Генеральний Інжиніринговий Партнер SEF 2018

Авенстон – українська інжинірингова компанія, яка фокусується на проектуванні, будівництві та експлуатації промислових сонячних електростанцій. В портфелі нашої команди – 8-річний досвід роботи на ринку сонячної енергетики України та вже більше 100 МВт проектів, які успішно введено в експлуатацію. Головний офіс Авенстон знаходиться в м. Києві (Україна), а структура компанії включає в себе кілька напрямків бізнесу. Компанія Авенстон орієнтована на управління проектами “під ключ” та впровадження проектів у галузі відновлюваної енергетики. Наша кваліфікація та професійний досвід дозволяють виконувати проекти будь-якої потужності та складності. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, метою якого є найбільш ефективне вирішення проблем та довгострокове співробітництво, та задаємо нові стандарти якості в галузі.

В жовтні 2018 року генеральний директор ТОВ «Авенстон» Дмитро Лукомський (на фото) виступив спікером 2-ої сесії Форуму «Стала енергетика в Східній Європі» та конференції «SEF: Сонячна енергетика» і поділився з делегатами своїм баченням розвитку галузі сонячної енергетики. У своїй доповіді Дмитро розповів про глобальні тренди світової сонячної енергетики та їх вплив на український ринок, а також перспективи розвитку галузі у майбутньому. Серед тез керівника нашої компаній – прогноз щодо поступового переходу до розподіленої генерації і збільшення частки проектів малої та середньої потужності. Також пан Лукомський висловив думку щодо більш широкого впровадження в найближчі 3-5 років таких перспективних технологій як гібридні системи генерації на базі фотоелектричних систем разом з системами зберігання (акумулювання) електроенергії, гібридні системи генерації на базі комбінації фотоелектричних систем з системами з використанням інших видів ВДЕ, інтегрованих BIPV рішень та високоефективних сонячних модулів (Si, CdTe, тощо).

Авенстон SEF 2018

В своїй доповіді Дмитро Лукомський також коротко розказав про історію та діяльність компанії Авенстон, поділився інформацією щодо проектів, над якими зараз працює наша команда, та закликав провідних гравців ринку до співпраці. «Давайте розвивати ринок сонячної енергетики разом» – запропонував пан Дмитро наприкінці своєї доповіді.

Завдяки наявності державної підтримки і всупереч складній економічній і геополітичній ситуації, проекти на базі чистих технологій вже активно реалізовуються по всій території України. І сонячна енергетика на сьогодні займає серед них лідируючі позиції. В останні роки спостерігається великий інтерес до проектів сонячної енергетики з боку як місцевих українських інвесторів, так і великої кількості зарубіжних гравців. В нашу країну вже інвестували або найближчим часом збираються інвестувати компанії з Ізраїлю, Канади, Норвегії, Китаю та деяких інших країн. Компанія Авенстон підтримує максимально прозорі, відкриті та чесні ринкові відносини. Ми активно впроваджуємо проекти в сфері сонячної енергетики і запрошуємо всіх зацікавлених до діалогу та взаємовигідного співробітництва!

Домашні сонячні електростанції в 2021 році

Згідно даних Державного агентства з енергоефективності України в минулому довоєнному році близько пятнадцяти тисяч родин встановили в себе домашні сонячні електростанції. Такі показники майже вдвічі перевищили результати 2020 року. 
Дізнатися більше

Світові інвестиції у відновлювані джерела енергії

Для скорочення викидів вуглецю й обмеження таким чином глобального потепління потрібно збільшення обсягу світових інвестицій у відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Скільки ж вкладається в цей сектор і як ці фінанси розподіляються у всьому світі? Які перспективи інвестування у ВДЕ в Україні?
Дізнатися більше

Що таке сонячні електростанції BIPV?

BIPV (абревіатура від англійського Building-integrated photovoltaics) – це сонячні електростанції (СЕС), які інтегровані в будівлі (споруди), виконуючи при цьому крім свого безпосереднього призначення – генерації електроенергії
Дізнатися більше

На нас спочатку дивилися як на фантазерів

Сонячна енергетика в Україні знаходиться у стадії дуже активного зростання. Читайте интерв'ю з Дмитром Лукомським.
Дізнатися більше