підприємство базується в провінції Цзянсу. Наразі компанія будує ще одну фабрику потужністю 3 ГВт на рік, яка буде зосереджена на комерціалізації нових технологій сонячної енергетики.

Про Авенстон

AVENSTON – українська інженерна компанія західного типу, яка займається управлінням проектами та будівництвом промислових електростанцій під ключ. Компанія професійно працює на ринку «сонця» з 2007 року. Багаторічний унікальний досвід, використання провідних зарубіжних практик у впровадженні інноваційних технологій та сучасних інженерних рішеннь, а також зосередженість на EPC-послугах дозволяють нам пропонувати найбільш конкурентоспроможні та ефективні технічні рішення в межах бюджету кожного окремого проекту. В результаті це дозволяє оптимізувати витрати на реалізацію проекту та досягти найкращих результатів для Замовника. Послуги AVENSTON: проектування сонячних електростанцій будь-якої складності власною досвідченою командою інженерів; консультування щодо дозволів та тарифів; експлуатація та обслуговування сонячих електростанцій; електромонтажні роботи “під ключ” для інфраструктурних та промислових проектів.

До питання розвитку альтернативних джерел енергії

У сьогоднішніх реаліях зростаючих глобальних енергетичних проблем все більш актуальними стають питання переходу до альтернативних джерел енергозабезпечення.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції в Україні

Перспективи розвитку дахових комерційних сонячних електростанцій. Переваги та варіанти застосування. Найбільш поширені питання про сонячні електростанції.
Дізнатися більше

Електробум. Сонячні заправки та «зелений» бізнес

Зменшення вартості EV-батарей та ESS призведе до зниження ціни електрокарів, а наявність мережі зарядних станцій з ESS та PV-модулями допоможе розв’язати проблему небалансів генерації на всіх рівнях та «озеленити» використання електромобілів.
Дізнатися більше

Варіанти виконання BIPV систем

Зростає кількість власників будинків, які зацікавлені в переході відновлювані джерела енергії. Використання BIPV сонячних систем для заміни традиційних будівельних матеріалів надає нові можливості для поєднання ВДЕ та архітектурних рішень.
Дізнатися більше