Авенстон – Генеральний Інжиніринг Партнер CISOLAR 2019

Вже в середині квітня 2019 року в Києві пройде одна з ключових подій галузі сталої енергетики Центральної та Східної Європи – 8-ма Міжнародна Конференція та Виставка Сонячної Енергетики CISOLAR-2019. Группа компаній Авенстон виступає Генеральним Інжиніринг Партнером CISOLAR-2019. Ця подія була започаткована в далекому 2011 році та швидко стала пріорітетним майданчиком для  зустрічей міжнародних та місцевих гравців галузі, які тепер регулярно збираються, щоб поділитися планами, цікавими інсайтами, зустрітися з старими або знайти нових партнерів та клієнтів, розвивати свій бізнеc.

CISOLAR 2019

Компанія Авенстон сфокусована на впровадженні технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективних рішень. Наша компанія забезпечує інновації, поєднуючі власний досвід і можливості шляхом сучасного та грунтовного знання секторів відновлюваної енергії та енергоефективності, а також розуміння динаміки ринку. Команда компанії має великий досвід у галузі інжинірингу та фінансів, що, у поєднанні з широкою мережею партнерів по галузі в усьому світі, надає нам необхідні можливості та мотивацію для надання високоякісних послуг в проектах від їх початку і до успішного завершення.

Група Авенстон впевнено розпочала 2019 рік з низкою підписаних контрактів щодо будівництва промислових сонячних електростанцій сумарною потужністю більше 15 МВт. Ці проєкти вже започатковані та знаходяться на різних етапах своєї реалізації. Також, до планів Авенстон входить будівництво нових сонячних електростанцій, контракти по яким ще знаходятся на стадії погодження, а сумарна потужність СЕС сягатиме від 50 до 100 МВт. Також наша компанія цього року має на меті збільшити свої внутрішні ресурси для побудови у наступному році ще більшої кількості сонячних електростанцій загальною потужністю до 300 МВт.

Отже, група компаній Авенстон з радістю запрошує всіх бажаючих відвідати форум та виставку CISOLAR-2019 і прийняти активну участь в публічному обговоренні перспектив зростання та розвитку вітчизняного сонячного бізнесу. Ми з радістю допоможемо інвесторам з проєктуванням та будівництвом їх сонячних проєектів, а для партнерів – пропонуємо багато варіантів win-win співпраці. Авенстон – ваш надійний партнер щодо реалізації проєктів ВДЕ. Ми не тільки проєктуємо та будуємо сонячні електростанції “під ключ”, а й надаємо повний супровід енергетичних активів на етапах експлуатації, забезпечивши їх професійне сервісне облуговування.

«Зелений» тариф як заміна валютного депозиту

Генеральний директор компанії Авенстон Дмитро Лукомський дав ґрунтовні поради щодо розвитку "сонячного" бізнесу в Україні
Дізнатися більше

Україна – привабливий ринок для інвестицій

Інвестиції є основним локомотивом розвитку економіки. Найважливіший фактор, що впливає на їх збільшення, - формування в країні оптимального клімату для інвесторів.
Дізнатися більше

Що таке сонячні електростанції BIPV?

BIPV (абревіатура від англійського Building-integrated photovoltaics) – це сонячні електростанції (СЕС), які інтегровані в будівлі (споруди), виконуючи при цьому крім свого безпосереднього призначення – генерації електроенергії
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції в Україні

Перспективи розвитку дахових комерційних сонячних електростанцій. Переваги та варіанти застосування. Найбільш поширені питання про сонячні електростанції.
Дізнатися більше