Земельна ділянка під складську нерухомість

У 2020 році Авенстон закрив операцію з продажу земельної ділянки в Київській області, підготовленої під будівництво сучасного логістичного складу. Спираючись на вимоги інвестиційного партнера наша компанія підібрала відповідні земельні ділянки, виконала попередню перевірку всіх пропозицій і визначила найбільш підходящий варіант. Наш консалтинговий департамент провів юридичний аудит наданих документів, а інженерний відділ перевірив всю наявну технічну документацію, включаючи звіти про геологічні та топологічні дослідження, а також технічні дозволи і обмеження.

В рамках подальшого девелопмента ділянки наші фахівці виконали попереднє техніко-економічне обґрунтування проекту, підготували аналітичну записку щодо ключових особливостей українського законодательсва, провели оцінку витрат на отримання дозволів для підключення до мереж та відповідне коригування CAPEX. Були виконані інші необхідні заходи щодо юридичної та технічної підготовки земельної ділянки.

На підставі аналізу запропонованого бізнес-плану і результатів фінансового моделювання нашим партнером було прийнято рішення про придбання даної земельної ділянки з можливістю подальшого виходу на ринок складської логістики України. За попередніми оцінками, на ділянці можливе розміщення складських приміщень площею 6-8 тис. кв метрів. Після підготовки і закриття угоди з купівлі-продажу земельної ділянки, наша компанія продовжує роботу за даним проектом і супроводжує його подальші етапи.

Авенстон є багатопрофільною групою компаній, яка надає необхідну підтримку інвестиційних проектів на території України. Ми займаємося не тільки супроводом нових бізнес-проектів, а й управляємо діючими активами. Серед напрямків нашої діяльності – проекти в сфері енергетики, відновлюваної енергетики, нерухомості, промисловості та сільського господарства.

Чи можливий повний перехід України на ВДЕ?

Триває жвава глобальна дискусія про збереження балансу між викопним паливом і ядерною енергією, з одного боку, і відновлюваними джерелами, такими як гідроенергія, сонячна енергія, енергія вітру, геотермальна енергія й енергія біомаси, з іншого.
Дізнатися більше

Інжиніринг в сонячній енергетиці і не тільки

Вашій увазі пропонується інтерв'ю з Сергієм Друзенко, керівником компанії "Авенстон Інжиніринг". Дане підприємство реалізує проекти в сфері сонячної енергетики, а також займається впровадженням сучасних MEP-систем.
Дізнатися більше

Східно-європейська «Країна сонця, що сходить»

Україна є країною з пострадянського простіру та Східної Європи, яка дуже динамічно розвивається з точки зору використання відновлюваних джерел енергії.
Дізнатися більше

Калькулятори генерації сонячної електростанції

У даній статті ми розглянемо необхідність і доцільність використання такого популярного інструменту як "Калькулятор сонячних електростанцій" або "Калькулятор сонячних батарей"
Дізнатися більше