Авенстон – Генеральний Інжиніринг Партнер CISOLAR 2019

Вже в середині квітня 2019 року в Києві пройде одна з ключових подій галузі сталої енергетики Центральної та Східної Європи – 8-ма Міжнародна Конференція та Виставка Сонячної Енергетики CISOLAR-2019. Группа компаній Авенстон виступає Генеральним Інжиніринг Партнером CISOLAR-2019. Ця подія була започаткована в далекому 2011 році та швидко стала пріорітетним майданчиком для  зустрічей міжнародних та місцевих гравців галузі, які тепер регулярно збираються, щоб поділитися планами, цікавими інсайтами, зустрітися з старими або знайти нових партнерів та клієнтів, розвивати свій бізнеc.

CISOLAR 2019

Компанія Авенстон сфокусована на виконанні технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективних рішень. Наша компанія забезпечує новизну, досвід і можливості шляхом сучасного та грунтовного знання секторів відновлюваної енергії та енергоефективності, а також розуміння динаміки ринку. Команда компанії має великий досвід у галузі інжинірингу та фінансів, що, у поєднанні з досвідом використання відновлюваних джерел енергії, а також з широкою мережею наших партнерів по галузі в усьому світі, надає нам необхідні можливості та мотивацію для надання високоякісних послуг в проектах від їх початку і до успішного завершення.

Група Авенстон впевнено розпочала 2019 рік з низкою підписаних контрактів щодо будівництва сонячних електростанцій сумарною потужністю більше 15 МВт. Ці проєкти вже започатковані та знаходяться на різних етапах своєї реалізації. Також, до планів Авенстон входить будівництво нових сонячних електростанцій, контракти по яким ще знаходятся на стадії погодження, а сумарна потужність СЕС сягатиме від 50 до 100 МВт. Також наша компанія цього року має на меті збільшити свої внутрішні ресурси для побудови у наступному році ще більшої кількості сонячних електростанцій загальною потужністю до 300 МВт.

Отже, група компаній Авенстон з радістю запрошує всіх бажаючих відвідати форум та виставку CISOLAR-2019 і прийняти активну участь в публічному обговоренні перспектив зростання та розвитку вітчизняного сонячного бізнесу. Ми з радістю допоможемо інвесторам з проєктуванням та будівництвом їх сонячних проєектів, а для партнерів пропонуємо багато варіантів win-win співпраці. Авенстон – ваш надійний партнер щодо реалізації проєктів ВДЕ. Ми не тільки проєктуємо та будуємо сонячні електростанції “під ключ”, а й надаємо повний супровід активів на етапах експлуатації, забезпечивши їх професійне сервісне облуговування.

Основи технології виробництва кремнієвих сонячних фотоперетворювачів

Фотоелектричні перетворювачі або сонячні елементи (solar cells) – це напівпровідникові вироби, які перетворюють сонячне випромінення в електричний струм.
Дізнатися більше

BIPV системи: особливості розвитку і застосування

BIPV - інтегровані рішення на межі архітектури та сонячної енергетики. Цей напрямок сьогодні є одним з найбільш перспективних і має великий потенціал для впровадження в Україні. Особливо актуальними технології BIPV є для нового будівництва як в комерційному, так і в приватному секторі.
Дізнатися більше

Як вибрати якісний і надійний сонячний модуль?

Компанія Авенстон, спираючись на багаторічний досвід своєї команди у виробництві і застосуванні обладнання для сонячних електростанцій, пропонує свої рекомендації про те, як правильно вибрати сонячні панелі.
Дізнатися більше

Сонячні електростанції для власного споживання

Проектуємо і будуємо комерційні сонячні електростанції. Генерація електроенергії для власного споживання - ефективне і прибуткове рішення для зниження витрат на енергопостачання для підприємств.
Дізнатися більше