Авенстон продовжує розширювати співробітництво з виробниками металоконструкцій

Беручи до уваги бум на ринку сонячної енергетики України, актуальним питанням є можливість забезпечення матеріалами і обладнанням всього портфеля проектів, запланованих до будівництва. Робота з надійними і передбачуваними підрядниками особливо важлива для генеральних підрядників, які розміщують частину своїх замовлень у суміжних субпідрядних організацій. Дотримання планів і бюджетів є обов’язковою вимогою при будівництві великих промислових сонячних електростанцій, якими і займається наша компанія.

Саме для забезпечення стабільної роботи в умовах зростаючого ринку фотовольтаїки компанії «Авенстон» і «Фортунато Солар» оголошують про свої наміри щодо розширення співробітництва в сфері сонячної енергетики в найближчі три роки. Протягом останніх кількох років компанії реалізували разом декілька проектів будівництва дахових сонячних електростанцій, а з 2019 року будуть спільно виходити в сегмент наземних комерційних сонячних електростанцій.

Серед планів компаній – будівництво протягом 2019 року кількох спільних проектів сукупною потужністю не менше 25 МВт. Для цього Фортунато Солар планує надати необхідну спецтехніку – палезабивні машини з можливістю забивання 10 тисяч паль в місяць (орієнтовно для 5-8 мегават встановленої потужності), навантажувачі, самохідну установку з виготовлення бетону, ямобури. У разі необхідності планується залучати також екскаватор чи грейдер. Наразі партнер готовий забезпечити компанію Авенстон металевими конструкціями в кількості, достатній для встановлення сонячних панелей номінальною потужністю на рівні не менше 4-5 мегават на місяці.

28 листопада партнери підписали відповідний Меморандум про співпрацю та співробітництво та почали активну підготовку до наступного сезону. Це черговий важливий крок на шляху реалізації амбітних планів компанії Авенстон по будівництву об’єктів ВДЕ протягом 2019 року.

«Протягом 2018 року ми активно нарощували свій потенціал в проектуванні та будівництві сонячних електростанцій. Наші стратегічні плани в 2019 році передбачають вихід до кінця року на новий рівень потужності – 300 МВт будівництва PV-генерації в десяти областях України. Тому підписання відповідних угод про співпрацю з провідними компаніями-постачальниками обладнання, спецтехніки, виробництва металоконструкцій, його монтажу – є важливими з точки зору, якості виконання робіт, завершення їх в строки, розширення спектру робіт щодо будівництва великих промислових об’єктів»Дмитро Лукомський, СЕО Авенстон.

«Протягом останніх кількох років ми спільно реалізували декілька проектів будівництва дахових сонячних електростанцій. В 2019 році спільно плануємо виходити в сегмент наземних комерційних сонячних електростанцій сукупною потужністю не менше 25 МВт. Досвід нашої компанії унікальний, ми маємо в портфелі реалізованих замовлень надскладні інженерні інфраструктурні проекти, які виконували не тільки в Україні, а й в країнах Європи. Наші проекти: Ауді Центр Віпос; Банк Надра; Нацбанк; Фольксваген (м. Київ та Дніпро), Укрзалізниця (головний офіс)»Володимир Гусак, директор «Фортунато Солар».

«Авенстон» расширяет сотрудничество

Довідка. Компанія «Авенстон» э генеральним підрядником в проектах, пов’язаних з проєктуванням, будівництвом та експлуатацією комерційних сонячних електростанцій. Компанія «Фортунато Солар», є виробником та займається монтажними роботами по встановленню металоконструкцій для розміщення сонячних фотоелектричних модулів. Серед проектів, реалізованих нашою компанією – домашні та комерційні сонячні електростанції. Ми встановлюємо сонячні батареї на дахах, фасадах, а також – на фіксованих і рухомих наземних конструкціях. У портфелі групи компаній Авенстон – будівництво першої в центральній Україні сонячної електростанції, побудованої з використанням двовісних сонячних трекерів, тобто спеціальних механізмів, що дозволяють змінювати орієнтацію сонячних батарей в просторі.

Енергопрогноз до середини століття

Як відбуватиметься глобальна енерготранзиція? Які етапи попереду? Які висновки мають зробити інвестори, націлені на середньо- та довгострокову перспективу?
Дізнатися більше

Варіанти виконання BIPV систем

Зростає кількість власників будинків, які зацікавлені в переході відновлювані джерела енергії. Використання BIPV сонячних систем для заміни традиційних будівельних матеріалів надає нові можливості для поєднання ВДЕ та архітектурних рішень.
Дізнатися більше

Про сучасні плавучі сонячні електростанції

Сонячна енергетика - один з сегментів світової енергетики, що розвиваються найбільш стрімко. При цьому розробники і конструктори постійно шукають підходи, які дозволять підвищити генерацію при зниженні операційних витрат.
Дізнатися більше

Перспективи розвитку галузі сонячної енергетики

Дмитро Лукомський, генеральний директор компанії Авенстон, інвестор, топ-менеджер, удостоєний нагороди «Особистість року» в галузі сталої енергетики Східної Європи на церемоніях SEF Awards 2018 і SEF Awards 2019, розповів читачам LDaily про проблеми, що виникли в сфері сонячної енергетики, та їх причини, а також запропонував рішення, які сприятимуть виходу галузі з кризи.
Дізнатися більше