Резервне електропостачання для бізнесу

У звʼязку з регулярними перебоями в енергозабезпеченні комерційних підприємств електроенергією від мереж, все більш актуальним стає питання використання додаткових джерел електроенергії, які можуть виробляти та зберігати енергію для використання її під час відсутності напруги в мережі. Компанія Авенстон більше 4 років розвиває напрямок діяльності, повʼязаний із впровадженням систем резервного живлення для комерційних підприємств. Ми проєктуємо, інсталюємо і запускаємо в роботу автономні, резервні та гибридні системи різної потужності з використанням акумуляторів або більш потужного обладнання для накопичення енергії.

Наша компанія  забезпечує повний комплекс робіт і послуг «під ключ» по встановленню систем резервного електропостачання – від проєктування до запуску в експлуатацію. Наші технічні рішення знаходять застосування в будь-яких бізнесах, що мають відповідні завдання та потреби. Це можуть бути: адміністративні приміщення, виробничі цеха, магазини, складські приміщення, ресторани, готелі, тощо. Авенстон співпрацює з провідними світовими виробниками АКБ та інверторного силового обладнання, що дозволяє забезпечити високий рівень якості та надійності енергопостачання обʼєктів наших замовників. За необхідності, наші системи можуть бути оснащені сонячними батареями та генераторами.

Ми запрошуємо до спіпраці підприємства та бізнеси, які потребують стабільного або безперервного електроживлення. Інженерні рішення від Авенстон можуть працювати як при постійній відсутності підключення до мережі електропостачання, так і під час тимчасового відключення електроенергії. Наші послуги дозволять вашому підприємству комфортно пережити періоди відсутності напруги. Зв’яжіться з нами, і ми зробимо все можливе, аби найкраще задовольнити ваші технічні потреби.

 

Корисні статті:

Підтримка “зелених” стартапів

У нас є можливості залучати інвестиції в цікаві та перспективні стартапи. В рамках нашої ініціативи Avenston Innovation Center ми готові запропонувати всебічну підтримку (інтелектуальну, наукову, технологічну та технічну, фінансову, маркетингову)
Дізнатися більше

Енергетична транзиція: Нові виклики для операторів мереж

Досягнутий рівень розвитку технологій видобутку енергії з відновлюваних джерел (ВДЕ) та наявний ступінь їх проникнення на ринок завдяки зниженню собівартості ВДЕ-генерації вже зараз суттєво впливає на енергетичну інфраструктуру.
Дізнатися більше

Сонячні кооперативи. Досвід інших країн

У статті розглядається досвід США і Німеччини у використанні принципів кооперації для розвитку сонячної енергетики. Цей досвід може стати корисним і для України, який має великий роботи кооперативних об'єднань, особливо в сегменті невеликих приватних сонячних електростанцій.
Дізнатися більше

Дахові сонячні електростанції в Україні

Перспективи розвитку дахових комерційних сонячних електростанцій. Переваги та варіанти застосування. Найбільш поширені питання про сонячні електростанції.
Дізнатися більше