Розроблено проект СЕС під власні потреби

Спеціалістами компанії «Авенстон Інжиніринг» завершено розробку проектної документації для комерційної дахової сонячної електростанції. Даний проект має на меті генерацію дешевої та екологічно чистої «сонячної» електроенергії, яка буде використовуватись на власне споживання обʼєкту. Проектування виконано в одну стадію з дотриманням всіх вимог та правил щодо обєктів такого типу. 

Згідно затверджених проектних рішень, монокристалічні сонячні панелі будуть встановлені на баластних системах кріплень на пласкому даху. Сонячні електростанція базується на високоефективних сонячніх інверторах потужністю 100 та 60 кВт від провідного світового виробника – компанії Хуавей. З урахуванням спеціфики данного обʼєкту, було розроблено щит збору потужності, підібрано відповідне обладнання для систем захисту сонячної електростанції. 

З урахуванням технічних рішень даного проекту ведуться роботи по проектуванню ще кількох дахових сонячних електростанцій, які наразі знаходяться на різних етапах впровадження. Крім того, проектна група Авенстон займається розробкою проектів сонячних електростанцій на паркувальних навісах, фасадних BIPV систем та інших варіантів СЕС.

Наша компанія з 2010 року надає повний супровід проєктів по впровадженню рішень сонячної енергетики для комерційних підприємств. Ми підбираємо оптимальне технічне рішення, розробляємо проєктну документацію, комплектуємо обладнання, будуємо сонячні електростанції та надаємо послуги по їх сервісному обслуговуванню протягом всього терміну служби обладнання. Гарантія складає 10 років, а термін експлуатації – більше 25 років.

Перспективи сонячного ринку на 2021-2025 роки

Ринок сонячної енергії досяг нового річного рекорду зростання у 18%: протягом 2020 році у всьому світі було встановлено 138 ГВт сонячних електростанцій, а сонячна індустрія впоралася з нищівною глобальною пандемією COVID-19.
Дізнатися більше

Хмарне майбутнє для PV-галузі України

Авторська колонка Дмитра Лукомського на платформі "Економічна правда" про "мінливу хмарність" української сонячної енергетики та нові горизонти розвитку галузі наступного року
Дізнатися більше

Біоенергія: минуле, сьогодення і майбутнє

Біоенергія відіграє важливу роль у багатьох сценаріях низьковуглецевого розвитку і може бути особливо корисна в секторі транспортних перевезень на великі відстані. Розширена роль біоенергії залишається предметом дискусій, а іноді й суперечок щодо стійкості виробництва і використання.
Дізнатися більше

Геотермальні електростанції: переваги та недоліки

Деякі дослідники вважають, що геотермальна енергія зрештою буде складати близько 1/6 від світового енергопостачання, інші ж, навпаки, дають їй мінімальний шанс на подальше існування... Чи інвестувати в будівництво геотермальної електростанції – вибір за вами.
Дізнатися більше