Розроблено проект СЕС під власні потреби

Спеціалістами компанії «Авенстон Інжиніринг» завершено розробку проектної документації для комерційної дахової сонячної електростанції. Даний проект має на меті генерацію дешевої та екологічно чистої «сонячної» електроенергії, яка буде використовуватись на власне споживання обʼєкту. Проектування виконано в одну стадію з дотриманням всіх вимог та правил щодо обєктів такого типу. 

Згідно затверджених проектних рішень, монокристалічні сонячні панелі будуть встановлені на баластних системах кріплень на пласкому даху. Сонячні електростанція базується на високоефективних сонячніх інверторах потужністю 100 та 60 кВт від провідного світового виробника – компанії Хуавей. З урахуванням спеціфики данного обʼєкту, було розроблено щит збору потужності, підібрано відповідне обладнання для систем захисту сонячної електростанції. 

З урахуванням технічних рішень даного проекту ведуться роботи по проектуванню ще кількох дахових сонячних електростанцій, які наразі знаходяться на різних етапах впровадження. Крім того, проектна група Авенстон займається розробкою проектів сонячних електростанцій на паркувальних навісах, фасадних BIPV систем та інших варіантів СЕС.

Наша компанія з 2010 року надає повний супровід проєктів по впровадженню рішень сонячної енергетики для комерційних підприємств. Ми підбираємо оптимальне технічне рішення, розробляємо проєктну документацію, комплектуємо обладнання, будуємо сонячні електростанції та надаємо послуги по їх сервісному обслуговуванню протягом всього терміну служби обладнання. Гарантія складає 10 років, а термін експлуатації – 25 років або навіть більше.

Промислове моделювання сонячних електростанцій

Моделювання сонячних електростанцій дозволяє вирішити кілька завдань: оптимізувати систему, щоб отримати на виході максимальну потужність, розрахувати, через який час повернуться вкладення, допоможуть порівняти реальну продуктивність з розрахованою, а при необхідності — внести відповідні корективи.
Дізнатися більше

Майбутнє ВДЕ у транспортній галузі

З огляду на нинішні тенденції у транспортній галузі, до 2050 року активність пасажирських та вантажних перевезень подвоїться. Таке зростання призведе до збільшення викидів вуглекислого газу в атмосферу. Як застосувати ВДЕ в літаках, поїздах, автомобілях та інших видах транспорту? Детальніше у статті.
Дізнатися більше

Що очікує сонячну енергетику у 2019 році?

За даними аналізу попередніх звітів за результатами 2018 року сонячна енергетика найкращим чином проявила себе серед усіх різновидів ВДЕ, заклавши потенціал розвитку і на поточний рік.
Дізнатися більше

Біоенергія: минуле, сьогодення і майбутнє

Біоенергія відіграє важливу роль у багатьох сценаріях низьковуглецевого розвитку і може бути особливо корисна в секторі транспортних перевезень на великі відстані. Розширена роль біоенергії залишається предметом дискусій, а іноді й суперечок щодо стійкості виробництва і використання.
Дізнатися більше