Розроблено проект СЕС під власні потреби

Спеціалістами компанії «Авенстон Інжиніринг» завершено розробку проектної документації для комерційної дахової сонячної електростанції. Даний проект має на меті генерацію дешевої та екологічно чистої «сонячної» електроенергії, яка буде використовуватись на власне споживання обʼєкту. Проектування виконано в одну стадію з дотриманням всіх вимог та правил щодо обєктів такого типу. 

Згідно затверджених проектних рішень, монокристалічні сонячні панелі будуть встановлені на баластних системах кріплень на пласкому даху. Сонячні електростанція базується на високоефективних сонячніх інверторах потужністю 100 та 60 кВт від провідного світового виробника – компанії Хуавей. З урахуванням спеціфики данного обʼєкту, було розроблено щит збору потужності, підібрано відповідне обладнання для систем захисту сонячної електростанції. 

З урахуванням технічних рішень даного проекту ведуться роботи по проектуванню ще кількох дахових сонячних електростанцій, які наразі знаходяться на різних етапах впровадження. Крім того, проектна група Авенстон займається розробкою проектів сонячних електростанцій на паркувальних навісах, фасадних BIPV систем та інших варіантів СЕС.

Наша компанія з 2010 року надає повний супровід проєктів по впровадженню рішень сонячної енергетики для комерційних підприємств. Ми підбираємо оптимальне технічне рішення, розробляємо проєктну документацію, комплектуємо обладнання, будуємо сонячні електростанції та надаємо послуги по їх сервісному обслуговуванню протягом всього терміну служби обладнання. Гарантія складає 10 років, а термін експлуатації – 25 років або навіть більше.

Генеральний директор дав інтерв’ю Solar Academy

Професійна школа в галузі сонячної енергетики Solar Academy взяла інтерв'ю у генерального директора, котрий відзначив на актуальність теми оптимізації роботи СЕС.
Дізнатися більше

Східно-європейська «Країна сонця, що сходить»

Україна є країною з пострадянського простіру та Східної Європи, яка дуже динамічно розвивається з точки зору використання відновлюваних джерел енергії.
Дізнатися більше

Дозвільно-організаційний консалтинг

Компанія Авенстон пропонує повний комплекс послуг по дозвільно-організаційному консалтингу об'єктів нерухомості, промисловості та енергетичних об'єктів.
Дізнатися більше

Коли необхідне сервісне обслуговування СЕС?

Якісний сервіс по експлуатації та обслуговуванню (O&M) — один з головних способів забезпечення максимально високоефективної роботи сонячної електростанції. Компанія АВЕНСТОН підготувала огляд типових причин несправностей та їх впливу на продуктивність сонячної електростанції.
Дізнатися більше