Земельна ділянка під складську нерухомість

У 2020 році Авенстон закрив операцію з продажу земельної ділянки в Київській області, підготовленої під будівництво сучасного логістичного складу. Спираючись на вимоги інвестиційного партнера наша компанія підібрала відповідні земельні ділянки, виконала попередню перевірку всіх пропозицій і визначила найбільш підходящий варіант. Наш консалтинговий департамент провів юридичний аудит наданих документів, а інженерний відділ перевірив всю наявну технічну документацію, включаючи звіти про геологічні та топологічні дослідження, а також технічні дозволи і обмеження.

В рамках подальшого девелопмента ділянки наші фахівці виконали попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту, підготували аналітичну записку щодо ключових особливостей українського законодательсва, провели оцінку витрат на отримання дозволів для підключення до мереж та відповідне коригування CAPEX. Були виконані інші необхідні заходи щодо юридичної та технічної підготовки земельної ділянки.

На підставі аналізу запропонованого бізнес-плану і результатів фінансового моделювання нашим партнером було прийнято рішення про придбання даної земельної ділянки з можливістю подальшого виходу на ринок складської логістики України. За попередніми оцінками, на ділянці можливе розміщення складських приміщень площею 6-8 тис. кв метрів. Після підготовки і закриття угоди з купівлі-продажу земельної ділянки, наша компанія продовжує роботу за даним проектом і супроводжує його подальші етапи.

Авенстон є багатопрофільною групою компаній, яка надає необхідну підтримку інвестиційних проектів на території України. Ми займаємося не тільки супроводом нових бізнес-проектів, а й управляємо діючими активами. Серед напрямків нашої діяльності – проекти в сфері енергетики, відновлюваної енергетики, нерухомості, промисловості та сільського господарства.

Сонячні електростанції можливо будувати в будь-яких областях України

Дмитро Лукомський розповів, чому бізнес зацікавився сонячною енергетикою тільки зараз і що потрібно знати інвесторові, намірився вкладати свої кровні в «сонячні» проекти.
Дізнатися більше

Сонячні кооперативи. Досвід інших країн

У статті розглядається досвід США і Німеччини у використанні принципів кооперації для розвитку сонячної енергетики. Цей досвід може стати корисним і для України, який має великий роботи кооперативних об'єднань, особливо в сегменті невеликих приватних сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Зелений тариф в Україні

"Зелений тариф" був офіційно введений в Україні в 2009 році. Основним зобов'язанням держави було викупити всю кількість електроенергії, виробленої з використанням відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).
Дізнатися більше

Біоенергія: минуле, сьогодення і майбутнє

Біоенергія відіграє важливу роль у багатьох сценаріях низьковуглецевого розвитку і може бути особливо корисна в секторі транспортних перевезень на великі відстані. Розширена роль біоенергії залишається предметом дискусій, а іноді й суперечок щодо стійкості виробництва і використання.
Дізнатися більше